Psychodeliki a Rozwój Duchowy

Wszystko co wiąże się z poszukiwaniami nowego.
kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » pn wrz 10, 2012 9:58 pm

daf
Ostatnio zmieniony wt wrz 11, 2012 6:47 pm przez kosaa997, łącznie zmieniany 1 raz.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn wrz 10, 2012 10:12 pm

Narobiłeś kiety pisząc o sobie że jesteś dojrzały a reszta to szarzy ludzie. Wypomniałem ci to i teraz chcesz kulturalnej dyskusji? Wy możecie o czymś pisać ze stron pozytywnej a nikt inny nie może pisać ze stron negatywnych? To w końcu co? Będzie lizanie się po tyłkach czy będziemy dyskutować o złych i dobrych cechach?
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » pn wrz 10, 2012 10:17 pm

-faf
Ostatnio zmieniony wt wrz 11, 2012 6:47 pm przez kosaa997, łącznie zmieniany 1 raz.

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » wt wrz 11, 2012 5:50 am

kosaa997 pisze: Ale co wchodzę na forum widzę że przykładowo Pijawka NIC nie wnosi od siebie, tylko ciągle krytykuje i chce żeby ktoś jej coś udowadniał ...
Wiesz, ktoś tutaj może mieć doświadczenia po drugiej stronie, dajmy na to oobe, ktoś zaraz będzie go krytykował śmiał się z niego i jak taka osoba się poczuje ?
Kosa,jak chcesz sugerować komuś głupotę,to popatrz w lustro,może zobaczysz jak spływa z Cb litrami.Wszedłeś,wszystkich obraziłeś i dobrze Ci z tym ?



A na forum każdy ma prawo nazywać rzeczy po imieniu.To, że bierzesz jest po prostu ZŁE !

Był tu kiedyś taki,myślał,że tylko jego prawda się liczy i podobnie jak Ty pouczał każdego... brał....skończył ,,pod kamerką" :D

Ćpają,faszerują się świństwami,a potem zajmują ciężko chorym dzieciom łóżka w szpitalach..
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » wt wrz 11, 2012 8:08 am

Że nie napisałeś tego w prost to nie znaczy że się wymigasz...
A teraz jeszcze piszesz "Niech wypowiadają się ci którzy znają lepszą świadomość" Ty napiszesz tak, a ja napiszę już nieco negatywnie. A kim ty jesteś żeby mówić kto może pisać a kto nie? Kto w końcu ma kłopoty z ego? Chyba że wmawiacie innym wasze wady, to całkiem możliwe.

ps. Niech nawet niewidomy się wypowiada o kolorze nieba, co nie może? Wyobraża sobie go w pewien inny sposób, ale to nie znaczy że nie może o tym napisać. Choć z waszych postów wynika że nie może bo moja racja jest lepsza niż twoja...
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » wt wrz 11, 2012 8:41 am

Hrabio,wg.Kosy mieć swoje zdanie,to przytakiwać.Już mi się nie chce brać w tym udziału,niech sobie grzybkują do woli,a jak im na mózgach muchomory wyrosną,to w końcu pojmą na jakim dnie się znaleźli.Tyle,że szkoda mi ich,przecież to młodzi ludzie i do szczęścia nie trzeba im wiele,ale cóż począć...ich wybór,byle nie namawiali do tego innych
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » wt wrz 11, 2012 8:58 am

hrabia pisze: ...znalazło się parę osób trzeźwo myślących i napisała prawdę że są szarlatanami, oszustami albo schizofrenikami. I wiesz co? uciekli stąd z podkulonym ogonem!
Należałam do grupy osób, która usiłowała ostrzec, a już szczególnie młodych przed szarlatanerią czy schizą jednego 'wybrańca'. Nie było Cię wtedy.

Nie z podkulonym ogonem... ze świadomością, że czas bywa sprzymierzeńcem, gdy się uzbroi niecierpliwość w cierpliwość, i że w międzyczasie w innych miejscach można szukać porozumienia ponad podziałami :)
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » wt wrz 11, 2012 5:46 pm

Grey owl owszem może należałaś do jakiejś grupy która tylko usiłowała coś zrobić, ale co z tego, jeśli nic się nie zmieniło? Teraz na siłę podpinanie się do grupy która coś zmieniła? Ja wiem kto wtedy szedł razem ze mną w jednym szeregu i ciebie tam kochana nie było :) Ja wtedy napisałem na forum tak "Moja wola jest zwycięstwem" I nic nie mogło się temu przeciwstawić, nic! Tak oto skończyliśmy z tą żenadą jasnowidzenia itp. Gdzie wtedy moja droga byłaś, to ja nie wiem.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » wt wrz 11, 2012 6:47 pm

Nawet nie umiecie czytać ze zrozumieniem co chcę Wam przekazać.
Nic tu po mnie. Życzę każdemu szczęścia w życiu. Forum upadło to już nie to co kiedyś.
Kasuję posty widzę że nie warto się produkować dla ludzi takich jak Wy, za przeproszeniem. Pozdrawiam serdecznie

Co do Ciebie Rocker, daj sobie spokój. Nic tu i po Tobie.
Zmień forum może na jakimś znajdziesz ludzi którzy nie kierują się
wzorcami wystukanymi w głowie od x lat.

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » wt wrz 11, 2012 7:56 pm

hrabia pisze:Grey owl owszem może należałaś do jakiejś grupy która tylko usiłowała coś zrobić, ale co z tego, jeśli nic się nie zmieniło? Teraz na siłę podpinanie się do grupy która coś zmieniła? Ja wiem kto wtedy szedł razem ze mną w jednym szeregu i ciebie tam kochana nie było :) Ja wtedy napisałem na forum tak "Moja wola jest zwycięstwem" I nic nie mogło się temu przeciwstawić, nic! Tak oto skończyliśmy z tą żenadą jasnowidzenia itp. Gdzie wtedy moja droga byłaś, to ja nie wiem.
Podałam Ci inormację o pewnym wydarzeniu, gdy Ciebie tu jeszcze nie było i tyle. Do Ciebie ani mi w głowie się podpinać ;)
Reszta, to już Twoje interpretacje zwycięski weteranie :D
Gdzie byłam wiesz, bo na to forum też zaglądałeś.

Przepraszam Rocker i Kosa za mój wtręt nie całkiem w temacie :zawstydzony:
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » wt wrz 11, 2012 8:33 pm

Ahh na tym innym forum? Racja byłem tam do 5 dni roboczych :)

Spokojnie Jolanta oni się nie obrażą oni to zaakceptują :)
997 pisz jeszcze czego nie umiemy, może sam w to kiedyś uwierzysz :)
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe sytemy rozwoju”