Aktywacja ciała świetlistego Impuls-33

Wszystko co wiąże się z poszukiwaniami nowego.
kelly1980
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 9:11 pm

Aktywacja ciała świetlistego Impuls-33

Post autor: kelly1980 » czw lip 19, 2012 11:33 am

Ostatnio wpadłam przypadkowo na tę stronę: http://krystal28.wordpress.com/2012/07/ ... rgetyczne/ Nie promuję bloga tylko podaję dla zainteresowanych naprawdę ciekawą stronę. Na tej stronie jest medytacja do aktywacji Impulsów Energetycznych aktywujących Ciało Świetlne. Jest przekazem channelingowym od Archanioła Metatrona. Wystarczy przeczytać intencję lub odsłuchać nagranie na youtube (link jest podany na tej stronie) i przy pomocy Archaniołów można zacząć przenosić naszą świadomość na wyższe wibracje. Impulsy podczas odczytywania intencji aktywują nasze ciało świetlne i przyśpieszają proces wzniesienia świadomości. Uważam, że naprawdę warto przeczytać.
Nie wiem czy zamieściłam to w odpowiednim dziale. W razie potrzeby proszę moderatorów o przeniesienie tej informacji do odpowiedniego działu. :)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw lip 19, 2012 11:45 am

Swego czasu często bywałem na tamtej stronie i musze z czystym sumieniem przyznać że większość tych przekazów tak naprawde nie jest od istot światła.. nie zawsze czuć wysokie wibracje oplatane miłością.
Tylko nie pomyślcie że całkowicie neguje wszystkie channele które są na tej stronie. Oczywiście wiele przekazów faktycznie jest od strony światła, bo to czuć na sobie... Dlatego najlepiej żeby każdy kierował się swoimi odczuciami odnośnie przekazów :).
Hmm przeczytam i spróbuję metodą tych niby Archaniołów aktywować te ciałko i wynieść na wyżyny swą świadomość. W sumie sprzyda mi się to dzisiaj bo czeka mnie ciekawe psychodeliczne doświadczenie :).

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz lip 22, 2012 9:13 am

No i jeszcze nie wy testowałem tej medytacji bo moje plany nie zostały spełnione :P.
Na dniach napisze co i jak.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn lip 23, 2012 2:24 pm

Przed chwilą spróbowałem tej medytacji i musze przyznać że działa :).
Z czakrami dużo się nie działo u mnie, głównie 3 oczko się podpaliło ;)
DUUUŻO ZŁOTA bardzo dużo ciepłego, ekstatycznego palącego złota na mnie spłynęło, dawno nie miałem takiej ilości złotej energii w sobie..

kelly1980
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 9:11 pm

Post autor: kelly1980 » pn lip 23, 2012 7:14 pm

No to pogratulować!!! Byłam ogromnie ciekawa jak ci poszło. Super!

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt lip 24, 2012 9:53 am

Zauważyłem że ta medytacja aktywuje się przez dobę/kilka dni.
Baa dzisiejsza medytacja to potwierdziła, pisało tam że ta 2 aktywuje się przez kilka dni w zależności od osoby ;).
Ta I medytacja zaktywowała mi się w ciągu jednego dnia.
Teraz jestem po II medytacji -pisało że niby nie wolno robić tych aktywacji częściej niż co 3 dni, ale ja już mam 100% pierwszej więc co mi tam
Link do II: http://krystal28.wordpress.com/2012/07/ ... a-o-22-00/
Hym miała też być o 22 ale ja zrobiłem to teraz :P.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » sob lip 28, 2012 2:21 pm

Podczas III Aktywacji..

Standardowo poczułem miłość, ekstaze rozchodzącą się po całym moim ciele.
Do tego zobaczyłem "Anioły" przepełnione kobiecą energią z mnóstwem miłości..
Przyjrzałem się dokłądniej i zobaczyłem że wlatują w moje nozdrza, poleciałem za nimi świadomością i zobaczyłem że moje ciało jest jak obraz, jak wszechświat mający w sobie miliony światów, zobaczyłem jak dzięki świetle wychodzącemu z mojego wnętrza tworzą się nowe, anielskie istoty będące we mnie i tworzą za moją pomocą światy które rosną we mnie. Tak jakbym tworzył światy w własnym sobie, jakbym był stwórcą i zarządzał ogromnych wszechświatem który jest we mnie i za moim pośrednictwem te istoty to tworzyły/tworzą.
Czuje się jak kropla wody która wróciła do małego zbiorniczka, na razie tylko małego..
... Przedemną cały ocean, ale na to potrzeba lat..
Piękne uczucie błogości... nic więcej nie trzeba od życia, wsytaczy tylko ta miłość, szczęście i błogostan ♥
To jest uczucie jakbym się teraz dostrajał do wyższych wymiarów(pisze na bieżąco) jakbym zanikał i łączył się z z taflą wody.. ♥
Jestem jak woda, jak piasek rozsypujący się i łączący się z wszystkim..
NIesamowicie lekka energia.
Siedząc na tronie z ametystu jak mistrzowie zaczęli słać do mnie energię, to stałem się kulą światła, całkowite rozpłynięcie Ja trwające kilka sekund. :P.
Niesamowita Medytacja.. Daawno nie miałem tak mocnego dostrojenia :).

:P :P :P

Ale po 15 minutach wszystko minęło..Powróciło Ja, blokady, zatory energetyczne i nie fajne uczucia związane z nimi. :(
Szkoda że podświadomość nie czyści się tak szybko jak świadomość..

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » sob lip 28, 2012 4:11 pm

czy tutaj chodzi o aktywacje simplusa?
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » sob lip 28, 2012 4:45 pm

Gratuluje doświadczeń Rocker :) Naprawdę fajny opis.

Szeptu, takie rzeczy to tylko w erze ;)

kelly1980
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 9:11 pm

Post autor: kelly1980 » sob lip 28, 2012 11:10 pm

Cieszę się, że masz takie doświadczenia Rocker...Pisz jak dalej ci będzie szło. Pozdrawiam i dziękuję za opisy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe sytemy rozwoju”