dziwne objawy!

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
dalia
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 14, 2014 12:08 pm

dziwne objawy!

Post autor: dalia » pn kwie 14, 2014 12:14 pm

Witam wszystkich, jestem tu nowa. Trafilam na to forum czuje, ze nie przypadkowo. Mam problem od jakiegos czasu,mianowicie caly czas chodze bardzo przemeczona, calymi dniami spie i mam bole glowy. Robilam badania i wyniki wychodza dobre , wiec nie sa to objawy zadnej choroby a jednak moje samopoczucie sie nie poprawia ..Zaczelam sie zastanawiac czy to nie jest spowodowane jakimis podczepieniami do mojej aury. Skad takie przypuszczenie? Ostatnio miewalam tez dziwne sny, snily mi sie jakies demony, czarne anioly,twarz mi sie we snie zmieniala. Ostatnio tez mialam wrazenie ,ze widzialam kontem oka jakas zdeformowana meska twarz. Jeslli ktos z Was znajdzie checi i czas ,zeby przyjrzec sie mojemu przypadkowi bede niezmiernie wdzieczna.

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » czw maja 01, 2014 10:51 pm

to moze byc wlodek

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn maja 12, 2014 10:07 am

Dalia, jeśli to nie anemia czy problemy z sercem, albo ze snem to musisz poobserwować siebie. Czy zmęczona budzisz się już rano, czy nie - czy są jakieś momenty, w których to zmęczenie narasta? Czy przebywasz na świeżym powietrzu w ciągu dnia, spacerujesz, uprawiasz sporty, czy przeciwnie, siedzisz cały dzień przy kompie z kawą...
Potem zwróć uwagę na swoją psychikę: czy masz dużo negatywnych depresyjnych myśli, czy nie, czy boisz się przyszłości itp. Myślenie bezpośrednio wpływa na stan energetyczny... Czy utrzymujesz w sobie urazę do kogoś, gniew, obwiniasz kogoś itp. To też niszczy energetycznie i psuje energie...

Sny tego typu mogą być efektem podłączania się pod ciemne niskie energie, ale to my decydujemy o jakości naszego życia i my wybieramy. Jeśli to nie efekt problemów zdrowotnych ani złego trybu życia to trzeba popracować nad czystością wewnętrzną, radością, mądrością, którą masz w sercu, połączeniem z Bogiem. To daje czystą radosną energię, radość życia :).

Pomódl się, zrób coś dla swojego wnętrza, swojej duszy, by znów chciała żyć i zrobić coś fajnego w życiu, zrealizować się. Nieraz trzeba zrobić na to miejsce, oczyścić relacje z otoczeniem, znaleźć czas dla siebie i przede wszystkim słuchać wewnętrznego głosu (serca), tam są właściwe odpowiedzi.

I takiej energii Ci życzę.
Conchi
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pn maja 12, 2014 4:00 pm

Może twoje objawy pasują do depresji.
http://psychiatra.bydgoszcz.eu/publikac ... -depresji/
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

bogumil64
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 21, 2014 7:37 pm

Post autor: bogumil64 » pn maja 12, 2014 6:07 pm

Może skontaktuj się z Włodkiem , jest tutaj podobno jego skype
On pomagał w takich problemach.

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Post autor: Willmaster » pn maja 12, 2014 6:58 pm

@bogumil64
Błagam... :lol:
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » sob maja 17, 2014 5:55 pm

dalia, poważnie, widze kolo ciebie czarnego maga
Włodek pomagal na to
bogumil dobrze mówi

senseo
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 31, 2015 3:15 pm

Post autor: senseo » pn sie 31, 2015 3:36 pm

Po prostu odpocznij. Nie ma co od razu wyciągać daleko idących wniosków.

jowita23
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 10, 2015 2:32 pm

Post autor: jowita23 » sob wrz 19, 2015 5:37 pm

senseo pisze:Po prostu odpocznij. Nie ma co od razu wyciągać daleko idących wniosków.
Ja również tak uważam. Jeżeli odpoczynek nie pomoże, warto iść dalej i próbować kolejnych kroków. Zrób niezbędne badania a także zażywaj dużo świeżego powietrza. Musisz też uwolnić się od złych myśli lub od takich, które cię męczą.

thraad
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 01, 2016 8:46 am

Post autor: thraad » wt mar 01, 2016 8:47 am

Myślę, że z tym to trzeba iść do lekarza, a nie szukać pomocy po forach. Zastanów się nad tym.

__________________________
Polecam mezoterapia igłowa poznań - skuteczna

Rockford
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 11, 2016 8:44 am

Post autor: Rockford » pt mar 11, 2016 8:48 am

Może udaj się do specjalisty zamiast kombinować cokolwiek ? Wtedy może coś Ci to pomoze i tyle, bez kombinacjhi.

vinadr
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 29, 2016 7:18 am

Post autor: vinadr » pn sie 29, 2016 7:22 am

Polecam skontaktować się może z jakimś specjalistą, lekarzem. Powinien postawić trafną diagnozę.
____________________________
Oferujemy dobre tabletki na wzrok

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”