Prosze o pomoc dla Uli

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
Eliza
Posty: 30
Rejestracja: czw lip 30, 2009 9:40 pm

Prosze o pomoc dla Uli

Post autor: Eliza » pn lis 09, 2009 10:37 pm

Moi kochani, :)
pisze do was w imieniu mojej kolezanki Uli, :)
Uli to Niemka, jest moja kolezanka z pracy, :)

krotko po nawiazaniu kontaktu z moimi bliskimi przez Daltara,
zadzwonila do mnie Uli, i opowiadala mi , ze wlasnie tej nocy dlugo nie mogla zasnac, byla w pol snie , potem tak jakby zamierala, chciala sie poruszyc, chciala sie obudzic, krzyczec, wolac, ale nie mogla, :| :? (jeszcze wtedy nie wiedziala o was, dopiero jak ona mi to wszystko opowiedziala, opowiedzialam jej o was :)i o tym co robicie, jak pomagacie ludziom itd.

dzis nad ranem miala to samo, Uli sie boi, mowi, ze kiedys miala to czesto , potem cale lata spokoj a teraz na nowo,

przy tym mowila cos o jakiejs rece, ktora ja chciala dusic czy cos takiego :(

Dzieje sie tak przewaznie, kiedy jest bardzo, bardzo zmeczona i ze zmeczenia nie moze zasnac, mysle, ze to co sie z nia dzieje to Oobe
Uli prosila mie, zebym do was napisala :) o pomoc

pozdrawiam was cieplutko w imieniu Uli i swoim :)
poradzcie co robic

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » pn lis 09, 2009 10:48 pm

Witaj ;)

Już sobie odpowiedziałaś na pytanie wystarczy teraz jej o tym
opowiedzieć i wytłumaczyć co to jest OOBE.
Jeśli nie wie bądź nie wierzy to trudno ją będzie przekonać.

Ale tak myślę, że na pewno było to OOBE.

Mam kilka osób w swoim otoczeniu i rozmowy nie pomagały
uważali to za bujną wyobraźnie i pytali czy coś nie piłem
podobnie usłyszałem wówczas, gdy opowiadałem o zjawisku
którego byłem sam świadkiem i też mówili, że chyba piłem...

Ja wtedy nie piłem i od pewnego czasu mało z kim rozmawiam na ten
temat bo nie ma specjalnie z kim.
Jedynym miejscem do podobnych rozmów jest to forum i fundacja Nautilus...


Tak to właśnie jest z nami dopóki czegoś sami nie zobaczymy, poczujemy, usłyszymy to nie uwierzymy....

Pozdrawiam :)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » czw lis 12, 2009 6:17 pm

Witaj!

To klasyczne objawy OOBE, czyli przechodzenie w inny stan świadomości, połączony ze zmianą wibracji. Ten osobliwy stan statystycznie miała lub mieć będzie co czwarta osoba żyjąca na ziemi. Ludzie różnie reagują, najczęściej oczywiście strachem. Tak naprawdę ten dziwny stan nie jest żadnym zagrożeniem i należy go po prostu przeczekać. Jeśli chcesz uspokoić swoją koleżankę, poleć jej przeczytanie książki "Podróże poza ciałem" Roberta Monroa. Ula znajdzie tam odpowiedź na większość pytań związanych z odczuwaniem tej ciekawej formy manifestowania się naszej duchowości.

Pozdrawiam serdecznie. :)

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pt lis 13, 2009 8:46 am

To faktycznie oobe a właściwie stan przed oobe czyli paraliż przysenny.

Najlepiej, jeśli nie chce doświadczać tego w ten sposób, niech przed snem zacznie myśleć o czymś przyjemnym, wyobrażać sobie jakieś przyjemne miejsca, to albo pójdzie jej w sen, albo w LD (świadomy sen w swoich kreacjach) albo jeśli już w oobe to w przyjemną fazę a nie takie tkwienie w paraliżu w ciężkich fazach wywołanych zmęczeniem i lękiem.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Asteraki
Posty: 152
Rejestracja: śr lip 29, 2009 10:05 pm

Post autor: Asteraki » pt lis 13, 2009 2:03 pm

Mi się czasami zdarzał paraliż senny, ale jak spałam na wznak, eno nawet he he film był ostry, bo sie coś pięło nieziemsko, i wyginało mi rękę.

Moja znajoma kiedyś miała taką sytuację, kiedy wyszła z ciała, i ktoś ją wystraszył, stanął i powiedział, a "teraz będziesz się dusiła i nigdy wiecej nie wrocisz" jej psina skakala po niej i wybudziła ją, od tamtej pory jakoś tego nie praktykuje, nie wiem co to było, ale ona dostała jakąś kasetę z instrukcjami i zaczęła jej słuchać, i podobno był moment kiedy trzeba było kasetę przełożyć (stary magnetofon) i ona tego nie zrobiła, a ten jej znajomy to uczynił i podobno żałował, ale szczegółów nie znam.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » pt lis 13, 2009 2:53 pm

Ja bardzo dawno tego stanu nie miałem, w którym był paraliż i nie dało się
poruszać rękami i nogami...
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Eliza
Posty: 30
Rejestracja: czw lip 30, 2009 9:40 pm

