Pozytywna weryfikacja :)

Tutaj dzielimy się relacjami z naszych własnych podróży po obszarach niefizycznych i ze spotkań z przebywającymi w nich istotami..

Moderator: SamTen

Anula
Posty: 73
Rejestracja: ndz mar 18, 2007 5:35 pm

Pozytywna weryfikacja :)

Post autor: Anula » czw cze 14, 2007 3:17 pm

o Rany, do tej pory jak jeszcze o tym pomyślę to mam dreszcze :o
nałożyły się dwie sprawy moje coraz czestsze Ld, i śmierć dziadziusia mojego bliskiego kolegi. a że w LD coraz pewniej się czuję postanowiłam porozmawiac o jego dziadziusiu jak mu tam jest i w ogóle, z kimś napotkanym w niefizycznym.... więc gdy po uzyskaniu swiadomosci wyskoczylam z okna de facto znalazłam sie obok mojego bloku w którym mieszkam mimo ze w snie wyskakiwałam z okna innego budynku, przenioslo mnie widocznie w znane rejony :) dostrzegłam matkę z córką. Zblizyłam sie do nich - Okazało sie ze dziewczynka byla bardziej rozmowna... na moje pytanie o pana W. powiedziała bym z odzyskaniem poczekała na pogrzeb a jego dusza po smierci jeszcze chyba nie jest swiadoma nowego stanu... poprosiłam ją o to by dała mi jakas informacje która pozwolilaby mi zweryfikowac prawdziwosc spotkania i tego ze mówimy o tej samej osobie- powiedziała ze pan W. mial niedawno urodziny :) i dzis zapytałam mojego kolegi o date urodzin dziadka-powiedział ze był blizniakiem z poczatku albo czerwca :) nie był pewien dokładnie którego, ale tez powiedział że niedawno, ze jakos teraz.... ma to dokladnie sprawdzić :)

dla mnie to i tak nielada dowód :) zważywszy iż do tej pory podrózowałam mentalnie, nie wykorzystywałam snów do uzyskiwania tego typu informacji.... :)

poza tym, mam wrazenie ze jak zaczełam z tą dziewczynka rozmawiac o panu W. to gdzies tam w poblizu sie pojawiły jakies jego mentalne emocje, czułam ze ta rozmowa go do mnie przybliza....

a co do samego odzyskania- nie mam jeszcze pewnosci czy sie podejmę, choc dziewczynka sama z siebie o tym powiedziała ;)

Zbyszek
Posty: 84
Rejestracja: wt maja 22, 2007 3:45 pm

Post autor: Zbyszek » czw cze 14, 2007 6:09 pm

Aco rozumiesz przez mentalne emocje?

Anula
Posty: 73
Rejestracja: ndz mar 18, 2007 5:35 pm

Post autor: Anula » czw cze 14, 2007 6:17 pm

Hm... no jakis ładunek emocjonalny z zawartą wewnatrz informacją, ale niestety nie odczytałam ich.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże przez świat niefizyczny”