Włodek

Jest to dział poświęcony wszelkim uwagom dotyczącym naszego forum. Tutaj można umieszczać wpisy pamiątkowe, krytyczne komentarze itd. Dział funkcjonuje na zasadzie typowej Księgi Pamiątkowej czy też Księgi Gości, dlatego prosimy o nie komentowanie wpisów innych osób. Komentarze pod wpisami będą usuwane.
ODPOWIEDZ
ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Włodek

Post autor: ANNA.K » czw wrz 02, 2010 5:11 pm

Chciałam podziękować z całego serca Włodkowi, za uwolnienie mojego domu i mojej rodziny od złośliwego ducha. Włodku już dzisiaj czuję się wspaniale, wróciły mi siły, przestała boleć głowa i na reszcie z zapałem zabrałam się do sprzątania domu. Twoja pomoc jest dla nas wybawieniem. Tacy ludzie jak Ty są chodzącymi Aniołami na ziemi. Gdybym mogła, to uściskałabym Cię z całą mocą daną mi od Boga. Bóg Ci zapłać :-)
Ania z rodziną

pijawka

Post autor: pijawka » czw sty 06, 2011 8:32 pm

Przecież powtarzam ,że nie ma znaczenia kontakt dla mnie. Komuś nawciskałeś bzdur i plotka do mnie dotarła jako rzekome ostrzezenie przed Tobą i nie tylko Tobą.

Nie ma znaczenia ,że ja w to nie wierzę ,ale jesli stara uzytkowniczka forum pisze do mnie ,,sluchaj ,to wszystko brednie ,lepiej módl się i zaufaj Bogu ,bo te kontakty są szalenie niebezpieczne ,, ,zaczynam wątpić.

Jesli zabolało Cię to co napisałam ,to zaraz poproszę o usunięcie moich wpisow,zeby nie zniechęcać innych .

Na tym konczę ,tyle ode mnie w temacie .

pozdrawiam

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » czw sty 06, 2011 8:42 pm

Nic mnie nie zabolało w postach napisanych przez Ciebie.
Nawet nie trzeba usuwać postów. ;)

Pozdrawiam.
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

pijawka

Post autor: pijawka » czw sty 06, 2011 10:13 pm

A jeszcze jedno ,do Paula --poprosiłam Roxy o usunięcie moich postow aby nie podwazać wiarygodnosci Twoich kontaktow i nie pozbawiać innych nadziei na prawdziwy kontakt.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » czw sty 06, 2011 10:41 pm

Nie potrzebnie mi to wszystko jedno czy posty zostaną czy je Roxy usunie.
Wcale mi nie przeszkadzają... Ja swoje wyjaśnienie napisałem,
żeby nie było że coś nie tak robię.
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

M2000

Post autor: M2000 » pt sty 07, 2011 10:26 am

zamiast tego pomódlmy się za Krzysia Kolbergera aby trafił do światła do Boga, po wieloletniej chorobie

narbhflaith
Posty: 5
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:28 pm

Post autor: narbhflaith » pt sty 07, 2011 1:55 pm

narbhflaith pisze:1. Nie było zamiaru atakowania słowami kogokolwiek - napisałam co myślę.
2. Nikt mnie tu nie przysłał, na forum jestem od pewnego czasu, czytam i widzę co się dzieje.
3. ORANIE jeżeli chodzi o Biblię to w większości pozmieniali ją ludzie dla manipulacji. I tutaj się mylisz, że ostatnia Biblia jaką znamy, jest z roku 325. Ostatnie zmiany zostały zatwierdzone na Soborze trydenckim, ale nikt Ci o tym nie napisze, bo to by bardzo zachwiało wiarą katolicką :) Ale Ty masz swoje zdanie i racje, a ja mam swoje :)
4. pijawko, oczywiście możesz nie wierzyć we wszystko, ale wychodzę z założenia, że omijanie czegoś/kogoś, bo ktoś coś powiedział, jest troszeczkę takie no... nie wiem jak to napisać ;) Nie musisz nawet mi wierzyć. Doświadcz, a wtedy będzie to Twoje i będziesz mogła uwierzyć.

Oczywiście szanuję Wasze zdanie. Jednak mnie od strony pana Włodka nie spotkało mnie nic przykrego, wręcz przeciwnie.

A jeżeli chodzi o naśladownictwo Jezusa. To w całym zakresie ;)
Każdy w nas ma boską cząstkę, której nie da się wyrzucić ;)
Wskazuje na to nawet wyżej wspomniana Biblia.

