OBE

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » czw lut 10, 2011 1:11 pm

Ja natomiast,podejrzewałem,że to ma związek z sercem,a dlaczego on podaje że ma to związek z seksualizmem-z takim wyjaśnieniem pierwszy raz się spotykam.
Wiesz Namali,taki psycholog "pospolity" ma tendencje do skrajnej racjonalizacji.
Zresztą trudno jest z całą pewnością stwierdzić co to jest-przynajmniej dla mnie ...........................................................................................................

Pozdrawiam.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Namali
Posty: 137
Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:37 pm

Post autor: Namali » czw lut 10, 2011 1:28 pm

Może Freuda się naczytał :D

Jednak ja prubuję zachowac ostrożność, żeby przypadkiem nie ściągnąć na siebie czegoś z astralu. Mi juz wystarczy. :)

Ale rzeczywiście ludzie opisują swoje kontakty i bliskie spotkania z pozaziemskimi cywilizacjami podczas oobe.

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw lut 10, 2011 1:59 pm

Ja slyszalem ze to złe przewodzenie impulsów elektrycznych w mózgu.

Namali
Posty: 137
Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:37 pm

Post autor: Namali » czw lut 10, 2011 3:30 pm

Moi drodzy , wiele teorii możemy przywoływać, ale tak na prawdę, to nigdy nie będziemy pewni.
Meduzku, tez to słyszałam!!!

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » wt lut 15, 2011 1:41 pm

Namali mam pytanie, czy kiedy sie kładłaś,przed snem myślałaś bądz tez zachowywałaś jakiś specjalny stan umysłu ?

Namali
Posty: 137
Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:37 pm

Post autor: Namali » sob lut 19, 2011 10:25 pm

nie , tak po prostu. Kłade sie spać i tylko zasnąć jakoś nie mogę. To taki prawie już sen, ale jeszcze nie śpie. Wtedy włącza się buczenie.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz lut 20, 2011 10:04 am

Jak ja mam takie buczenie ciężkie- tak jak wibracje w telefonie to wtedy sa w pobliżu mnie zmarłe dusze.. :P

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » ndz lut 20, 2011 11:40 am

:| Skad wiesz ze to zmarle dusze?
Ja takie typowe oobe mialem dawno temu, spalem na brzuchu, w pewnym momencie tak jakbym sie obudzill i robił pompki, odkleiłem sie od ciała, widząc sciane i firanki od okna, niestety spanikowałem i szybko wrocilem do ciala. Potem juz zadne oobe nie bylo takie wyrazne..

A o kimś, o czymś będącym w moim pokoju wolę nie wiedzieć, nie slyszeć. :roll:

megraf
Posty: 280
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:19 am

Post autor: megraf » ndz lut 20, 2011 12:43 pm

a mnie w nocy wywaliło w jakieś dziwne miejsce, szpital niby to , niby sala szkolna-ludzie siedzący w ławkach. Jak weszłam do sali nie zwrócono się do mnie po imieniu lecz nikiem z forum. Widziałam Pana blond włosy, z brzuszkiem w okularach, chorą na wózku kobietę w średnim wieku, jakaś inna z niekształconą twarzą-usta i oczy chore.
Wszyscy dostaliśmy książki - ale ja nie umiałam nic przeczytać.
Dziwne to było. Po przebudzeniu -analiza- z kim się spotkałam.
dlaczego mówiono do mnie megraf a nie po imieniu
dlaczego ci ludzie byli chorzy- czy to dusze zmarłych spotkałam, chorych ludzi...

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz lut 20, 2011 2:49 pm

Wiem, bo to ktoś sprawdza.

Mi sie za to śniło że wypadłem ze statku do wody, czy z helikoptera, jakoś tak.
I płynęła łódź ratowników i prosiłem ich o pomoc by mnie odwieźli na brzeg (do brzegu bylo z 100m), ale powiedzieli mi że tam musze sam dopłynąć i nie mogą mi pomóc.. I gdy dopłynąłem do brzegu sen sie urwał.

Daje dużo do myślenia...

