Swiat snow - temat Lakomej

Tutaj dzielimy się relacjami z naszych własnych podróży po obszarach niefizycznych i ze spotkań z przebywającymi w nich istotami..

Moderator: SamTen

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pt sty 08, 2010 9:12 pm

:|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:19 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Łakoma
Posty: 138
Rejestracja: śr gru 09, 2009 6:54 pm

Post autor: Łakoma » pt sty 08, 2010 9:28 pm

może ja spróbuje. troche bardziej może naukowo - tak jakbys poszła z tym do psychologa.
Marzenko ta cała woda w twoich snach to twoje emocje.. Troche za dużo ich, tracisz kontrole nad swoim zyciem emocjonalnym. Strach to realne uczucie, prawdziwe, boiisz sie. Starasz sie upożądkowac swoje emocje bo od jakiegoś czasu wszystko ci sie miesza. werzysz w coś i nie wiesz czy to dobrze czy zle, Jedna częśc ciebie chce wierzyc druga ta w ktorej zostałaś wychowana szepcze ci że chyba nie bardzo w to co wierzysz jest prawdziwe. Stoisz na granicy swoiich reguł. .Wewnetrznego sumienia,
Jednak to co niby nie prawdziwe, może inaczej co nowe dla twoich emocji przekonań coraz bardziej cie dogania. Próbujesz to wszystko zrozumiec. Szukasz odpowiedzi na te wszystkie wątpliwości. Dziś tego wszystkiego nie kontrolujesz , emocje w tobie pędzą na oślep. Ale nie martw sie ten sen mowi o tym że niebawem czeka cie zmiana, Zbilzasz sie do celu, do zrozumienia tego wszystkiego. Sama bedziesz prowadzic samochód. Zaczniesz kontrolowac emocje. Czekają cie zmiany, zmienią sie twoje pragnienia, marzeniia, osoby, i miejsca w ktorych przebywasz. Wchodzisz w nowy etap.
Magda

Łakoma
Posty: 138
Rejestracja: śr gru 09, 2009 6:54 pm

Post autor: Łakoma » pt sty 08, 2010 9:49 pm

ten drugi sen potwierdza tylko to co powiedziałam wczesniej . Tak zabita kobieta to to czego nie akceptujesz w sobie, a nie akceptujesz nie pożesz sie pogodzic ze swoimi emocjami, czujesz gniew w głowie, w myslach. Nie czujesz sie bezbecznie emocjonalnie, jesteś rozbita. Szukasz potwierdzenia dla soich poglądów. cały czas szukasz, sukpiasz swoje emocje na jednej mysli, i to cie pochłaniia, ale to powoduje twoje rozbicie. Szukasz swojego kierunku. I znowu mamy symbol że to sie zmieni.
Magda

Marzena
Posty: 80
Rejestracja: pn gru 07, 2009 12:07 pm

Post autor: Marzena » sob sty 09, 2010 10:38 am

Dzieki Magda jak tak sobie myśle to by sie wszystko zgadzało.
Szczęście...to Ulotna Chwila Która Skrapla Się I Spływa Po Policzku...

Łakoma
Posty: 138
Rejestracja: śr gru 09, 2009 6:54 pm

Post autor: Łakoma » sob sty 09, 2010 11:03 am

nie wiem co sie dzieje w twoim życiu... ale tak mi sie wydaje że powinnaś odpóscić sobie troche... bo ci sie styki przepala. Wiem wiem... łatwo powiedziec trudniej zrobic. Potrzeba czasu, może za mocno chcesz coś wyjaśnic, odnale i skupiasz sie na tym. A jak nie wydać wyjasnienia to caraz bardziej grzeżniesz. Czasem trzeba czasu, samo sie poukłada, ten czas potrzebny nam by przyzwyczaić sie do pewnych emocjii. Potrzebny jest by nabrac dystansu. Inaczej spojrzec. Wspomnij jak patrzyłaś na pewne sprawy 10, 5 lat temu teraz one zupełnie inne. Te dziś tez nabiorą patyny czasu i bedą troche inne. Nigdy ci nie powiem że ból, strata i cierpienie minie bo to bzdura, Wszystko sie zmieniło i nigdy nie będzie tak jak wczesniej. Tak już sie dzieje. Trzrba czasu by przyzwyczaic sie do nwej sytuacji. U ciebie ta nowa juz idzie, nowi ludzie, nowe miejsca... tylko jeszcze troche sama w sobie musisz pozwolic na nowe.
:) . Poczekamy razem.
Magda

