Bodhiczitta- oświecony umysł

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Bodhiczitta- oświecony umysł

Post autor: Zbyszek. » czw cze 17, 2010 9:45 am

Kiedyś podleciał do mnie goscio w oobe i włączył mi światło, umożliwiając mi odczuc Boga, energii duchowej.
A teraz patrz i sprawdzaj.
Błogość pojawiając się we mnie, była jak bas w utworze muzycznym. Moglem dogrywać do niego solo, żonglując rożnymi emocjami. Odczucie błogości, było wspaniałym przeżyciem, najpiękniejszym jakie przeżyłem.
W głowie się mi jakoś świeciło jakby obawiając się, ze mnie wkrótce cofnie do ciała. Testowałem wiec w pospiechu podstawowe zjawiska psychiczne, w tym stanie i wiecie co było niezwykle. Nie moglem się wtedy złościć. Przywoływałem z pamięci paskudne wspomnienia, licząc ze zaiskrzy mi się choć jakaś irytacja, ale nic z tego. Na wszystkie straszności reagowałem współczuciem.
Jakis czas świeciło mi jeszcze w fizyku, tez testowałem to światło, rewelacja:)

Znajomej świeciło się tak raz przez miesiąc, az się wystraszyła bidulka, bo kochała nawet zbrodniarzy, ale jej przeszło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”