Słowiańska Wiara

Dział poświęcony zagadnieniom systemów filozoficzno-etycznych oraz rozważaniom na temat różnych dróg wiary.

Moderator: SamTen

lukasz1990
Posty: 139
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 7:42 pm

Słowiańska Wiara

Post autor: lukasz1990 » czw gru 06, 2012 1:14 pm

Słowinie wyznają najwyższego twórcę światów Ramha, jest praprzyczyną stworzenia. Na drugim miejscu jest Bóg-Obraz Rod, Rod jest to zgromadzenie wszystkich praprzodków także tych którzy posługiwali się mocami uchodzącymi dzisiaj za boskie, przykładowo tworzenie hologramów za pomocą modulacji języka. Następne miejsca zajmują Bogowie-Przodkowie tacy jak Swaróg, Perun, Odyn, Wales, oni byli założycielami poszczególnych rodów, prawdopodobnie przybyli z kosmosu na Vimanach i zostali na Ziemi, zwanej także planetą Midgard.
Asgard znajdował się tam gdzie obecnie jest miasto Omsk, była to siedziba przodków.
Świat według wierzeń słowiańskich dzieli się na Jawię - świat bogów, żiwatmiczny, Jawię - rzeczywistość fizyczna i Nawię - świat podziemia tam udają się dusze po śmierci.
Żiwatma jest to nazwa duszy.
Słowiańska nazwa Aniołów to Leg'owie.

Obrazek
Tak wygląda system czakr według przekazów Asów. Niższe czakry są zawarte w wyższych jak matrioszka. Czakra pierwsza na obrazku zawiera się w drugiej, druga w trzeciej.

Próbuję podsumować wiedzę zdobytą z takich źródeł jak: film Gry Bogów Siergieja Striżaka, Wed Słowiańsko-Aryjskich, książek Dzwoniące Cedry Rosji i wielu wielu innych.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw gru 06, 2012 1:48 pm

Wiesz... Nie wiem czemu ale to wszystko kojarzy mi się za bardzo z "rosija". Słyszałem słuchy wśród Rodzimowierców że Rosja chcę zrobić u siebie stolice Słowian... Więc nie wiem jak to traktować... Daj więcej informacji jak możesz
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » czw gru 06, 2012 2:04 pm

niecierpie wyrazu wiara-wywoluje u mnie łupież
wole wiedzieć
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

lukasz1990
Posty: 139
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 7:42 pm

Post autor: lukasz1990 » czw gru 06, 2012 2:29 pm

Więc pytaj, wiedza pochodzi z pytań właściwie zadanych.
Postaram się odpowiadać w miarę możliwości.

W Rosji przechowało się najwięcej wyznawców Starej Wiary, teraz wychodzą z ukrycia.
Kreml wbrew pozorom nie jest przychylny ruchom pogańskim, ciąga ich po prokuraturach za stosowanie symbolu swastyki.

Obrazek
Tutaj bez kontrowersyjnych swastyk.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy filozoficzne”