Marzena
Posty: 80
Rejestracja: pn gru 07, 2009 12:07 pm

Post autor: Marzena » sob sty 09, 2010 7:20 pm

Hmm w moim życiu duzo zameszania ciagle poszukuje pracy, bez przerwy kłóce sie ze swoim ojcem dziala mi na nerwy o wszystko sie czepia. no i ten niewyjasniony wypadek Krzyska nie daje mi spokoju. wogule jestem taka jakas nie do zycia nie mam ochoty i siły na nic. Nie wiem co sie dzieje
Szczęście...to Ulotna Chwila Która Skrapla Się I Spływa Po Policzku...

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt sty 12, 2010 9:07 am

:|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:19 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Łakoma
Posty: 138
Rejestracja: śr gru 09, 2009 6:54 pm

Post autor: Łakoma » wt sty 12, 2010 9:24 am

Jasne, nie tylko ostrzegaja moze raczej zwracaja uwage na cos . Co nawet przrekazują dobre wieści. Np. wczoraj dzwoni do mne przerażona bratowa ze śni jej sie jej syn / 2l / jak mu wychodzi zab, i boli go ten zab jasniutki , bielutki, zdrowy i krew, czysta jasno czerwona ale krew i co to znaczy... no jak to co ... ze dostanie dobre wieści albo o ciazy albo co mi bardziej pasowało zwg na ta krew ze dziecko sie urodziło. I za trzy dni znowu dzwoni urodziło sie. Trudno było ale jest nowy człowiek na świecie.
Także sny i zwracaja uwage na zdrowie, na interes ale i dobre wieści niosą. Jest tez cała gama snów które po prostu mówia co teraz sie dzieje a czego nieuświadamy sobie. Zyjemy a nie widzimy co w nas. wtedy jak budzik w głowie - halo obudz sie to ja twój rozum, twoje emocje, zrób coś.
Magda

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr sty 13, 2010 10:01 am

:|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:20 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 3 razy.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Marzena
Posty: 80
Rejestracja: pn gru 07, 2009 12:07 pm

Post autor: Marzena » śr sty 13, 2010 4:36 pm

Mi się dzisiaj śniło ze byłam na spacerze była ładna słoneczna pogoda szłam po jakimś zielonym wale zbierałam owoce lezące na trawie 2 duże ładne gruszki i papaje i chyba granaty tez leżały( owoce ) później znalazłam się w parku zaczęło sie chmurzyc i delikatnie padał deszcz uciekłam do domu przed furtka znalazłam klucze od auta i domu.
Coś jeszcze mi sie śniło ale nie pamiętam.
Szczęście...to Ulotna Chwila Która Skrapla Się I Spływa Po Policzku...

Łakoma
Posty: 138
Rejestracja: śr gru 09, 2009 6:54 pm

Post autor: Łakoma » śr sty 13, 2010 5:49 pm

Marzena nie masz pojecia jak ten twój sen mnie cieszy. sama widzisz juz nie leje, ładna pogoda, troche tylko pada - deszcz to te nasze emocje z którymi sobie nie radzimy im sielniejszy i nic nie widac tym gorzej z ich kontrola, / jak w poprzednim snie / i jeszcze jedno juz nie jakis koles prowadzi auto - ty trzymasz kluczyki to kierowanie swoim zyciem, wzięłas sie w garść dziołcha widze. A owoce jak gruszka to kobiecość, chcesz wrócic do niej zrywasz, chcesz znowu zobaczyc w sobie kobietę - chcesz sie podobac. / uwazaj bo gruszka czasem może zapowiadac ciąze ha ha / granat równiez, ich zrywane namawia do zmieny sposobu postepowania . jeszcze tylko ta dwójka - to dualizm światło i cien, zło i dobro, oznacza że toczysz w sobie walke albo ruszyc do przodu albo zostwic wszystko swemu biegowi.
Ale to przeciez tylko mała dwójeczka. Z nia tez sobie poradzimy.
Zielony to kolor witalności i siły, rozkwitu i nadziei jaką niesie to co nowe, i pózniej lekkie zachmurzenie i lekki deszcz czyli znowu dualizm to samo co dwójka.
Ale jestem z ciebie dumna. I ty mówisz że nie masz siły. Twoje sny mówia zupełnie coś innego. :D
Magda

