Przełamanie...

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
White185
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 25, 2010 12:45 am

Przełamanie...

Post autor: White185 » czw mar 25, 2010 9:18 pm

Dziś podczas kolejnych ćwiczeń, ćwiczyłem z intencją próby wejścia w OOBE. Próbowałem z 4 razy bo za każdym razem coś było że mi przerywało.
Za 4 razem uspokoiłem sie i skupiłem. W końcu poczułem jak jakieś drgawki idą od nóg w górę aż łącznie z moim całym ciałem. Przed oczami mieniły mi się kolory i czułem jakby grawitacja zwiekszyła się dwukrotnie, w dodatku poczułem uczucie senności. To wszystko działo się prawie na raz. Przestraszyłem się, obudziłem się. Co mam zrobić aby przełamać strach?
(btw. to było moje pierwsze doświadczenie tego typu)

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pt mar 26, 2010 9:57 am

Dalej próbuj i nie przejmuj się żadnymi efektami, które mogą pojawiać się w fazach przejściowych. To klucz, jak Ci strzelą gwałtowne emocje to po sprawie, serce zaczyna walić a faza znika bezpowrotnie. Efekty mogą być naprawdę różne, ale trzeba zachować totalny spokój i stan braku myśli... Strach się pojawił, bo nowe, nieznane, jakieś radykalnie inne od normalnego stanu, przyzwyczaj się do tej myśli, że tak to już jest, że jesteś badaczem badającym nowe obszary.

Poza tym polecam http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... .php?t=440

Generalnie miej pozytywne optymistyczne nastawienie, bez presji i napięcia.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

White185
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 25, 2010 12:45 am

Post autor: White185 » pt mar 26, 2010 2:47 pm

Dzięki. Dziś spróbuję ponownie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”