Atak energetyczny

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
Maud
Posty: 2
Rejestracja: pn wrz 28, 2015 12:38 pm

Atak energetyczny

Post autor: Maud » pn wrz 28, 2015 1:01 pm

Dzień dobry
Potrzebuję pomocy. Mam podejrzenie, że na bliskiego mi człowieka działa ktoś, kto potrzebuje jego energii do życia. Ta osoba już wcześniej wysysała energię z nas obojga, ja zawsze po kontakcie z nią, czy nawet krótkiej rozmowie, czułam się bardzo zmęczona, czasem jak po ciężkim dniu pracy. Do tego doszły inne działania, wymyślanie kilku fałszywych tożsamości i kontakt poprzez nie przez internet...itd. wszystko w celach destrukcyjnych. Była chwila przerwy i sytuacja zaczyna się powtarzać, tym razem chyba tylko na kimś bardzo mi bliskim. On się nie umie temu przeciwstawić, niby by chciał, ale...
To mój pierwszy kontakt z forum, stąd moje pytanie - czy Ktoś z Was mógłby zdiagnozować sytuację i ewentualnie coś pomóc?
Pozdrawiam serdecznie!

justyna91
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 13, 2015 12:08 pm

Post autor: justyna91 » pn wrz 28, 2015 4:41 pm

Ciężko pomóc w takiej sytuacji, ponieważ takie przypadki bardzo różnią się od siebie i zaproponować konkretne rozwiązanie.

Maud
Posty: 2
Rejestracja: pn wrz 28, 2015 12:38 pm

Post autor: Maud » pn wrz 28, 2015 6:52 pm

Dziękuję za odpowiedź:-) A co by było potrzebne do ustalenia? Jeśli w ogóle to możliwe?:-)

jaziomal
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 30, 2015 6:37 pm

Post autor: jaziomal » śr lis 04, 2015 1:59 pm

Na człowieka i jego działanie na drugiego wystarczy węzeł energetyczny. Diagnozować nie ma po co, skoro to co piszesz to fakt stwierdzony.
ps. Co do węzła energetycznego to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i już. Dlatego nie podam źródła - wykaż troszeczkę inicjatywy skoro droga jest Ci ta osoba, a przy okazji zdobyta wiedza może okazać się w przyszłości bezcenna.
Pozdrawiam

montumag
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 28, 2016 3:45 pm

Post autor: montumag » czw kwie 28, 2016 3:55 pm

Znam uzdrowiciela, który specjalizuje się w takich problemach. Pochodzi z Filipin, ale teraz przebywa w Polsce. Nazywa się Marvin. To człowiek miłości, dobroci, działający i uzdrawiający z intencją współodczuwania w cierpieniu. Pomógł już tak wielu ludziom, że aż się dziwię, skąd on czerpie tak wiele energii. Jeśli wciąż potrzebujesz pomocy - na stronie http://www.baguio.pl/ znajdziesz kontakt do niego!

angerd
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 06, 2016 7:09 am

Post autor: angerd » wt wrz 06, 2016 7:15 am

Chyba jakiś bioenergoterapeuta będzie tu potrzebny. Powinien dać radę z brakiem energii.

__________________________
Polecam skuteczna karboksyterapia kraków cennik

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”