Psychodeliki a Rozwój Duchowy

Wszystko co wiąże się z poszukiwaniami nowego.
ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » ndz wrz 09, 2012 7:59 pm

szeptu pisze:nie mam sily/mozliwosci ci tlumaczyc...
moze ktos inny sie postara?
po co, tyle już zostało powiedziane,Rocker ma swoją opcję wzrostu i tylko wstrząs moze to zmienić :)
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz wrz 09, 2012 8:12 pm

Ja nie mam zamiaru używać psychodelikwó codziennie.. A tak wy to odbieracie.. Raz na pół roku może.. bo częściejsze amcianie może w głowie poprzewracać troszkę. To jest dobre jako podsumowanie życie, podsumowanie tego co się zrobiło. Polecił bym każdemu choć raz w życiu zażycie tego aby zobaczyć jakim się naprawde jest, ile jeszcze ma się w sobie do przerobienia.. Tego jest multum, wydaje nam się że jest okej, ale tak naprawdę jest beznadziejnie, można powiedzieć że jesteśmy chorzy bo to co się dzieje na ziemi jest paranoją, tak nie wygląda nasze pawdziwe Ja, tak nie wygląda nasz rdzeń, nigdy tacy nie byliśmy, zawsze byliśmy istotami pełnymi mocy i miłości o ogromnej świadomości, a teraz jesteśmy niczym.. Z kolei to że jest tak źle nie powinno wprowadzać nas w pesymizm, ale od czasu do czasu powinniśmy zajrzeć w swoją morczną podświadomość i wyciągnąć wszystko na światło dzienne, przeanalizować i zmienić pewne sprawy.
Taki rachunek sumienia często towarzyszy podczas śmierci klinicznej, badania naukowe to potwierdzają :).
Za to kocham psychodeliki że uświadamiają i pozwalają dogłębnie poznać samego siebie, bo wtedy wszystko wychodzi na wierzch.
Oczywiście nie jestem za tym aby zażywać to często, ale raz na pół roku ogarnięta osoba mogła by sobie robić taki rachunek sumienia, naprawdę pomogło by to w życiu nie jednej osobie. Jeszcze lepiej było by jeśli amciało by się to w obecności dobrego szamana, który pomógłby nakierować nas na dany fragmęt świadomości który pozwoliłby nam zrozumieć samego siebie i pokochać każdą swoją część. Bo dopiero wtedy kiedy pokochamy i zaakceptujemy wszystkie swoje aspekty będziemy mogli stać się w pełni świadomymi istotami i oderwać się od łańcuchów karmy :).

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » ndz wrz 09, 2012 8:22 pm

Mówisz że medytacja to dopiero odlot? To już wiem czemu moi znajomi medytują... A ty wiesz akurat kto jak daleko jest z duchowością. A co jeszcze wiesz? Z resztą pisałeś na forum że widzisz duchy lub coś podobnego, może wtedy na grzybach byłeś?
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » ndz wrz 09, 2012 9:54 pm

daff
Ostatnio zmieniony wt wrz 11, 2012 6:48 pm przez kosaa997, łącznie zmieniany 1 raz.

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » pn wrz 10, 2012 5:19 am

Wypowiedziałam swoje zdanie,na forum to dozwolone i tyle,więc odbij ode mnie chłopczyku i powtorzę: nie zachwalaj psychodeli,a najlepiej od razu idz na odwyk zanim narobisz jakiś głupot i będzie za późno

Skąd wiesz,że nikt z nas nie potrafi medytować ?I że jesteśmy głupi ? -już to wyklucza Cię z grupy ludzi,ktorzy są na właściwej drodze! Grzybki pomagają zapomnieć o ego ? Twoje wzrosło do potęgi n-tej,więc dobrze Ci radzę Kosa,przestań je brać.Może lepiej zostać wolontariuszem w hospicjum i nieść pomoc innym grzebiąc własny egoizm ? Nie potrzeba do tego wspomagaczy...


