OOBE a sny o lataniu.

Tutaj opisujemy różnego typu doświadczenia przebywania poza ciałem fizycznym takie jak klasyczne oobe, świadome śnienie, podróże astralne i wyższe oraz inne tego typu doświadczenia. Jest to również miejsce do dyskusji na te tematy (zadajemy pytania, opisujemy problemy itp.).
salvinia
Posty: 14
Rejestracja: wt gru 12, 2006 8:15 am

OOBE a sny o lataniu.

Post autor: salvinia » czw wrz 13, 2007 12:34 pm

Czy ktoś z was, przed!!! doswiadczeniem pierwszch wibracji,
pierwszego OOBE, miał częste sny o lataniu w powietrzu?

SamTen
Moderator
Posty: 97
Rejestracja: śr mar 14, 2007 12:23 pm

Post autor: SamTen » pt paź 05, 2007 3:20 pm

Tak. Ja miałem. Ale, że częste to nie powiem.
Raczej kogoś gdzieś odwiedzam, odprowadzam. Np. ostatnio wyciągałem z rzeki pasażerów autobusu; zabrałem z jakiegoś zebrania synka, którego mi uprowadzono; prowadziłem wycieczkę przez gęsty las aż doszliśmy do pięknego domu na polanie...
Takie miewam sny, które można by uznać za odzyskania. Latanie rzadko. Ale i świadomego OBE jeszcze nie doświadczyłem. Więc może w miarę zbliżania się do niego sny o lataniu będą częstsze?
Samten :) ;) :D

Anula
Posty: 73
Rejestracja: ndz mar 18, 2007 5:35 pm

Post autor: Anula » sob paź 06, 2007 11:46 am

Ostatnio miałam ld w którym uczyłam sie gromadzic i odpowiednio angażować i dysponowac energią w czasie latania, tak by pokonywac bardzo duże odległości. Po chwili intensywnego latania, wybiło mnie do bieli i od razu wstałam niefizycznym ciałkiem i zaczęło mi sie oobe. Wiec podejrzewam ze kierunek dobry :) .... Powodzenia!

stiw
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 30, 2007 11:54 pm

Post autor: stiw » wt sty 29, 2008 1:10 am

Czy możesz coś więcej napisać na temat Id, dziękuję

Przesyłam Światełko.

SamTen
Moderator
Posty: 97
Rejestracja: śr mar 14, 2007 12:23 pm

Post autor: SamTen » wt sty 29, 2008 3:51 pm

Nie "Id" tylko "LD" jak Lucid Dream.
Samten :) ;) :D

Szymon
Posty: 62
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 5:17 pm

Post autor: Szymon » wt sty 29, 2008 10:44 pm

Tak - sny miałem co kilka lat, bardzo wyraźne i długie. Zwykle się bałem, coś mnie dusiło od środka. Niemy krzyk i strach był normą...
Obrazek

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw sty 31, 2008 9:29 pm

Ja miałam co jakiś czas (bliżej nieokreślony, bo już mi się zatarło w pamięci). Pamiętam też, że w przedszkolu i wczesnej podstawówce miałam przekonanie, że jak idą z dzieciakami w parach na spacer i przy skoku będę chciała przedłużyć go to nie spadnę, tylko polecę jeszcze 2-3 płytki w chodniku. Miałam wspomnienia, że się udawało, ale mogły pochodzić ze snu, tylko mi się pomieszało:):):):)).
Ogólnie latałam, być może dlatego, że dzieciństwo miałam takie mało zabawne. Przez w snach pojawiał się motyw ucieczki, znacie ten numer: chcę uciekać, ale coś trzyma w miejscu, jakby się w gęstej magmie siedziało, ale czasami puszczało jak mocno parłam naprzód i wtedy latałam. Były to prawie świadome sny, no nie z taką świadomością jak w dzień, ale coś w stylu, że tu mogę latać, kombinować, zastanowić się - bez automatyzmu reakcji i irracjonalności związanej ze snami. Pamiętam, że sny te były szczególnie cenne dla mnie... Nigdy się nie bałam tego, lęki miałam związane z tą stroną życia:)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » ndz sie 30, 2009 9:44 pm