Marzena
Posty: 80
Rejestracja: pn gru 07, 2009 12:07 pm

Post autor: Marzena » śr sty 13, 2010 6:03 pm

Jakos po ostatniej rozmowie z Tobą zaczęłam nad tym myśleć i postanowiłam ze nie chce byc sama Krzyśkowi nic życia nie zwróci a ja muszę iść do przodu.
Dzieki Magda za rozmowę
Szczęście...to Ulotna Chwila Która Skrapla Się I Spływa Po Policzku...

Łakoma
Posty: 138
Rejestracja: śr gru 09, 2009 6:54 pm

Post autor: Łakoma » śr sty 13, 2010 6:12 pm

byłabys swietnym przykładem dla wielu osób z forum tego i tamtego...
może twoje słowa, mysli pomogły by im tym którzy tak bardzo szukaja wyjscia..
Magda

Marzena
Posty: 80
Rejestracja: pn gru 07, 2009 12:07 pm

Post autor: Marzena » śr sty 13, 2010 6:23 pm

Jestem otwarta na rozmowy
Szczęście...to Ulotna Chwila Która Skrapla Się I Spływa Po Policzku...

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » czw sty 14, 2010 11:36 am

:|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:20 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Łakoma
Posty: 138
Rejestracja: śr gru 09, 2009 6:54 pm

Post autor: Łakoma » czw sty 14, 2010 12:15 pm

Asiu ja myślałam o tym twoim snie, ale mam jakby za mało danych, / rozumiem że to wynika z pamieci / on jest za krótki, nie wszystko w nim powiedziane. Drzwi to przejście z jednego świata do drugiego - zamykają sie i otwieraja wiec może coś przed tobą, tylko pokazuja dalszą drogę bo ty sama nie idziesz dalej. Wchodzienie po schodach to dojście do realizacji jakiegoś celu, czegoś co sobie postanowiłaś, to tylko pierwsze pietra wiec nic trudnego. To światło które gaśnie / poza znakami / to też dwa światy, zycie inie zycie. Co do tych ubrań to oznaczaja one maski które przybieramy, ubieramy sie by coś zagrac. ze ubrania kuzyna to moje . Za to kuzyn miał wszystkie ubrania poukładane w kostkę lub były na wieszaku to znowu mówiła ze sa byle jak rzucane. - może kuzyn próbuje zrobic cos co ty powinnas zrobic a tego nie potrafi, może wtrąca sie w coś co jest twoje. Moze gdybym wiedziała jakie to częsci garderoby, kolory - trudno z tak małej ilości danych cos stworzyc.
Magda

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob sty 16, 2010 12:32 am

:|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:20 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Łakoma
Posty: 138
Rejestracja: śr gru 09, 2009 6:54 pm

Post autor: Łakoma » sob sty 16, 2010 10:49 am

wiesz że ja nie wiem.
bielizna i koszula to to ca najblizej ciała. czyli to to jak bysmy chcieli byc postrzegani. ale z drugiej strony koszula to także symbol nieszcześcia - zdrady. Mówisz że gdzy sn ci sie babcia czesto przepowiada cos złego . Moze trzeba sie tego trzymac. Wiec co, cos u kuzyna w szwecji? moze ten bałagan to w zwiazku z przeprowadzka. cos z tym nowym mieszkaniem - a ty sama jakie masz podejrzenia ja bładze.
Magda

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże przez świat niefizyczny”