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » ndz lut 20, 2011 3:43 pm

Mogłes jego poprosić o pomoc: http://www.youtube.com/watch?v=YXm1ICO8Nec




:lol:

kosaa997
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 04, 2011 4:28 pm

Post autor: kosaa997 » wt kwie 12, 2011 4:34 pm

Witajcie moi drodzy.
Można powiedzieć, że jestem tutaj nowy, choć czasami zaglądam.
Od kilku miesięcy, po przeczytaniu książki Darka Sugiera, i jego bloga,
bardzo napaliłem się na oobe. Próbowałem mnóstwo razy, paraliż łatwo osiągnąć, buczenie, ciagnięcie, ale nie potrafię pogłębić tego stanu.
Czasami ponad półtora godziny leżałem nieruchomo, pochłonięty paraliżem, nie wychodziło mi to i albo zasypiałem, albo było pod kołdrą za ciepło i sie paliłem, musiałem się ruszyć i odwrócić dupskiem w górę, tak jak zwykle sypiam, żeby było mi zimniej hehe :) Wszystkie starania na marne..

Aż wreszcie, praktycznie zapomniałem o oobe,
przed snem, medytuję sobie, zasilam każdą z czakr,
nastawiam budzik na 6;00 rano, idę spać o 11-12 gdzieś, myślę czy czasem na 5 nie nastawić budzika, ale mówię, olać to.
Wstaję, otwieram oczy, już sen pamiętam.
Jest godzina 5 rano, bo budzika trochę czasu, fajnie się czuję, taki dosyć wyspany, nie ma żadnego muła jak to z rana bywa, rozglądam się zimno jakoś, zamykam okno, zapalam światła wężom żeby nie marzły,
biorę kryształy górskie i bursztyny, rozkładam je na każdą z czakr,
zaczynam medytować w pozycjii leżącej i zasilam każdą z czakr, film się urywa.

Patrzę, gdzie ja jestem..
leżę ale.. dziwnie tutaj, to nie mój pokój ! Rozglądam się, widzę jakąś ciemną firanę, ale na zewnątrz choćby ranek za oknem, na tej firanie takie wzorki w kształcie biedronek, z których prześwituje światło do środka, zmącone, jak mówię wyglądało choćby było rano. Patrzę, na przeciw mnie szafa z lustrem, w górnym lewym rogu tego lustra, widzę dużą biedronkę, która zamienia się w dużego robaka, no to ja szczęsliwy, nie możliwe, mam LD.
Ale.. leżę w łóżku, nie umiem się ruszyć..
Przypomniało mi się o OOBE, skupiam się na ciele eterycznym, na nogach, próbuję je unieść w górę, kilka skund, bum !
Wyszły moje nogi z ciała, jakie one cudowne ! Jasne nogi, taka jasna energia, lekkie jak piórko, wirujące na kształt nóg. Przechodzi do brzucha, cudowne uczucie. Proszę opiekuna aby mnie wyciągnął. Aby przyszedł do mnie, ta radość niesamowita.. Bum, brązowo przed oczami, nic nie czuję, dziwnie mi, jestem w ciele, nogi na swoim miejscu, choć nie mogę dalej nimi ruszyć. Próbuję ten stan wrócić, poleżałem trochę, próbowałem wyjść. Na marne.
Więc moim zdaniem, odpowiedzialne za wychodzenie będzie nie tylko chęć jak i nasze czakramy muszą mieć określone wibracje. Im wyżej, tym łatwiej będzie. Podczas LD najlepiej wychodzić, kiedy świadomość odpływa czekać grzecznie niech odpłynie, pewnie zorientujecie się że dalej leżycie ale już śnicie. Trzeba być uważnym. Tak na początek :) trochę się rozpisałem.. hehe

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » ndz maja 08, 2011 6:03 pm

A ja ze LD nie potrafie wychodzić wcale. Świadomy sen ma swoją scenerię i nie umiem się przedostać w plan astralny. Co do oobe, ostatnio nie udaje mi się wcale, swiadomosc odpływa - a ja razem z nią hehe

pijawka

Post autor: pijawka » ndz maja 08, 2011 6:35 pm

Meduzik, mi wystarczyłyby świadome sny,gratuluję:)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz maja 08, 2011 7:47 pm

To rób RT- test rzeczywistości i czytaj sobie o LD - samo czytanie, myślenie, mówienie o tym wywołuje u mnie LD'ki- nie zawsze, ale często sie zdarza taka akcja :)

pijawka

Post autor: pijawka » ndz maja 08, 2011 7:52 pm

A jaki jest najprostszy test rzeczywistosci? nie chcę żadnych skomplikowanych

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz maja 08, 2011 7:53 pm

Rozglądasz się dookoła i sprawdzasz czy to sen :)
Aktualnie nie stosuje z lenistwa i licze na to ze LD'ki same mi sie pojawią(z 3Ld mam na miesiąc).

pijawka

Post autor: pijawka » ndz maja 08, 2011 7:55 pm

Ok :) Thx :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”