Nie unoś się tak tylko dlatego,że nie toleruję ćpania :)


Wchodzisz na forum i atakujesz każdego kto ma inne zdanie,wybacz,ale na tym nie polega rozwój duchowy..wszystko wiesz,jesteś najmądrzejszy tyle,że słowa nijak się mają do rzeczywistości...
Lepiej uważaj,bo jak weźmiesz następnym razem możesz pomylić rodzonego brata z dorodnym kurczakiem ;)

http://kwejk.pl/obrazek/1320341 :D
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn wrz 10, 2012 9:22 am

997 pieprzysz jak potłuczony. Znalazłem jedną rację w tym co napisałeś. "Ten kto nigdy nie doświadczy DMT czy psylocybiny nigdy nie zrozumie " Ale co ma trip wspólnego z rozwojem duchowym? Że na jakiś moment staniesz się bogiem sam dla siebie? Kiedy słabsi ludzie zrozumieją że do rozwoju nie potrzeba żadnych ingerencji jakiś substancji. A może to nie wasz czas po prostu, na siłę chcecie być rozwinięci duchowo i się w tym zatracacie zapominacie czym jest rozwój, każdy głupi i mądry chciałby wybrać drogę na skróty, ale wiecie co? Tylko głupi ją wybiera.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn wrz 10, 2012 5:20 pm

http://www.youtube.com/watch?v=bIyKErFLmRo
Tytaj macie filmik w którym wypowiada się naukowiec zajmujący się badaniami nad Psylocybiną- substancja psychodeliczna zawarta w "
magicznych grzybkach".
Widze że serio nie wiecie co to są psychodeliki..
Ćpać można narkotyki, a nie psychodeliki, bo psychodelików nie bierze się dla bani i żeby było fajnie.. Bo po nich zawsze fajnie nie jest. One są jak katalizator myśli działają jak soczewka na 3 oczko :).
Co ma trip wspólnego z rozwijem.. a to że psychodelik pomaga w poznaniu siebie samego, uświadiamia nas pokazuje nam wszystko na co nie chcemy zwracać uwagi bądź najzwyczajniej w świecie nie widzimy tego na codzień. Pokazuje to co mamy w sobie i to co jest na zewnątrz :).
Hrabio, dla rozwoju żadna substancja przyjmowana z zewnątrz nie jest potrzebna. Ale to są naturalne substancje będące na ziemi od tysiącleci. Więc czemu się nie wspomóc tym od czasu do czasu? Przecież Matka Ziemia po coś to zrodziła na Ziemi, być może po to abyśmy się szybciej przebudzili :).
Wasza postawa anty jest wyrobiona przez głos społeczeństwa. Mówiecie że coś jest złe bo tak mówią inni, tak mówi społeczeństwo. Tylko rdzenne kultury mówią co innego. A rdzenne kultury w przeciwieństwie do nas żyły w harmonii z ziemią i wszechświatem :)

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn wrz 10, 2012 7:20 pm

Psychodeliki nie są ćpane dla zabawy - kłamstwo
Matka ziemia też dostarcza nas w mak więc można sobie zrobić wywar tak? Stary a raczej młody, są różne rzeczy na świecie i nie wszystko mamy brać co nam daje ziemia, po to mamy umysły żeby wiedzieć co brać a czego nie. Myślisz że ziemia dała nam grzyby na przebudzenie? Zobacz na to z trzeciej osoby już podświadomie wiesz że to ściema i sam dla siebie szukasz wymówek, brawo!
Nie gadaj mi to o głosie społeczeństwa, bo tylko odwracasz kota ogonem i znowu kolejna wymówka, zapewne lepiej się z tym czujesz. Rdzenne kultury to nie dzisiejsze kultury, kiedyś widzieliśmy że jesteśmy naturą, co jest w życiu ważne i mieliśmy brudnych umysłów jak dzisiaj, a dzisiaj ludzie są karmieni informacjami niepotrzebnymi dla nas samych jakimiś "faktami" że np. usa jest dobre że nato jest dobre że macdonald pomaga ludziom. Młody zrobisz sobie krzywdę i tyle... Ile ludzi w dzisiejszych czasach przez psychodeliki ma problemu psychiczne? Karm się tanimi wymówkami ale nam oczu nie zamydlisz :)
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » pn wrz 10, 2012 8:59 pm

adf
Ostatnio zmieniony wt wrz 11, 2012 6:48 pm przez kosaa997, łącznie zmieniany 1 raz.

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » pn wrz 10, 2012 9:10 pm

aff
Ostatnio zmieniony wt wrz 11, 2012 6:48 pm przez kosaa997, łącznie zmieniany 1 raz.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn wrz 10, 2012 9:14 pm

