Włodek

Jest to dział poświęcony wszelkim uwagom dotyczącym naszego forum. Tutaj można umieszczać wpisy pamiątkowe, krytyczne komentarze itd. Dział funkcjonuje na zasadzie typowej Księgi Pamiątkowej czy też Księgi Gości, dlatego prosimy o nie komentowanie wpisów innych osób. Komentarze pod wpisami będą usuwane.
astonmartin

Post autor: astonmartin » pt maja 20, 2011 2:20 pm

ja jako doktor habilitowany psychologii i z najwyższym iq uczeń Włodzia powiadam wam - musicie zrozumieć, że każdy ma prawo do frustracji - Mirek jako niemęski, uległy osobnik, którego kobiety wykorzystują i który nie ma prawa głosu, czasem też może tego nie wytrzymać, i ma pragnienie by choć raz poczuć się wyżej niż inni, by mieć kogoś tak uległego jak on sam - ale mu to przejdzie, jak żona go zaraz natrzaska po buźce za to, że zupa była za słona. wtedy znów Miruś odnajdzie swoje miejsce we wszechświecie :D amen :D

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » pt maja 20, 2011 2:22 pm

Ty jako nasz pacjent najwyższej troski powinieneś grzeczni pomaszerować na klopa i tam czekać aż najdzie Cię natchnienie do rozwiązania swojego zacnego problemu :)

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 2:22 pm

:lol: :lol: :D hahahahaaaaaa

astonmartin

Post autor: astonmartin » pt maja 20, 2011 2:25 pm

Meduz ja już Ci mówiłem, ale, że cechuję się większą cierpliwością niż Mirek - Świrek, to powtórzę - jak będziesz niegrzeczny to wezmę Cię na kolanko i zrobię Ci to co Włodziu robi z Rockerem i Kosą:P więc się zastanów czy tego chcesz :D

astonmartin

Post autor: astonmartin » pt maja 20, 2011 2:32 pm

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wr ... omosc.html - a nie mówiłem - żona Mirka się wkurzyła za zupę

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 2:39 pm

astonmartin pisze:http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wr ... omosc.html - a nie mówiłem - żona Mirka się wkurzyła za zupę
bzdury,Mirek mieszka w kopalni,zaszył się tam i medytuje w intencji zagubionych dusz-takich jak moja :lol:

astonmartin

Post autor: astonmartin » pt maja 20, 2011 2:40 pm

żeby mu tylko zwieracze się nie uszkodziły od tej zaciętej medytacji :D

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 2:42 pm

zwieracze jak zwieracze,ale psychika najwyraźniej mu siadła,lustruje ludzi ze wszystkich stron :lol:

astonmartin

Post autor: astonmartin » pt maja 20, 2011 2:43 pm

no to jak już mu psycha siadła to niech się martwi o zwieracze :D

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pt maja 20, 2011 2:45 pm

Pija lustrować ludzi to trzeba umieć,a dzwonek to człowiek specjalnej troski i pewnie z przypadku !
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 2:48 pm

Wiem,ale chciałam delikatniej.To co Mirek o mnie napisał w głowie się nie mieści.Jakieś totalnie nawiedzone bzdety :lol: Tylko się śmiać :lol: I jeszcze z tym,że podporządkowałam się pewnej osobie z forum :D Czemu to go tak boli ? Skąd zainteresowanie moją rodziną i życiem prywatnym ? :?

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » pt maja 20, 2011 2:51 pm

Jak się nie wie od której strony podejśc to się i o rodzine zahacza.

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » pt maja 20, 2011 2:52 pm

tudzież o pieska

astonmartin

Post autor: astonmartin » pt maja 20, 2011 2:53 pm


pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 2:53 pm

ale to niska zagrywka i trzeba być ...... żeby do tego się posunąć :|

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 2:53 pm

astonmartin pisze:http://www.youtube.com/watch?v=o3CpfU6RY_w - Mirek w roli głównej :D

:lol:

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pt maja 20, 2011 2:53 pm

a na dodatek jak byś była "facetem" i żona i teściowa Cię do kąta odsyłały to też chciała byś się zemścić...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 2:54 pm

ORAN pisze:a na dodatek jak byś była "facetem" i żona i teściowa Cię do kąta odsyłały to też chciała byś się zemścić...
:lol: :D :lol: hahahaa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Gości”