"Lecz oni nie pojmują i nie rozumieją,
błąkają się w ciemnościach:
cała ziemia chwieje się w posadach.
Ja rzekłem: Jesteście bogami
i wszyscy - synami Najwyższego.
Lecz wy pomrzecie jak ludzie,
jak jeden mąż, książęta, poupadacie"."
Ps,82(81),5-7

narbhflaith
Posty: 5
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:28 pm

Post autor: narbhflaith » pt sty 07, 2011 1:57 pm

Proszę o usunięcie powyżej cytowanego posta, bo coś się zrobiło :P

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pt sty 07, 2011 3:13 pm

Aniu,nie wódz nas na pokuszenie to stropolskie tłumaczenie,co na słowa obecne można by przetłmaczyć-nie dopuszczaj złego.

pozdrawiam.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Namali
Posty: 137
Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:37 pm

Post autor: Namali » ndz sty 09, 2011 3:43 am

Witajcie kochani, postaram sie moją historię opisać tak, aby była przestrogą przed poruszaniem się po świecie astralnym bez wiedzy o zagrożeniach jakie moga tam spotkać człowieka, o niebezpieczeństwie niewłaściwych podłączeń do opiekunów, którzy wcale nie sa opiekunami i przede wszystkim o zagrożeniu jakie niesie działalność samozwańczego koordynatora na naszej planecie, człowieka działającego na rzecz dobra Ziemi, wielkiego mistrza reiki budującego niewidoczne, energetyczne urządzenia nominowanego z ramienia Ziemi do galaktycznej rady dwunastu - Włodka.

Kontakt z tym człowiekiem niemalże doprowadził mnie na skraj załamania psychicznego. Straciłam pracę, bo nie byłam w stanie pracować, skupić się nad codziennymi czynnościami. Godziny rozmów telefomicznych oddalały mnie od rodziny, o mały włos nie rozpadło mi sie małżeństwo. Przez utratę pracy wpadłam w długi. Zaczęłam mieć stany schizofreniczne.
Moja rodzina i przyjaciele wiedzą o tym i o przyczynach mojego kilkumiesięcznego oderwania od rzeczywistaści, zastanawiają się także nad wytoczeniem sprawy sądowej .
Włodek działa jak Guru sekty , nazywając ludzi z nim pracujących " swoją grupą". Przez pół roku kontaktu z " mistrzem "i jego "opiekunami" byłam oderwana od rzeczywistości, każda czynność sprawiała mi problem, żecie stało sie koszmarem, nie myślałam o niczym innym niż o tym czy znów będe miała jakiś przekaz, czy znów będzie szła przeze mnie wiadomośc dla Włodka. Mówił mi o tym co robi o pracach jakie prowadzi wraz z opiekunami dla dobra ziemi, o uruchamianuch medytacjach, jak to z astralu ściąga miliony dusz na ziemię na medytację, wcieleń i innych bytów, z założenia miały być wysokowibracyjne.

Mówił o swojej roli , prawie że jest ważniejszy niż Papież, że on dba o losy planety lata statkami kosmicznymi, siłą woli i swoją olbrzymią mocą i moca jego opiekunów i istot z innych planet broni ziemi.

On działa a inni mu pomagają. Jest wielkim mistrzem reiki. Swoją mocą i z pomocą swoich opiekunów buduje urządzenia energetyczne, np. czyszczęce brudy z podświadomości. Zeby czuć sie cały czas dobrze, żeby nie mieć wywalanek z podświadomości.
A czy człowiek na ziemi nie ma doświadczyc i radości i smutku. Jest cała gama emocji od + do -. A doświadczając tych emocji wiemy że żyjemy.

Po kontaktach z Włodzimierzem byłam skrajnie wyczerpana. Trafiłam na niego na jednym z forów. Ja równiez szukałam pomocy, odpowiedziw na pytania jak wielu z was. Zaczęło sie od rozmów, których długośc i częstotliwośc stopniowo sie zwiekszały, wtajemniczał mnie , nie ucząc niczego, nie mówiąc jak sie zabezpieczyć.
straszył magami, duchami czernieniem czakr. Jawił sie jako mistrz, podłaczył mnie do Wyższego JA.

Po tym podłączeniu przez 2 tygodnie chodziłam prawie nieprzytomna. Nie funkcjonowałam jak należy, nie byłam w stanie sie skupić na prostych czynnościach. Ja w dobrej wieże przyzwoliłam a on mnie podłaczył do jakichś istot z niskiego astralu podających sie za opiekunów.
Mam dobre czucie i widzenie świata astralnego. Bynajmniej miałam widzenie, bo teraz juz nie patrze trzecim okiem. Nie chcę.