A ty razem z rockerem uważacie się za ludzi inteligentnych i dojrzałych? Śmiechu warte i jeszcze masz czelność pisać "Dorośnijcie wreszcie" Zabawny chłopaczek jesteś... A alkohol to jest to samo ścierwo szkodzi nie tak szybko i nie w takim stopniu jak wasze psychodeliki. Osoba która nawet pierwszy raz zażyła LSD grzyby może już mieć inny stan psychiczny to jest jak ruletka, ale wy przecież jesteście tacy mądrzy i dojrzali że pewnie o tym wiecie :)
I kto powiedział że z osób krytykujących nikt nie jadł psychodelików? Znowu wiecie lepiej niż ktoś sam... Środki psychodeliczne mogą mieć pozytywny wpływ w naukę ale zawsze jest ryzyko spieprzenia sobie głowy na zawsze.
Dajesz mi tu linki o bólu głowy o schizofrenii... jeszcze trochę to będziesz pisał że to wszystko masz tylko po to żeby sobie wmówić że to jest tobie potrzebne. I wiecie co ja widzę po waszej pisowni że wy nie dorastacie do tego żeby brać psychodeliki, uważacie się za nie wiadomo kogo... Nie wiem jak ty 997, ale rocker pisał różne rzeczy na forum czego on nie potrafi to ja nie wiem, medytacja daje mu świadomość, widzi zmarłych i takie dziwne rzeczy i oczywiście jest ponad nami we wszystkich tych dziedzinach w ogóle to jakiś druid jest albo szaman.

edycja: Fajnie napisałeś "Forum przejęli zwykli szarzy ludzi" No tak panie szamanie to tylko mnie utwierdziło w mojej teorii która właśnie stała się faktem :)
Jak ciebie tutaj nie było to władze mieli ci właśnie lepsi od innych, mówili że Madzia żyje, że ja widzą w jakimś domu, ale znalazło się parę osób trzeźwo myślących i napisała prawdę że są szarlatanami, oszustami albo schizofrenikami. I wiesz co? uciekli stąd z podkulonym ogonem!
Ostatnio zmieniony pn wrz 10, 2012 9:19 pm przez hrabia, łącznie zmieniany 1 raz.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn wrz 10, 2012 9:18 pm

Pięknie napisane koksu :) Prosto z serduszka :).
Pierwsza sprawa Hrabio, ty piszesz pod wpływem Ego i to widać, bardzo sztywna energia.. A kosa napisał powyższy tekst z niemałą nutką miłości :)
Jak to administracja powiadała i też pewnie powiada. Na forum nie ma warunków do rozwoju młodych ludzi, ponieważ od razu są krytykowani i poniżani.. Wiele osób umiących coś siedzi cicho bo jak by coś napisali i by się to coś nie sprawdziło to by dostali po dupie.. Dlatego wszyscy stąd uciekają.

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » pn wrz 10, 2012 9:25 pm

adfdf
Ostatnio zmieniony wt wrz 11, 2012 6:48 pm przez kosaa997, łącznie zmieniany 1 raz.

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » pn wrz 10, 2012 9:27 pm

afff
Ostatnio zmieniony wt wrz 11, 2012 6:48 pm przez kosaa997, łącznie zmieniany 1 raz.

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » pn wrz 10, 2012 9:31 pm

ddd
Ostatnio zmieniony wt wrz 11, 2012 6:48 pm przez kosaa997, łącznie zmieniany 1 raz.

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » pn wrz 10, 2012 9:34 pm

adff
Ostatnio zmieniony wt wrz 11, 2012 6:48 pm przez kosaa997, łącznie zmieniany 1 raz.

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » pn wrz 10, 2012 9:51 pm

affgf
Ostatnio zmieniony wt wrz 11, 2012 6:48 pm przez kosaa997, łącznie zmieniany 1 raz.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn wrz 10, 2012 9:53 pm

Znowu rocker a jakimś ego piszesz, choć teraz jest lepiej wcześniej pisałeś co chwila o tym o o jakimś rowerku pamiętasz? Te osoby które coś widziały to one nic nie wiedziały, dlaczego? Ponieważ okazywało się kompletnie inaczej niż było.
Myślicie że zrobicie z nas tyranów że to my jesteśmy odpowiedzialni za rozwój młodych ludzi? Ciekawe co mi jutro napiszecie... We wszystko wierzycie co jest w internecie medytacje, psychodeliki i że w burger kingu jest zdrowe jedzenie, to trochę naiwne... A jeśli jesteście naiwini to nie grzeszycie inteligencją a jeśli nie macie inteligencji to na waszym miejscu nie brał bym grzybków a szczególnie meskaliny... I nie chcę was obrazić bo to i tak nie ma sensu. a ty 997 musisz pisać aż 4 posty pod rząd? Chcesz lepszy status uzyskać na forum jak rocker? Nabijając posty? 997 pięknie napisał prosto z serduszka? Wywyższając się? Pisząc o kimś że jest zwykłym szarym człowiekiem, lepiej zmieńcie tą waszą medytacje, bo chyba wasza świadomość o szacunku człowieka poszła w złym kierunku

edycja: teraz napisałeś 5 postów pod rząd
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe sytemy rozwoju”