Pomocy ja i mój tata jesteśmy w niebezpieczeństwie

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
AdrianPomocy
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 24, 2017 12:37 am

Pomocy ja i mój tata jesteśmy w niebezpieczeństwie

Post autor: AdrianPomocy » czw lip 06, 2017 10:44 pm

Witam zaczne od początku .. mam 20 lat,na imie Adrian mieszkam na mazurach. od tamtych wakacj ja i mój ojciec jestesmy w niebezpieczeństwie..zaczęło się od tego jak znalazłem muzykę jakiegos goscia który przepowiedział żałobę w moje urodziny.. spełniło sie i zaczęły dziac takie rzeczy.. w snach dziwne obrazy (okrutnie realne astralne) straszne mysli, nawet poranek witam jakimis okrutnymi słyszalnymi myslami( ja byłem tak dobrym i kochającym dzieckiem że aż nie moge na siebie patrzec) czuję że to ingerencja astralna jakichś bytów mam przed oczami obraz jak rozwalam ojcu głowe młotem (on jest chory a ja go kocham całym sercem w życiu bym nawet go nie obraził)a ze snu obraz jak jakies stworzenie (jakby larwa astralna) ingeruje w jakiejs świątyni w moją prawą rękę (POMÓŻCIEE !) OD TAMTEJ PORY OJCIEC MA ZAMKNIĘTĄ RĘKĘ I TO LIŻE PROSZE POMOCY a ja całym ciałem bluźnie albo całym ciałem oteczenie bombarduje słowami dobry jezu a nasz panie daj mu wieczne spoczywanie KAŻDA ISTOTA czy to ptak czy pies sąsiada to słyszy i intonuje(pies mojego sąsiada MÓWI MOJE MYSLI co do joty każdą ..)PROSZE POMÓŻCIE ja wstając rano niemam sił do życia prosze pomocy obawiam się że długo nie pożyje może do końca roku


Ostatnio przesunięty w górę czw lip 06, 2017 10:44 pm przez: AdrianPomocy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”