Sny o lataniu mam na okrągło i to od bardzo wczesnych lat. Miałem to samo co Conchita z tym skakaniem, ale wiem na 100%, że pochodziło ze snów z dzieciństwa. Taki rodzaj ślizgania się nad ziemią po kilkanaście metrów za jednym skokiem-krokiem. Obecnie moje sny o lataniu nasiliły się . Nawet miałem ostatnio bardzo ciekawy, kiedy unoszę się nad ulicą pełną ludzi. Po chwili znowu opadam na ziemię i ponownie unoszę się na kilka metrów nad ich głowy. Chodzę po niewidzialnych schodach w powietrzu, skacze z rynny na rynnę i tego typu niewinne igraszki. Wszyscy stoją i się na mnie patrzą, a ja zastanawiam się, kto tu zachowuje się normalnie ja, czy oni :lol:
W każdym razie te sny są bardzo przyjemne, ale po pewnym czasie jakby "kończyły się baterie" i coraz trudniej wzbijać się w powietrze. W końcu potrzebny jest do tego taki wysiłek, że zaprzestaję latania i sen się przeważnie kończy.

Korna
Posty: 69
Rejestracja: pt sty 16, 2009 2:20 pm

Post autor: Korna » pn sie 31, 2009 9:58 am

Sny o lataniu miałam już we wczesnym dzieciństwie , jak miałam powiedzmy 6-7 lat. Najczęściej latałam w snach tam gdzie mieszkałam kolo bloku. Te "sny" były dosyć dziwne bo ja Czulam we śnie jak latam. Byłam lekka jak piórko i mogłam się wznosić w powietrze bardzo łatwo. Do tej pory co jakiś czas zdarza mi się "śnić" ,że latam. Pisze śnić w cudzysłowiu bo nie wiem czy to dobre określenie na tego rodzaju stan. Przypomina mi to raczej nieświadome oobe, lekkie przesunięcie na drugą stronę.
P.S. O wiele łatwiej lata się z uniesionymi nad głową rękoma tak jak Superman w bajkach, to jakby wydłuża tor lotu (?!)
Miłego latania życzę :)

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » pn sie 31, 2009 10:25 am

Witam,

kiedy wlasnie odkrywalam metode dluzszego latania :)
najpierw odbijalam sie i zaraz obok lądowalam, pozniej odbijalam sie i odrazu przyjmowalam pozycje lezaca, co tez owocowalo szybkim ladowaniem, nie moglam ruszyc dalej, kiedy stanela przede mna w trakcie proby jakas bardzo ciepla postac, wyciagnelam reke, chcac dotknac ja i wtedy wlasnie wyrwalo mnie do gory i sobie polatalam w koncu.
Natomiast swiadome oobe i latanie, prawie tak samo, tylko ze ta swiadomosc, ze sie leci i co by tutaj zrobic, zeby nie spasc troche jeszcze grawituje.

Ale spoko, super wrazenia kiedy o cialo odbijaja sie wszelkie drgania i wibracje wysylane od mijanych.

pozdrawiam

Ciacho
Posty: 206
Rejestracja: czw sie 13, 2009 5:37 pm

Post autor: Ciacho » pn sie 31, 2009 11:56 am

Ja też latałam, ale nie miało to związku z OOB. Podobnie jak Conchita uciekałam w przestrzeń. Lotu mało doświadczałam, chodziło głównie o moment oderwania się od ziemi i przyspieszenia.
Ale i tak było fajne, bo po mozolnej i potwornie męczącej próbie zawsze mi się udawało :D
behind blue eyes

White185
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 25, 2010 12:45 am

Post autor: White185 » sob mar 27, 2010 12:28 am

Prawie każdy miał sny o lataniu, ja oczywiście też ale nie koniecznie przed nauką OOBE. Zazwyczaj gdy śnisz o lataniu to świadczy że masz jakiś problem, być może podświadomy...

ODPOWIEDZ

Wróć do „ Poza ciałem (OOBE/LD)”