Pytanie do znawców.

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
adamtra
Posty: 39
Rejestracja: pt lip 15, 2011 8:25 pm

Pytanie do znawców.

Post autor: adamtra » wt lip 17, 2012 10:31 am

Niekiedy w nocy zdarza mi się, że po przebudzeniu odczuwam wibracje i widzę w głowie jakiś obraz lub słowo. Po skupieniu się na tym obrazie/słowie dzieje się coś co trudno mi opisać, tak jakby w jednej chwili wibracje zwiększyły się o 1000%. Mógłbym mieć dzięki temu piękne OOBE, jednak jest pewien problem: serce wali mi strasznie szybko i boli jak diabli więc wyciszam się, bo boję się tego co mogłoby się stać. Interpretuję to w ten sposób, że mam zatkaną czakrę sercową, przez co energia nie może swobodnie przepływać. Nasuwa mi się pytanie: co mogłoby się stać, gdybym jednak poszedł na całość i spróbował OOBE? Czy możliwy byłby atak serca, albo rozerwanie go przez nagromadzoną zbyt dużą ilość energii?
Pozdrawiam cieplutko.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt lip 17, 2012 10:55 am

Też miałem kiedyś ten problem, serce bolało i ooogrooomnie waliło :). Nigdy nie udało mi się przejść przez ten stan do oobe :(.
Zaliczyłem jedynie kilka OOBE ale to ocknąłem się jak już byłem poza ciałkiem.
Teraz jak próbuje to serce wali szybciej ale nie aż tak jak kiedyś (poprostu nie boje się już tego jako tako) ani też nie boli mnie :).
Pamiętam że kolega nie miał problemów z sercem tylko z gardłem, czuł że przestaje oddychać i się zaraz udusi :P.

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » wt lip 17, 2012 12:41 pm

U mnie problemem nie do przejścia były bardzo silne wibracje, wskazówka Opiekuna dotyczyła tego, żebym zmienił punkt koncentracji na cokolwiek innego tylko nie wibracje, które powodowały we mnie duży strach i obawy o to czym się mogą skończyć. Te wszystkie czynniki, które towarzyszą wyjściu nie są prawdziwe w tym sensie, że nie mogę nic Ci zrobić. Mogą Cię dobrze nastraszyć, na pocieszenie mogę dodać, że z każdą kolejną próbą wyjścia będziesz przechodzić proces łagodniej z uwagi na to, że ćwiczenia rozwijają w Tobie kanały energetyczne. To dlatego na początku każdego obenauty pojawiają się np. ciężkie wibracje. Wszystko da się przetrwać, czasem po prostu trzeba się do pewnych rzeczy powoli przygotowywać. Krok po kroku. Powodzenia :)

adamtra
Posty: 39
Rejestracja: pt lip 15, 2011 8:25 pm

Post autor: adamtra » wt lip 17, 2012 1:40 pm

A więc następnym razem pójdę na całość. Akurat będę miał nowe łóżko , więc może ten stan będzie u mnie następował częściej :)
Dzięki :)

Filip Traum
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 09, 2012 5:17 pm

Post autor: Filip Traum » czw lip 19, 2012 3:01 pm

Wrzuć opis jak Ci poszło .
Swoją drogą ja po tylu latach doświadczeń z oobe ,prób bardziej,lub mniej udanych stwierdzam,że największą i czasami jedyną barierą jest strach .
Niektórzy obawiają się pozostania w świecie snu na zawsze np umierając na zawał podczas świadomej exploracji jakiegoś zamknietego pomieszczenia, którego ścian nie są w stanie przeniknąć . Perspektywa spędzenia ''wieczności'' w świecie bez ograniczeń czasowych może być mimo wszystko straszna , a jeżeli nie znajdzie się nikt,kto miał by nas odzyskać ? Samo opuszczenie ciała F ,nawet wstępne symptomy czasem blokują wyjście i odcinają nas od szeroko pojętej Wolności . Na początku to mało przyjemne targania ciałem, trzaski w uszach, wibrowaniee prądem i, basowe brzęczenie ,itp ,ale któż z nas tego nie przerabiał (bywało strasznie !! :) ) . Znam osoby,które ograniczyły oobe z uwagi ,iż boją się drogi doń prowadzącej o której wyżej pisałem, a chcą jedynie odzyskiwać świadomość będąc już poza ,lub w płytkim śnie świadomym przejść bezboleśnie do oobe . Wracająć do tematu - DOŚWIADCZAJ ,IDŹ DALEJ !!!

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » czw lip 19, 2012 6:01 pm

Ja bym na Twoim miejscu popracował nad oczyszczeniem czakr bo masz je mało drożne.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Noble
Posty: 15
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 9:48 pm

Post autor: Noble » pn lip 08, 2013 6:28 pm

Z pewnością czyszczenie czakr się przyda, a nie zaszkodzi :)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt lip 09, 2013 10:18 am

Ooo Noble zawitał na forum :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”