Moje najważniejsze OBE

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Moje najważniejsze OBE

Post autor: Conchita » śr gru 20, 2006 5:10 pm

Równie dobrze mogę zacząć: jedno z moich najważniejszych OBE. Ale gdybym miała wybierać najważniejsze to stawiam jednak na to:

Było to doświadczenie z cyklu "szukania Orła" - tak nazwałam sobie szukanie swego pochodzenia, Siebie-Tam.

Zaczęło się od latania w szarej mgle, tworzenia własnych obrazów. Zaczęłam spadać wirem w dół. Mój stan świadomości był dość niski - zdominowany przez lęki z podświadomości.

Nagle moja świadomość rozszczepiła się! Patrzyłam na siebie-tamtą zwykłą poza ciałem walczącą z wirem i lękami. Patrzyłam na siebie świadomością Tam - i ze zrozumieniem Stamtąd. Komunikowałam się z inną istotą, która była przy mnie. Co to był za stan, co za wibracja? W stanie tym nie było lęków, nie dlatego, że zostały przezwyciężone, ale nie istniały, nie istniało EGO, przez to wszystko miało inną wartość niż na ziemi. Właściwie trudno mi to opisać, bo to był stan świadomości... Z domu, z dysku?

To moje najważniejsze doświadczenie - doświadczenie braku EGO, stanu w miłości jako energii podstawowej, doświadczenie całkowicie różne od tego, kim jestem na codzień. Zastanawiałam się na koniec z moim towarzyszem (Opiekunem?): czy uda mi się zrealizować ten stan na ziemi? Wiedziałam, że to trudne...

Później znów połączyłam się z sobą z wiru i przełamałam jej lęki. Razem wróciłyśmy do ciała.

Najlepsze jest to, że całą pamięć tego doświadczenia przeniosłam do świadomości fizycznej, bez "utraty danych".

agnieszka
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 09, 2006 11:46 pm
Lokalizacja: Poznan

Post autor: agnieszka » śr gru 20, 2006 7:30 pm

super doswiadczenie :)
Pozdrawiam serdecznie

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » śr gru 20, 2006 8:25 pm

Zazdroszcze Wam tych doznań :placze: :lol:
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw gru 21, 2006 1:48 am

I pomyśleć, że my to wszyscy mamy na pewnym poziomie naszej świadomości, który jest jednak ciągle w nas obecny... Tak daleko i tak blisko.

Gdy znika strach znika większość motywów naszych egocentrycznych zachowań. Bez strachu w łączności - w jedności/miłości z WJ byłabym innym człowiekiem. Ale widać muszę przejść swoją dróżkę, żeby tam dotrzeć...

Z drugiej jednak strony redukcja mnie do mojej obecnej postaci jest konieczna, aby doświadczyć tego, czego właśnie doświadczam... Dlatego nałożono na mnie ograniczenia i słabości. Tak mi to uzmysłowiono w innym doświadczeniu.


Nie dajmy się kontrolować za pomocą strachu, fałszywych podziałów i gierek motywacyjnych.

Wszyscy jesteśmy pięknymi świetlistymi istotami, które zeszły na ziemię, aby czegoś doświadczyć.

To całe wywyższanie/poniżanie, wartościowanie oparte na EGO są tak beznadziejnie głupie i tak masowo ludzie ulegają manipulacji opartej na nich... Nie dajcie się wmanewrować w gierki EGO. Szkoda na to czasu i energii - chyba że dla zabawy...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

mariusz s
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:07 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mariusz s » czw gru 21, 2006 9:36 am

... Dlatego nałożono na mnie ograniczenia i słabości.

A może powinno się napisać "... sama sobie nałożyłam" :D

Oczywiście takża bardzo zazdroszczę (super pozytywnie) tego odczucia. Chyba staję się narkomanem "odczuć".
Myślę Prawie, Mówię Prawie, Czynię Prawie
Pozdrawiam z Miłością
Mariusz S

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw gru 21, 2006 11:47 am

Mi bardziej pasuje "my" - my zdecydowaliśmy i nałożyliśmy.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”