Post autor: Eliza » wt lis 24, 2009 11:55 am

moi kochani, :)


dziekuje wam wszystkim za odpowiedzi, i rady, :)
poki co dla Uli zamowilam ksiazke "Podroze poza cialem" R.Monroe w wersji niemieckiej
Der Mann mit den zwei Leben: Reisen außerhalb des Körpers :| :? ,
zobaczymy :|

Uli mowila mi, ze kilku osobom opowiadala o tym, to tez jej sie pytali czy cos :?
Nie z kazdym mozna o takim czyms rormawiac, bo grozi Kaftan ;)
pozdrawiam cieplutko :)
Ela

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt lis 24, 2009 12:13 pm

Polec moze tez Uli trzecia Jego ksiazke, bo w niej jest podsumowanie pierwszych dwoch plus co sie dowiedzial nowego : "Reisen über alle Zwiefel" - "Podroze ponad wszelkie watpliwosci" (szlifowalam na niej niemiecki ;) :) )

Wspomniana pierwsza, poniewaz opisuje poczatki, moze sie Uli znudzic...a trzecia ma interesujace fabulki :)

Eliza
Posty: 30
Rejestracja: czw lip 30, 2009 9:40 pm

Post autor: Eliza » wt lis 24, 2009 2:13 pm

Jolu, :)

mozesz mi podac link do tej ksiazki, bo za chiny nie moge znalezc, :? :| po polsku znalazlam a po niemiecku nie :?

pozdrawiam cieplutko
Ela

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » wt lis 24, 2009 3:13 pm

A ja sie wtrące z boczku i powiem: Zdecydowanie odradzam 3 tom na początek. Jest zbyt trudny dla osoby, która dopiero zaczyna poznawać ten świat. Zdecydowanie powinna zacząć od pierwszej książki, tak jak to ma się w tej chwili. Później ewentualnie druga i trzecia. Jestem pewien, że jak zacznie od trzeciej, to ja tylko zniechęci. Ona ma problemy na poziomie elementarnego zrozumienia czym jest oobe i pierwszy tom da jej odpowiedzi na wiele pytań.
To oczywiście tylko moje zdanie , ale poparte bardzo silnym odczuciem-przekonaniem, dlatego o tym piszę :)

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt lis 24, 2009 3:20 pm

Ja zamawialam te ksiazke bezposrednio w niemieckiej ksiegarni w realu.

Ale zadecydujesz co zrobic, w oparciu o sile Twego wewnetrznego przekonania :)
Tu faktycznie moge byc tylko glosem doradczym, a moge sie mylic.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw lis 26, 2009 8:43 am

Zgadzam sięz Daltarem, na początek wyłącznie tom pierwszy. Gdy dostanie od razu trzeci może całą tą wiedzę odrzucić jako zbyt nieprawdopodobną, niepodobną do tego co znamy.... Kolejność czytania według kolejności pisania przez autora 1, 2, 3 jest najlepsza, widać ładnie ewolucję zdarzeń, wątki rozwijają się...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

mrkriss
Administrator
Posty: 166
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrkriss » czw lis 26, 2009 9:05 am

Witam, czy Uli zajmuje się jakąkolwiek formą medytacji? Pytam z ciekawości.
"bo nie jesteśmy z tego świata i nigdy nie będziemy..."

Eliza
Posty: 30
Rejestracja: czw lip 30, 2009 9:40 pm

Post autor: Eliza » czw lis 26, 2009 11:19 am

Witaj Kriss, :)

nie Uli nie medytuje ani nic podobnego, ale juz kilka razy opowiadala, o jakichs duchach,
o Zlym :diabel: :( , ze je straszylo, juz przed laty , i bardzo boi sie np, jechac sama droga przez las autem normalna ruchliwa droga, w pracy do piwnicy tez sama nie pojdzie bo mowi, ze tam sie albo cos stalo, ze tam ktos jest , ze ona to czuje :? :|
Wszyscy w pracy maja ja za stuknieta, ze sobie cos wymysla albo wmawia, :? :|

pozdrawiam cieplutko :)
Ela

P.S. Z tymi ksiazkami poczekam, jak Uli przeczyta ta pierwsza, i bedzie dalej zainteresowana, to zamowimy druga :) a jak nie da rady nawet tej pierwszej ksiazki przeczytac to nie ma sensu, pozyjemy zobaczymy :)

mrkriss
Administrator
Posty: 166
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrkriss » czw lis 26, 2009 11:26 am

OK, ja myślę, że Uli ma wrodzony talent.
"bo nie jesteśmy z tego świata i nigdy nie będziemy..."

Eliza
Posty: 30
Rejestracja: czw lip 30, 2009 9:40 pm

Post autor: Eliza » sob lis 28, 2009 2:55 pm

Witaj Kriss :)

mnie sie takze wydaje, ona ma cos w sobie, ze po prostu ma ten dar, ze wyczuwa
inne istotki :? :|
Tylko nie bardzo wie co z tym zrobic :? bo sie bardzo boi, mam nadzieje, ze jak troche poczyta, bedzie lepiej, a moze nawet bedzie z tego cos wiecej :)
pozdrawiam
Ela

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”