.

Jest to dział poświęcony wszelkim uwagom dotyczącym naszego forum. Tutaj można umieszczać wpisy pamiątkowe, krytyczne komentarze itd. Dział funkcjonuje na zasadzie typowej Księgi Pamiątkowej czy też Księgi Gości, dlatego prosimy o nie komentowanie wpisów innych osób. Komentarze pod wpisami będą usuwane.
asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pt sty 21, 2011 7:05 pm

Oj mała poprawką bo nie ma edycji I proponuje Waldek zebyś przez jakiś czas nie pomagał. Obie strony powinny wypisać plusy i minusy. Na koniec dojść do porozumienia / do kompromisu
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

pijawka

Post autor: pijawka » pt sty 21, 2011 7:10 pm

Powołam sie na słowa Asiulki :

"wy znowu o Władku? Kto jest bez grzechu/winny niech pierwszy rzuci kamień.. "

w tej wypowiedzi wszystko się zawiera . Czy jest tu ktoś bez winy ? niech rzuci pierwszy ...

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pt sty 21, 2011 8:33 pm

PIJAWKA-POPIERAM !!!
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

pijawka

Post autor: pijawka » pt sty 21, 2011 8:37 pm

Oran ,dziękuję :)

Nie wierzę ,że magowie i inni źli są efektem działań Włodka ,sami to stwarzacie w Waszej wyobraźni. Uwierzyliście tak mocno ,ze wytworzyliście obraz maga/podszeptu /natręctw.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pt sty 21, 2011 8:55 pm

Podobnie i ja sądzę.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » pt sty 21, 2011 10:40 pm

Rece opadaja z szelestem :placze:

JEDYNIE Wlodek w ostanim roku KILKUDZIESIECIU Ludziom lacznie, na co najmniej trzech forach mowil, ze sa pod tych ludzi podpieci magowie i ze to widzi !!
I to w dobrych 90% zaczynal to mowic w chwili, gdy ludzie zaczynali z nim wchodzic w spor ideologiczny dotyczacy pryncypiow.

Nikt inny procz Wlodka i jego uczniow/grupy magow nie widywal, nie widuje i nikomu takich rewelacji nie obwieszcza !

ufff...

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pt sty 21, 2011 11:02 pm

Tak Grey Owl,ale to już zaczyna być nudne,kto czyta uważnie dostrzega,że nie tylko W.,pisze w sposób podobny,jeszcze miesiąc temu.Teraz już jest tylko nieustannie powielane to, co już zostało powiedziane.
Napewno twórcy tego forum mieli co innego namyśli-tworząc je.
Pozatym myślę,że i tak nikt nikogo nie przekona....A dodam jeszcze,że gdy dawno temu zwróciłem uwagę na pewne zwroty-określenia,że kłócą się z formą jaką znamy od panów M.i M.była tylko "cisza"
I co więcej...............
Pozdrawiam Wszystkich.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

pijawka

Post autor: pijawka » sob sty 22, 2011 9:19 am

Grey Owl pisze:Rece opadaja z szelestem :placze:

JEDYNIE Wlodek w ostanim roku KILKUDZIESIECIU Ludziom lacznie, na co najmniej trzech forach mowil, ze sa pod tych ludzi podpieci magowie i ze to widzi !!
I to w dobrych 90% zaczynal to mowic w chwili, gdy ludzie zaczynali z nim wchodzic w spor ideologiczny dotyczacy pryncypiow.

Nikt inny procz Wlodka i jego uczniow/grupy magow nie widywal, nie widuje i nikomu takich rewelacji nie obwieszcza !

ufff...
Grey ,nie nie ,nie tylko Włodek ,on mowił otwarcie o magach ,ale są osoby ,które uwazają tak samo z tym ,że piszą na P.W.

pozdrówki

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » sob sty 22, 2011 10:56 am

Zgadzam się, ręce opadają :roll:

Według mnie, Włodek jest silnie opętany. Pomoc udzielana za jego pośrednictwem jest chwilowa, aby nie nabrać podejrzeń tylko zaufać. Następnym razem, gdy ktoś źle się poczuje wie już do kogo ma się udać po pomoc. I tak, dzień po dniu jest wysysane Światło z delikwenta. Nie ważne czym i jak Włodek straszy, uzależnia - fakt, musi znaleźć podatny grunt, ale do wyssania światła wystarczy przyzwolenie, ślepa wiara w udzielaną pomoc.