Straszył mnie tak jak wiele innych osób atakami magów, duchów i innych obcych , niskowibracyjnych istot z innych planet. Żyłam w lęku czy zaraz ktoś mnie zaatakuje a do lęku to sie czepiało. Czasem wydawało mi sie że magowie chca pozbawić mnie życia, ale włodek pomoże, obroni, ma wielką moc, jest białym magiem. Czułam sie jak w sekcie, powtarzał tylko my mamy rację, a inni sa nieświadomi. Wielokrotnie zmuszał mnie do patrzenia tam gdzie nie chciałam mimo tego, że było to dla mnie niebezpieczne.

To było na zasadzie rób to , bo ciebie odrzucimy, jak w sekcie. Każda osoba chce gdzies przynależeć , mieć swój autorytet. Mówie wprost ja jastem słaba, ale chciałam i działałam dla dobra innych często zapominając o sobie. Bałam sie jego gniewu i odrzucenia ( chęc przynależenia gdzieś żeby nie być samej, niezrozumianej). Chciałam sie przypodobać . Tafnośc moich wizji często była oceniana w procentech. Na ile procent to prawdziwe jest.

Ania K. ma racje nie ma wybranych, każdy sam moze sie bronić poprzez modlitwę kierowana do Boga, a prośby do Aniołów , nie do opiekunów, bo nigdy nie wiesz kim jest ten opiekun. Kto sie podszywa pod opiekuna. Widziałam istoty niskowibracyjne w świetlistej otoczce. Poprosiłam o to by pokazał mi swoje Światło - stał sie ciemny, zło nie utrzyma długo światła, da pomoc tylko na chwilkę.

Mogę z cała pewnościa powiedzieć - tak działa pomoc Włodka.

Będąc juz na skraju choroby psychicznej , poprzez te połaczenia słyszałam głosy, miałam wizje, atakowali mnie magowie. wszędzie widziałam zagrożenie. Musiałam własną energią budować osłony, zeby sie bronić, przed wampiray energetycznymi.

Te ataki zaczęły sie w momencie jak poznałam Włodka.

Dlatego mówię otwarcie wycofuje się z wszystkich kontaktów z tym człowiekiem i postów w których jego popierałam.

Udało mi sie wyrwać dzięki modlitwie, nie do opiekunów a do Boga. Nie chciałam dłużej żeby moje życie było jakby na granicy światów. W głowie słyszłam słowo Metatron. To imie Archanioła. Zaczęłam się modlić o pomoc, o pokazanie drogi. Po 3 dniach zaczęłam mieć wątpliwości czy rzeczywiście ci włodkowi opiekunowie, istoty różne z innych planet i genetycy zmieniający nasze ciał jako tych wybranych są prawdziwe.

Pomogła mi przyjaciółka. Sama nie dałabym rady.

Uwolniłam sie prośbą o pomoc do Michała Archanoła, oczyszczam sie fioletowym płomieniem.
Nie potrzebuję urzędzeń i ulepszaczy, chroni mnie Bóg i siły anielskie.

Od prawie 2 miesięcy nie mam zadnych ataków magów, OOBE ustały, głosów nie słyszę, odcięłam wszelkie połączenia z tymi istotami.

Modlę sie codziennie żeby astral sie o mnie nie upominał.

Okazało się, że moi bliscy zmarli odprowadzani sposobem Włodka, za posrednictewm jego opiekunów wcale nie są odprowadzeni, coś ich trzyma, więzy ziemskie i inne.

Ja juz modliłam sie za wszystkie osoby odprowadzone przeze mnie w czasie mojej zażyłości z Włodkiem . Aby Archanioł Michał przeciął swym świetlistym mieczem wszelkie połaczenie energetyczne imentalne, które nie są w zgodzie z ich Najwyzszym Dobrem . Aby przy każdej osobie kórej pomagałam w czasie niewłaściwych odłaczen stanął jej Anioł stróż pochodzący od Boga. Prosiłam o fioletowy płomień o uwolnienie o nauki.

Nie mówię że Włodek jest złym człowiekiem, tylko że ma złe połączenia, za niego również sie modlę. Ale on sie upera przy swoim.

