Problemy i lęki poza ciałem

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
Filip Traum
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 09, 2012 5:17 pm

Problemy i lęki poza ciałem

Post autor: Filip Traum » czw lip 19, 2012 3:28 pm

Temat jednego z Userów natchnął mnie na napisanie tego zacnego tematu.
Od zawsze moje sny były mega kolorowe i rozbudowane. Pamiętam nawet teraz z perspektywy ...dzieśięcioleci !!? ,że jeszcze biegając po podwórku z dwoma śpikami pod nosem ,kiedy kładłem się wieczorem w łóżku zaczynał się ...Teatr . Kilka sekund po zamknięciu oczu otaczać mnie zaczynały gęste zarośla, drzwa, krzewy rosły w mgnieniu oka .pojawiały się budynki,domy,miasta zamki,.Ulice wypełniały się kolorami i zaczynały tętnić życiem (najczęściej średniowiecznym ). Wplatałem się w intrygi,bijatyki ,czasem romanse . Oczywiście w podstawówce pochłaniałem książki w hurtowych ilościach ,co miało przełożenie na eksplozję mojej wyobraźni .Sam noszę obecnie (imię) nicka jednego z bohaterów powieści Marka Twaina . Z biegiem lat zaczęła się pojawiać świadomość w snach i sam kierowałem wydarzeniami .Kilka razy -jeszcze ,jako maluch wpadłem w pułapki sennych koszmarów - niesamowicie realne w swych sceneriach, niesamowicie mocno wbijające się w psychikę małego dziecka ! Później jak by to rzec- ''zasnąłem nieświadomie '' na kilka lat i wróciłem do oobe w wieku 16-18 wiosen ,bardziej świadomie, bardziej dojrzało .Wtedy też pojawiły się lęki ,lęki,których nigdy wcześniej nie odczuwałem ! Lęki przed niepowrotem
, śmiercią fizyczną ,utratą zmysłów. Nieuzasadniony z pozoru odwieczny pociąg do OOBE odbieram ,jako wielką ,niekończącą się tęsknotę za powrotem do ...(może to i oklepane stwierdzenie i zapożyczone z pewnej Trylogii) ...tak, do DOMU ! Miłość ,to wieczna tęsknota ,potwierdzam to po stokroć ,tysiąckroć i zapewne duży procent obecnych tu na forum Userów znalazła się w tym,a nie innym miejscu właśnie z powodu tęsknoty za owym Domem, Miłości do niego . To tak, jak ludzie cierpiący na jakąś ciężką chorobę gromadzą się na spotkaniach, forach ,bo razem jest im łatwiej ,tak jest i z nami tu .Wracając do barier i lęków - macie jakieś podobne doświadczenia ,jak sobie z nimi radzicie ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”