OOBE

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
To_masz_tu
Posty: 151
Rejestracja: czw lis 09, 2006 5:07 pm

OOBE

Post autor: To_masz_tu » ndz mar 18, 2007 8:31 pm

Dotychczasowe moje doświadczenia OOBE były doświadczeniami poza ciałem fizycznym. Ale zawsze wtedy znajdowałem się w jakimś innym ciele które posiadało inne właściwości niż nasze ciało fizyczne. Mogłem latać lub robić inne sztuczki które w ciele fizycznym były niemożliwe. Teraz jednak przeżyłem coś zupełnie innego.
Znalazłem się w przestrzeni kosmicznej. Przed moimi oczami wyłonił się duży statek kosmiczny. Zacząłem go obserwować. Wtedy jego struktura stawała się coraz bardziej rozrzedzona. Materia z której był zbudowany coraz bardziej się rozrzedzała. Zauważyłem, że moje ciało w którym znajdowała się moja świadomość również coraz bardziej rozrzedza się. Odniosłem wrażenie, że w miarą jak materia z której zbudowany jest ten obiekt staje się coraz bardziej rozrzedzona przechodzę do coraz bardziej subtelnych światów. Cały ten proces odbywał się nie pozornie w sposób ciągły, ale po dokładnym przyjrzeniu się można było zaobserwować raczej skokową zmianę gęstości tej materii. Moje ciało w którym byłem i obserwowałem ten proces również zmieniało gęstość, stając się coraz bardziej subtelne. W trakcie tego procesu rozrzedzania materii przyszła mi myśl że są różne światy o różnym stopniu gęstości które nie są dla nas dostrzegalne. Cały czas zachowywałem pełną świadomość siebie i całego tego procesu. Na samym końcu rozrzedzenie osiągnęło już taki stan że znajdowałem się prawie w próżni. Moje ciało składało się tylko z trzech atomów bardzo oddalonych od siebie. Spajała je tylko cienka nić świadomości że te trzy atomy to ja. Gdyby nie ta świadomość to można by potraktować te atomy jako odrębne obiekty zupełnie ze sobą nie związane. Były one tak oddalone od siebie, że praktycznie znajdowały się w próżni.
Potem skupiłem swoja uwagę na jednym z tych atomów. Była to jednorodna cząsteczka . Używam tu słowa atom, aby podkreślić że były to jakby podstawowe cząstki budowy materii. Nie miały one struktury atomu o jakiej uczą nas w szkołach.
W tym momencie zdałem sobie sprawę, że ja, moja świadomość istnieje poza tym atomem ( tą cząsteczką). Jestem właściwie czymś, co najlepiej można opisać jako czysta świadomość. Świadomość, która swoją energią spaja te cząsteczki tworząc z nich swoje ciało. Tak byłem czystą świadomością. Skupiłem ponownie uwagę na tej cząsteczce. Nic nie chciałem wiedzieć tylko obserwowałem i czekałem na rozwój wypadków. Wtedy zobaczyłem jak tworzy się ta cząsteczka. Zobaczyłem coś, co wylewało się jakby z innej przestrzeni i powoli zastygało w postaci tej cząstki. To coś tworzyło tą cząstkę. Ale co to było? Zaintrygowało mnie to pytanie.
Wtedy znalazłem się w innej przestrzeni która jednocześnie była tą sama przestrzenią w której byłem poprzednio. Zobaczyłem jak energia którą jestem wylewa się do tej podprzestrzeni w której byłem poprzednio. Zwalnia swój ruch i zastyga w postaci materii. To ja tworzyłem cząstki z których zbudowane było moje ciało w tej przestrzeni.

Muminek1962
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 16, 2007 12:51 pm

Post autor: Muminek1962 » ndz mar 18, 2007 8:40 pm

Witam!

Twoje doświadczenie odwzorowywało prawdziwą naturę Wszystkiego - wszystko jest zbudowane z Ruchu Ciała Boga, a kiedy ten Ruch gęstnieje, świadomość może z niego stworzyć złudzenie materii. Informacja, jaką jest świadomość, jest rozrzedzona, jest wszędzie i składa się z Ruchu, który koduje sobą w sobie tę informację. Ruch modeluje Ruch, tworząc w sobie z siebie kolejne struktury zawierające coraz bardziej skomplikowane informacje. Zazdroszczę Ci tej pięknej lekcji podstaw istnienia. Musiała być niezwykle piękna. Powodzenia!
Muminek z Doliny Muminków

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » ndz mar 18, 2007 11:32 pm

Witaj To_masz_tu! Stęskniłam się za Tobą:)!

Niesamowite doświadczenie.... Przeżywałam już rozrzedzenie mnie a także duże zmniejszenie rozmiaru ale nigdy do takiego stopnia!!!

A wiesz, że jesteś 3 elementem odpowiedzi na moje zadane wczoraj pytanie?
Napisałam na blogu tekst i do każdej części dostałam dziś odpowiedź. Tak się cieszę, że opisałeś to... Na to czekałam.

Napiszę to w wątku oddzielnym, żeby nie śmiecić...

Kocham Was...

Matko - to wszystko matrix... wszystko tu jest energią...

Conchita
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

To_masz_tu
Posty: 151
Rejestracja: czw lis 09, 2006 5:07 pm

Post autor: To_masz_tu » pn mar 19, 2007 2:50 pm

Witam Conchita
Ciekawe jest to co napisałaś.
Wiesz przed tym doświadczeniem wyraziłem intencję aby doświadczyć czegoś co mógłbym opisać na forum. Czegoś, co by Was zaciekawiło i dało odpowiedź na Wasze pytania. Ciekawe jak to wszystko jest połączone.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”