Tymczasem Włodku - powiem to otwarcie - wielokrotnie oskarżałaś mnie o to że ci szkodzę , że magów sciągam, ale i tak kożystałeś z mojego widzenia , czucia z mojej energii, że mam wybujałe ego. Astral bawi sie tobą, kosztem twojej energii i energią innych . Byłam bardzo słaba , ale już nie jestem. Ci opiekunowie twoi pokazują ci to, co chcesz widzieć, łechtaja twoje ego, które jak juz ktos napisał mas zwybujałe do granic mozliwości bo wciąz dostarczasz im energii od innych osób co po pomoc sie zwracają do ciebie. A ty w łasce swojego majestatu, łaskawie pomozesz im. Nie jestes wybrańcem, nie widzisz, słabo słyszysz i czujesz. A posiłkujesz się innymi ludźmi.
Duchy w astralu i inne istoty pokazują tobie to co chcesz zobaczyć, twoja misja , to, ze jestes koordynatorem na Ziemi działań i twoje przekonanie, że tylko ty masz rację, a inni nie.

Proponuje udac sie do lekarza , opowiedzić mu o przekomaniu twoim co do kontaktów ze zmarłymi, lotach kosmicznych, podrózach międzygalaktycznych, tajnych misjach i innych. O swojej niezwykłej roli na ziemi .Jestem pewna, że ci pomoże. To wszystko są urojenia.

Pomódl sie o uwolnienie również, niech Bóg , Archaniołowie i Aniołowie wskażą Ci Włodku Drogę.

Namali
Posty: 137
Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:37 pm

Post autor: Namali » ndz sty 09, 2011 3:47 am

Przepraszam, że post umieściłam dwukrotnie. Jednak nie mogę go usunąć.

pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 09, 2011 5:45 pm

Och majn god :D 3 posty pod rząd ?no to mnie poniosło :D:D znaczy ponosi dobra energia :D:D

M2000

Post autor: M2000 » pn sty 10, 2011 6:36 pm

asiula2k pisze:Przestańcie ..... Wszelkie uwagi/pretensje/ propozycje/pytania tego typu dlaczego źle się czuje itp itd piszcie do Władka na PW lub na zamilczcie.


????

Borysiak

Post autor: Borysiak » pn sty 10, 2011 7:26 pm

O kurde przesadzasz trochę m2000

Borysiak

Post autor: Borysiak » pn sty 10, 2011 7:30 pm

Rocker pisze:
pijawka pisze:ja tez nie raz odebrałam posa nie tak jak powinnam .
W slowie pisanym nie ma emocji ,mozna wprawdzie wstawic wykrzyknik czy usmiech ,ale to nie to samo co w mowie .

Kazdy ma swoje zdanie i juz ,mamy sie wzajemnie szanowac i uczyc od siebie,nie przekrzykiwac :)
No tu bym sie zastanowił, emocje nie są materialne i łatwo można je odczytać, poczuc. Wcale nie trzeba rozmawiac werbalnie zeby je zauważyć...
Aaaaa jednak :)

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » śr sty 12, 2011 9:50 pm

ANNA.K pisze:Podsumowując, aby nie zaśmiecać więcej forum negatywną energią :D

Włodek
- nie ma otwartego trzeciego oka
- nie ma czucia i widzenia
- nie ma nadprzyrodzonych mocy
- nie ma OOBE
- potrzebuje osoby, która za niego widzi i czuje
- nie poczuwa się do odpowiedzialności za osoby, które otwiera na świat astralny
- nie sprawdza, czy ludzie, których przyjmuje do swojej grupy są pełnoletni

- ma wiedzę
- ma fantazję
- sprawdza wszystko wahadełkiem, które sczytuje z jego podświadomości

Reszta niech sama oceni

Amen :D

steff
Posty: 15
Rejestracja: pn sty 24, 2011 5:59 pm

Post autor: steff » pn sty 24, 2011 6:37 pm

Przeczytałem całość i doszedłem do wniosku że namali ,anka,m2000 majom nie po kolei w łbach.Najpierw hołbiły Panu Włodkowi i lizały jego stopy a teraz piszom o jakichś zjawach i wizjach.Mniej kleju drogie panie a się poprawi sytuejszon. I ta sprawa z podrywaniem Pana Włodka .Dobże Pan zrobił pisząc że namala miała chucie na Pana bo jak Pan ją pogonił to i z tąd zemsta.
Kawał postów od pań nadzianych jadem a ile jest postow Pana Włodka ? to wystarczy do wystawienia opinii ale wam panie .Bżydzę się takimi nie czystymi chwytami .

steff
Posty: 15
Rejestracja: pn sty 24, 2011 5:59 pm

Post autor: steff » pn sty 24, 2011 6:46 pm

Paule ,Sowy,Fortuny niekłamcie ludzi ,nieumiecie gadac z sobą a co dopiero z duchami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Gości”