Moje pierwsza świadoma próba wyjścia.

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
tomi
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 18, 2013 9:51 am

Moje pierwsza świadoma próba wyjścia.

Post autor: tomi » pt maja 24, 2013 8:51 am

Dziś nad ranem podjąłem moją pierwszą świadomą próbę wyjścia z ciała.

Interesuje się tematem oobe od zeszłego tygodnia i dość intensywnie czytam i myślę nad tym. Nie robię nic na siłę chociaż jak każdy z nas chciałem aby wyjście z ciała nastąpiło jak najszybciej. Nie stosowałem żadnej z technik więc nie liczyłem na sukces.

Noc jak każda inna nic nie śniłem (przynajmniej nie pamiętam).
Nad ranem koło 5 wstaje moja małżonka do pracy więc się przebudziłem i myślę sobie spróbuje. Rozbudziłem się, ułożyłem wygodnie na łóżku i myślę o wyjściu z ciała. W pewnym momencie dreszcze na ciele (chyba tylko górnej części ciała) i wyciągam ręce przed siebie. Widzę zarys rąk na czarnym tle taki nie ludzki a jakby jakieś gęściejsze powietrze połyskujące, ale w kształcie rąk. Czuje że to są moje ręce. czuje jak unosi się za rękami głowa tak jakbym chciał usiąść na łóżku.
Niestety uczucie towarzyszące temu wyjściu nie było przyjemne ze względu na niepokój (może strach) więc w mgnieniu oka wróciłem mimowolnie do ciała.

Podjąłem jeszcze dwie próby, pojawiły się tylko wibracje. Niestety w tych dwóch próbach przeszkadzały już czynniki zewnętrzne (hałas budzenia się otoczenia).

Podczas wibracji czułem, że już miałem coś takiego i to wiele razy z tym, że nie pamiętam co było po i co towarzyszyło wtedy temu uczuciu.

W momencie jak zacząłem skupiać się na wyjściu z ciała byłem świadom a tu nagle taki urywek (odlot) jakby mnie wciągało urywa się film i pyk świadomość wraca i zaczynam wychodzić.

Powiem wam, że to jest niesamowite uczucie. Nie byłem napalony na wychodzenie bo nie do końca wierzyłem w to, że mi się uda bez większej wiedzy to osiągnąć. Myślałem, że najpierw muszę przeczytać wiele książek i stosować wszelakie techniki a tu takie zaskoczenie. No i teraz to już jestem napalony :P

Jak wy postrzegacie swoje ciała astralne? Potraficie to opisać?

A jeszcze jeden fakt mi się przypomniał po wszystkich wibracjach występował szybki oddech i szybkie bicie serca :(





25.05.13
Nad ranem podjąłem kolejne próby wyjścia. Niestety nic z tego nie wyszło.
Wydawało mi się po pierwszym razie, że nie będę miał z tym większych problemów a tu niestety. Pierwszy raz to pewno fart początkującego :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”