furyah prosi o pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
furyah
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 18, 2014 7:10 pm

furyah prosi o pomoc

Post autor: furyah » śr mar 19, 2014 11:23 am

Witam,

do tej pory zawsze miałam pod górkę, a teraz życie mi się dosłownie sypie. Byłam już u różnych uzdrowicieli i doradców duchowych, ale problemy jak były tak są.

Czy znalazłby się ktoś chętny do pomocy, kto mógłby zajrzeć co się tam u mnie dzieje na poziomach niefizycznych i potem ewentualnie pomóc opracować strategię działania?

Mam zdolności jasnowidzenia i telepatii, ale moje wystraszone ego nie pozwala mi z nich korzystać.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » czw mar 20, 2014 6:16 am

Myślę, że masz problem na poziomie fizycznym. Nie trzeba zaglądać w zaświaty aby Ci pomóc. Mogę się tego podjąć z psychologicznego punktu widzenia.
Jeżeli chcesz ode mnie takiej pomocy to napisz na pw.
Najpierw wiara, później dowód.

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » pt kwie 04, 2014 1:07 pm

też odczuwam, że ty jestes od strony duchowej czysta
twoj problem to uwiklania rodzinne i zamieszanie w tej sferze, to trzeba rozplatac i poukladac

bogumil64
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 21, 2014 7:37 pm

Post autor: bogumil64 » sob maja 17, 2014 9:35 pm

Nie ma problemów fizycznych beż duchowych, przynajmniej ja się z czymś takim nie spotkałem.
Przeważnie najpierw powstają w świecie energii a w fizyczności ujawniają się czasem dużo później.
Nieraz to są długie lata zanim dojrzeją i staną się tak duże że nie dają spokojnie żyć.
Podobnie jest z ciałem fizycznym jeśli się skaleczymy to z ciała emocjonalnego też wypływa energia jak krew z fizycznego.

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » czw lip 03, 2014 9:44 pm

Najpierw wiara, później dowód.

Ben Affleck
Posty: 54
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 5:37 pm

Post autor: Ben Affleck » pt lip 04, 2014 5:38 pm

post mumina został usunięty. link w podpisie prowadzi do komercyjnej strony, jest to naruszenie regulaminu. pomimo informacji na priv użytkownik forum nie zastosował się naszych zasad.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”