Ten temat dotyczy Włodka, na resztę załóżcie proszę swoje własne tematy :D

Pozdrawiam serdecznie, Ania

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob sty 22, 2011 11:14 am

Z całym szacunkiem ale Skoro tak upracie piszecie o władku to proponuje wszystkie tematy pozamykać i pisać o władku. To już jest 2 temat pt. Władek. Co z wami nie potraficie raz a dobitnie powiedziec to mi sie nie podoba to mi przeszkadza, o to mam zal, zle robisz bo i potem zakończyć temat podając sobie rekę i zaczą od nowa.
Kazdy z nas ma wady i zalety. co dziennie się poznajemy po przez forum......Koniecznie obie strony musicie dojść do porozumienia. do ugody
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob sty 22, 2011 11:19 am

P.S bo nie ma edycji Czytając wasze posty to nie tylko ręce opadają ale i wszystkiego sie odechciewa nawet czytania uważnie i pisania postów na inne tematy. Tu dopiero traci się energie......
I coś czuje ze jeszcze długo będzie mowa ze ten tak zrobił a tam ten siak. Tak fajnie przytulnie miło było wcześniej. ...... szkoda ze to juz nie wróci
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

pijawka

Post autor: pijawka » sob sty 22, 2011 11:32 am

Asiulka ,masz rację .
Nie mamy prawa nikogo oczerniać ,a wszelkie żale należy załatwiać na P.W. ,bo w ten sposób szkaluje się opinię innego człowieka.

Ja dostatecznie wypowiedziałam się w temacie . Niech każdy postępuje wg.własnego sumienia .

pozdrawiam wszystkich

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » sob sty 22, 2011 12:45 pm

Przepraszam bardzo, ale czy jest obowiązek czytania wszystkich postów?

Moje podejrzenia poparła Miauene. Jeżeli obie mamy rację, to poprzez niego działa astral. On nie jest tego świadomy, uważa, że czyni dobro, a to my jesteśmy po stronie zła.

Obie czujemy i/lub widzimy duchy. Poprosiłam również znajomą jasnowidz o sprawdzenie jego - widziała niesamowitą masę podłączeń.

Kto jeszcze potrafi to sprawdzić?

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » sob sty 22, 2011 1:14 pm

Aniu,zastanów się czy te wszystkie wpisy coś zmieniły-W.dalej działa i to w taki sam sposób........................................................................................
Asiula napisała-" to proponuje wszystkie tematy pozamykać i pisać o władku."
i popieram Cię Asiula ! -na tym forum już tylko pisze się o W.
Włodek jesteś tematem prawie tak "ważnym" jak katastrofa w Smoleńsku.
Pijawka napisała-"Niech każdy postępuje wg.własnego sumienia "-POPIERAM

Pozdrawiam Wszystkich.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob sty 22, 2011 1:52 pm

ORAN dokładnie Włodek jest tematem prawie tak "ważnym" jak katastrofa w Smoleńsku.

Moje ostatnie zdanie w tym temacie to
Nie sztuka jest pokłócić się /popsuć czyjąś opinię, ale sztuką jest się pogodzić /naprawić swoje błędy.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

M2000

Post autor: M2000 » sob sty 22, 2011 2:52 pm

ANNA.K pisze:Zgadzam się, ręce opadają :roll:

Według mnie, Włodek jest silnie opętany. Pomoc udzielana za jego pośrednictwem jest chwilowa, aby nie nabrać podejrzeń tylko zaufać. Następnym razem, gdy ktoś źle się poczuje wie już do kogo ma się udać po pomoc. I tak, dzień po dniu jest wysysane Światło z delikwenta. Nie ważne czym i jak Włodek straszy, uzależnia - fakt, musi znaleźć podatny grunt, ale do wyssania światła wystarczy przyzwolenie, ślepa wiara w udzielaną pomoc.

Ten temat dotyczy Włodka, na resztę załóżcie proszę swoje własne tematy :D

Pozdrawiam serdecznie, Ania
dziewczyny chcą ochronić ludzi, nic wiecej....

M2000

Post autor: M2000 » sob sty 22, 2011 2:53 pm

więc nie rozumiem próby wyciszenia tego tematu, ważne chyba jest to aby wiecej osób nie padło kolejną ofiarą, nie sadzicie, ?

megraf
Posty: 280
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:19 am

Post autor: megraf » sob sty 22, 2011 2:57 pm

wiecie co ,nie będę czytać tych wszstkich wpisów dotyczących WŁODKA

dla mnie to ktoś wyjątkowy i tyle , ma swoje za uszami jak każdy i swoje poglądy z którymi się często nie zgadzam

pomógł nie jednej osobie

z miłością
Anka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Gości”