opis ciałek na podstawie doświadczeń

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

opis ciałek na podstawie doświadczeń

Post autor: hahahel » ndz lut 26, 2012 12:22 pm

Jak na razie mogę opisać tylko 4 ciałka, bo do tych wyżej już świadomie nie udało mi się dolecieć/nie pamiętam takich podróży.

1) fizyczne - Ciało w którym dostajemy sygnały od poszczególnych części bez wcześniejszej na nich koncentracji.

2) eteryczne - Wyjścia w tym ciele charakteryzują się dużą ciężkością ruchów, otoczenie miejscami może być nie wygenerowane - puste miejsca.

3) astralne - Poczucie tego ciała jest już lżejsze od poprzedniego. Odczuwamy ciało jako całości i dopiero jeśli np. chcemy podnieść się z podłogi to dopiero pojawia się odczucie poszczególnej części ciała na której koncentrujemy uwagę/ przy pomocy której wstajemy. Ostatnie ciało w którym można czuć strach.

4) mentalne - Odczucia ciała są już tylko przy wychodzeniu, po wyjściu a raczej wyleceniu z ciała odczucie ciała znika i czujemy się jak latająca w powietrzu bardzo lekka kula/chmura o nieokreślonych kształtach. Strach już nie występuje i dobrze bo poruszamy się myślą dość szybko pojawiając się tam gdzie pomyśleliśmy, żeby się dostać (ale swobodnie latać też można, trzeba tylko uważać, żeby się za mocno nie rozpędzić ). Gdyby tu występował strach to strach ^^ pomyśleć gdzie można by polecieć :D.

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw maja 03, 2012 1:57 pm

Ja zawsze przed wyjsciem, koncentrowałem się na punkcie przed oczami i na "niemyśleniu", a własnie tak stymuluje się odczuwanie ciała mentalnego, i każde wyjśćie było inne, więc może raz używałem tego ciała a raz innego? hmm..

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » czw maja 03, 2012 4:27 pm

Co masz na myśli pisząc "każde wyjście było inne " ? W każdym z nich miałeś inne odczucia, których nie dało się dopasować do opisów, jakie napisałem ?

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw maja 03, 2012 6:10 pm

Cięzko powiedzieć.
Po każdym wyjsciu byłem punkcikiem świadomości, odbijającym się albo od podłogi, albo dryfującym nad sufitem.
Kiedy mocno chciałem zobaczyć np. swoje ręce pojawiały się one przez chwilę jakby ze szkła i potem znikały..

Każde wyjście było inne bo albo percepcja była zupełnie inna, albo pojawiały się problemy z poruszaniem itd

Nie wiem od czego to wszystko zależy, hmm..

Najciekawsze co się dzieje przed wyjściem to to kiedy czakram trzeciego oka otwiera się i widać swój pokój przez zamknięte oczy. Wtedy percepcja jest jeszcze inna od snu, oobe i jawy..

I skąd tu wiadomo którego ciała się używa?

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » czw maja 03, 2012 6:13 pm

Rzeczywiście ciężko to objąć w ramy i podzielić na kategorie, jakie to było ciało. Jedno jest pewne, na pewno nie jest nudno, kiedy można z tak wielu różnych punktów doświadczać świadomości :) .

pijawka

Post autor: pijawka » czw maja 03, 2012 6:15 pm

Nie znam się na tym,ale może podczas każdego wyjścia używałeś innego ciała ? ( o ile jest to możliwe)

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw maja 03, 2012 6:16 pm

Pamiętam że zawsze bałem się wyjśc przez okno,
bo myślałem sobie że może ja lunatykuje i wypadne faktycznie? :lol:


O, albo kiedy wyrzuciło mnie ktoregoś razu znalazłem się w jakimś miescie i przenikałem przez ludzi na ulicy i budynki (biura) itd, wszystko było bardzo wyrażne, to było najbardziej przyjemne doświadczenie pozacielesne jakie miałem :)
Ostatnio zmieniony czw maja 03, 2012 6:17 pm przez meduz, łącznie zmieniany 1 raz.

pijawka

Post autor: pijawka » czw maja 03, 2012 6:16 pm

no,jest obawa,nic dziwnego że się bałeś bo wszystko wydaje się realne

a co się czuje podczas przenikania czy dotyku ?

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw maja 03, 2012 6:20 pm

Wtedy w tym "mieście" to własciwie czułem tylko pęd wiatru, a podczas przenikania chwilowe zaciemnienie, tak samo jak w domu, jak próbujesz przejść przez jakaś sciane to się robi chłodno i ciemno i np. kiedy robi się to w nocy, to w pokoju jest troszke jaśniej niż na jawie..

pijawka

Post autor: pijawka » czw maja 03, 2012 6:23 pm

fajnie,zazdraszczam Wam

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw maja 03, 2012 6:24 pm

Pija nagranie masz, teorie znasz też, do dzieła :)

Chciałbym się skontaktować ze swoim Opiekunem duchowym tylko nie wiem czemu on nie chce ze mną :P

pijawka

Post autor: pijawka » czw maja 03, 2012 6:25 pm

ze mną też nie chce,czasem czuję,że się na mnie wypina :D jestem ciekawa kim jest i jak wygląda,jaki ma charakter itd...

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw maja 03, 2012 6:28 pm

Noo, albo kim był za życia, jakie miał wcielenia itd, o ile miał, ale gdzie niegdzie jest napisane że niektórzy przewodnicy duchowi koncząc inkarnacje na ziemi własnie biorą się za pomoc ludziom..

Mój to musi mieć anielską cierpliwość :lol:

pijawka

Post autor: pijawka » czw maja 03, 2012 6:29 pm

Nooo,ten mój najwyraźniej nie ma ochoty się ujawnić,chyba ma mnie dosyć :D nie wiedział czego się podejmuje,a teraz nie ma wyjścia :lol:

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw maja 03, 2012 6:32 pm

Mwahahaha !! :lol:

pijawka

Post autor: pijawka » czw maja 03, 2012 6:34 pm

Meduz,miałam widzenie i chyba ten Twój ma ogon :D ;)a w ręku trzymał piwo ( jak Ferdek Kiepski)
Ostatnio zmieniony czw maja 03, 2012 6:36 pm przez pijawka, łącznie zmieniany 1 raz.

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » czw maja 03, 2012 6:36 pm

Pija, miałem widzenie i ten Twój robi chyba na drutach :lol:

(o to by się zgadzało, ten mój Opiekun to kurde wie co dobre)

pijawka

Post autor: pijawka » czw maja 03, 2012 6:37 pm

Nie,on mnie robi w ........,nie na drutach :D co się oglądam to znika :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”