Włodek

Jest to dział poświęcony wszelkim uwagom dotyczącym naszego forum. Tutaj można umieszczać wpisy pamiątkowe, krytyczne komentarze itd. Dział funkcjonuje na zasadzie typowej Księgi Pamiątkowej czy też Księgi Gości, dlatego prosimy o nie komentowanie wpisów innych osób. Komentarze pod wpisami będą usuwane.
ODPOWIEDZ
astonmartin

Post autor: astonmartin » pt maja 20, 2011 1:29 pm

kieruję na Twoją czakre korony moje zwieracze - będzie jaśniejsza niż dotychczas :D

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » pt maja 20, 2011 1:30 pm

Aston ja Ci mówie całkiem poważnie luzuj kalesony i tuptaj na kibelek moze dzisiaj coś z tego będzie :D

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

odp.

Post autor: ORAN » pt maja 20, 2011 1:32 pm

Mirek, znajdz, gdzie i kto określany jest cymbałem brzęczącym-ty spełniasz wszystkie warunki :!: :!: :!:

astonmartin

Post autor: astonmartin » pt maja 20, 2011 1:32 pm

żebyś wiedział, że będzie :D wyleci wprost na Twoją głowę :D

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » pt maja 20, 2011 1:36 pm

Ja temu Astonowi się nie dziwię, jakbym chodził taki zatwardzony w środku też bym się tak spinał hehe

astonmartin

Post autor: astonmartin » pt maja 20, 2011 1:38 pm

oj Meduz, bo Cię wezmę przez kolanko i zrobie Ci to co pan Włodziu robi z Rockerem i kosą :D

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » pt maja 20, 2011 1:50 pm

pijawka pisze:Nie tykaj mojej rodziny,tak jak ja nie tykam Twojej, fajfusie. Masz mocną gębę w necie,w realu dostałbyś za to po pysku :lol:

tylko palant miesza do swoich zagrywek rodzinę :!: na co Cię jeszcze stać zyciowy złamasie ? :D
Widzisz pijawko twoje zachowanie świadczy o problemach w rodzinie. Również wypowiedzi. Tak właśnie zachowują się kobiety skrzywdzone i krzywdzone przez mężczyzn. Utwierdziło mnie w tym również twoja uległość i podporządkowanie jednemu uczestnikowi na tym forum. Kursy REIKI, rozpaczliwe szukanie pomocy. To nie kursy są ci potrzebne... . Nie zależnie co napiszesz, nic nie zmienisz jeżeli nie zmienisz siebie.
Najpierw wiara, później dowód.

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 1:54 pm

Mirek :lol: Co Ty o mnie wiesz ? Jakie problemy w rodzinie ? Kto Ci takich bzdur nawciskał ?

Kurs reiki robię dlatego,bo mnie to pociąga i fascynuje.Nie doszukuj się drugiego dnia ,bo musiałbyś oskarżyć wszystkich forumowiczów i siiebie ,że z powodu życiowych niepowodzeń uciekają w ezo i się rozwijają :)

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » pt maja 20, 2011 1:54 pm

Mirek Ciebie też krzywdziły kobiety że jesteś na to taki wyczulony?

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 1:54 pm

dna*

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 1:58 pm

Ja naprawdę nie wiem o co chodzi Mirkowi.Najpierw mi wmówił,że zamordowałam ukochanego psa,teraz,że pochodzę z problematycznej rodziny,bo uciekam w Reiki.Ludzie,trzymajta mnie :lol: Nie wiem już o co tu chodzi :lol:

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pt maja 20, 2011 2:00 pm

pijawka pisze: Nie doszukuj się drugiego dnia ,bo musiałbyś oskarżyć wszystkich forumowiczów i siiebie ,że z powodu życiowych niepowodzeń uciekają w ezo i się rozwijają :)
Kto tutaj z powodu życiowych niepowodzeń uciekł do Ezoteryki/ Rozdoju Duchowego?
Tak przyznam jest dużo takich osób, ale nie obrażaj innych, bo zaprawdę powiadam Ci ( :lol: )wiele jest szczęśliwych ludzi którym życie wiedzie się jak w bajce i także zajmują się ezoteryką... :)

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » pt maja 20, 2011 2:00 pm

Mirek tam siedzi i wszystkich analizuje, tylko coś mu to kiepsko wychodzi :)

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 2:01 pm

No pewnie Rocker,to ,że ktoś rozwija się duchowo nie znaczy że jest zyciowym nieudacznikiem. Szoke :lol: normalnie SZOKE :lol:

mi się zdaje,że Mirek chce mnie pogrążyć na wszystkie możliwe sposoby i dlatego wypisuje takie brednie :D

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 2:02 pm

Meduz RACJA .Wszystkich analizuje oprócz siebie

mnie już słów brak,tylko się śmieję :D

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » pt maja 20, 2011 2:04 pm

Pijawka a może on chce żebyś Ty mu była uległa ? :lol: :lol: :lol:

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 2:04 pm

Jaja jak berety, :lol: zaraz okaże się,że usiłowałam zastrzelić mojego kanarka :lol: Albo Rockera :lol: :D

pijawka

Post autor: pijawka » pt maja 20, 2011 2:05 pm

Meduz, nie wiem :D Dziwna taktyka zemsty,nie rozgryzę tego:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Gości”