Focus 21

Tutaj dzielimy się relacjami z naszych własnych podróży po obszarach niefizycznych i ze spotkań z przebywającymi w nich istotami..

Moderator: SamTen

rychu_m
Posty: 59
Rejestracja: wt lis 14, 2006 1:03 pm
Lokalizacja: wrocław

Focus 21

Post autor: rychu_m » ndz mar 18, 2007 11:08 am

Wklejam tutaj moje dwie relacje z odwiedzin tego miejsca:
Tym razem poszło nagranie Wave VII - Odyssey 5 - Movement to Locale Two Intro Focus 21 czyli pierwsze spotkanie ze stanem Focus 21.

Focus 21 to już są inne systemy energetyczne jak kiedyś próbowałem tego nagrania to miałem tzw. wykliknęcie czyli traciłem świadomość którą odzyskiwałem dopiero pod koniec nagrania wtedy kiedy jesteśmy już w niższych focusach. Tym razem z F12 za głosem z nagrania udałem się do F21. Różnica ogromna była, ciało dostało bardzo leciutkich wibracji i czuło się energię tak jakby ktoś nas włożył do wanny wypełnionej energią. Pojawiły się przed oczami jasne plamy które zmieniały swoje położenie (hipnagogi choć nie wiem czy tutaj to jest trafne określenie). Leżałem spokojnie i obserwowałem. Głos w nagraniu mi powiedział żebym eksplorował i badał jasne światła. Wezwałem przewodnika przybył ale nic nie robił tylko stał w oddali i dał mi wolną ręke żebym sam wszystko zbadał bez jego pomocy. Podeszłem do jednego źródła światła okazała się że jest to taka świetlista galareta. Dotkąłem jej wydała wibrujący dźwięk w miejscu dotknęcia pojawiły się na jej powierzchni fale. W inna galaretę, zaznaczam ze one ruszały się, włożyłem dłoń a potem całą ręke. Potem cały weszłem do niej i płynąłem do góry bo była ona dosyć wysoka. Wyszedłem z niej na jakby innym poziomie. Rozpędziłem się i zrobiłem wślizg na jednej płasko leżące galarecie wystrzeliła mnie do góry i wylądowałem miękko na innej galarecie z energi. Tak sobie próbowałem różnych możliwości. Poprosiłem przewodnika o wskazówke, wziął fragmęt energetycznej galarety i utworzył z niej kulkę. Umieścił mi ją na głowie na czakrze korony. kulka weszła do środka ale głos z nagrania kazał mi już wracać. To było by na tyle :).
Przedwczoraj znowu udałem się do focus 21 tym razem bez nagrania. Posłużyłem się metodą Moena zaprowadził mnie tam przewodnik. Już samo dostrajanie było ciekawe bo przewodnik jak to ma miejsce od jakiegoś czasu pojawił się za szybko i towarzyszył mi dostrajaniu w tym wypadku wędrówce przez las. Na ścieżce znalazłem 5zł :D... powiedział coś w stylu że mam naprawde duże szczęście bo nawet tutaj znalazłem kase. Pogadaliśmy chwilę poradził mi w paru sprawach życiowych i związanych z rozwojem.
Zaprowadził mnie do focus 21 stał cicho a ja badałem odczucia, było podobnie jak w tamtym wypadku takie uczucie pływania w jakiejś energi tak jakby ciało okrywała aura z jakiejś innej energi. Zacząłem się poruszać chodziłem po jakimś podłożu jakby z galarety czy z budyniu dziwne odczucie, rozglądając się na boki zauważyłem światło bijące z oddali. Dotarłem do czegoś co wyglądało jak organiczne galaretowate wrota na kształt takiej owalnej dziupli. Przeszedłem przez nie ocierając o ściany były miękkie. Po wyjściu znalazłem się jakby na innej płaszczyźnie. Zauważyłem znajomy organiczny galaretowaty twór tym razem nie zaczepiałem go ;]. Spytałem się przewodnika po co mi tamtym razem położył kulkę z energi na głowie. On wziął i znowu utworzył kulkę połozył mi na głowie, ona wniknęła w moje ciało przechodząc przez czakry i się tam zainstalowała. Powiedział że to mnie jakby uczuli na subtelne odczucia energi, że bede je bardziej odczuwał (trochę to mało gramatycznie napisałem ;] ). Za bardzo nie wiedziałem co tam robić i w dodatku czułem że czas wracać pożegnałem się z przewodnikiem.
mimo że ruch tutaj mały jest to może ktoś z forum odwiedzał to miejsce i napisze swoją relację :)

Wieralee
Posty: 37
Rejestracja: wt sty 30, 2007 9:12 pm

Post autor: Wieralee » ndz mar 25, 2007 6:33 pm

Ja bym chętnie poszła, ale jakoś metoda Bruca mi nie za bardzo wychodzi. Za bardzo czuję się jak łgarz. Obawiam się, że podświadomość odtworzy coś z tego, co kiedyś czytałam, a teraz już nie pamiętam, a nie pokaże mi coś nowego.

Skąd bierzesz nagrania treningowe?

rychu_m
Posty: 59
Rejestracja: wt lis 14, 2006 1:03 pm
Lokalizacja: wrocław

Post autor: rychu_m » pn mar 26, 2007 8:25 pm

Mimo wszystko warto próbować po jakimś czasie dostaniesz takie dowody, że Twój system przekonań całkowicie się zmieni.

Co do nagrania to używałem go tylko przy pierwszej wyprawie do Focus 21 przy drugiej eksploracji posłużyłem się tylko metodą Moena. A nagranie to bardzo popularne (w internecie też dostępne ;]) i skuteczne The Gateway Experience autorstwa Instytutu Roberta Monroe - numer nagrania 5 z VII fali ( Movement to Locale Two Intro Focus 21).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże przez świat niefizyczny”