OOBE a wibracje.

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
reactiva
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 19, 2010 12:30 pm

Post autor: reactiva » śr kwie 21, 2010 8:38 pm

Czyli te myśli to była moja dusza..?Wyższa ja to dusza..?Ona nasuwa myśli?

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pn wrz 13, 2010 5:22 pm

PROSZE,POWIEDZCIE JAK WYWOŁAĆ TE WIBRACJE,JUŻ DOŚĆ DAWNO ICH NIE MIAŁEM.POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » wt wrz 14, 2010 12:55 pm

Oran: wyłącz kapsloka i pisz małymi literkami, bo wygląda jakbyś krzyczał albo co...?

Poszukaj, poczytaj w technikach na oobe - jest ich bardzo dużo - może któraś wyda Ci się bardziej odpowiednia dla Ciebie.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

czarnamewa
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 18, 2010 9:23 pm

Post autor: czarnamewa » sob paź 02, 2010 5:58 pm

Wiadomo rozne sa sygnaly o rozlaczeniu sie ciala astralnego od fizycznego. Chyba najlatwiej jest jak jest paraliz i mocne wibracje, no to sygnal ze to juz:)
I natychmiast mozna probowac tak??

A co jesli wibracje sa lekkie, z tego co czytam wiele osob ma cos takiego, u mnie juz od kilkunastu prob wystepuja takie bardzo delikarne, powiedzialabym subtelne odczucia, sa one takie delikatne ze nawet glebsze oddychanie powoduje ze zanikaja.

Od dlugiego czasu dochodze do tego etapu słabych wibracji, podobne objawy mam jak slucham The Gateway experience, focus advanced 10 bodajze, czyl ciało spi, umysł rozbudzony.

Pytanie dla osob o malych wibracjach, jak rozpoznajecie ze to juz pora aby probowac wychodzic z ciala, sprawdzac czy to juz??

Jeśli to jeszcze nie jest czas, to jak co robicie ażeby je utrzymać albo wzmocnic ? (mówie o delikatnych , subtelnych wibracjach)


(Raz miałam wielkie wibracje, więc w tym wypadku tak mnie telepało że było wiadomo :>>>> )

czarnamewa
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 18, 2010 9:23 pm

Post autor: czarnamewa » czw paź 07, 2010 9:16 pm

Odnosnie sprawdzania, mam do was pytanie, jeśli ktoś zechce odpowiedziec ??

Jak wygląda u was sprawdzanie czy jest się już poza np poruszenie ręką, czy przeturlanie się gdy jest kołdra, tzn ja lubie sprawdzać poruszając ręką, tak mi się wydaje łatwym sposobem, gdyż się nie wybudzam itp, taki lekki ruch ręką, no i tutaj pojawia się kołdra, czy jeśli jestem w poza to czy ręka nie powinna mi przejść przez kołdrę ?? Ja tak sprawdzam sobie, nie wiem czy dobrze, skoro kołdra opiera się na ręce to przyjmuje ze nie wyszłam.
Logic will get you from A to B.Imagination will take you everywhere. Albert Einstein

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”