ZMARLY ,ZNISZCZONY OGRODEK-SEN

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » wt paź 13, 2009 10:08 am

Kasiu,to mniej więcej działa tak-ja wyrażam jakąś mysl/chęć pomocy/ i to się dzieje niekoniecznie ja muszę wszystko widzieć ,ale odczucia są całkiem realne-pierwszy raz doznałem tak potęznych ataków energetycznych/ale już je opanowałem/-w dzisiejszym śnie znalazłem się na jakiejs ławeczce/może to była karuzela /z jakimś męzczyzną i kobietą cierpiącą na otyłość olbrzymią z wielkim przerośniętym brzuchem sięgającym prawie do kolan tak że nie było nawet dostępu do jej narządów płciowych/próbowałem je dostrzec/,a więc taka choroba to siedlisko bardzo negatywnych energii-nie wiem czy to ma jakikolwiek związek z tobą ale całkiem możliwe skoro prosisz o pomoc.
Ostatnio zmieniony wt paź 13, 2009 10:23 am przez Leoncio, łącznie zmieniany 1 raz.

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt paź 13, 2009 10:14 am

witam,
no kasiu nie przejmuj sie Milusinskimi - zostaw ich, niech Ciebie to nie dotyczy na dzisiaj i na jutro i dlasze jutro, zacznij dzialac.
a my sie zajmiemy, tylko napisz kiedy ruszylas.
rob ogrodek :))





pozdro

kasiatasia
Posty: 160
Rejestracja: pn lip 13, 2009 2:15 pm

Post autor: kasiatasia » wt paź 13, 2009 11:58 am

Leoncio pisze:Kasiu,to mniej więcej działa tak-ja wyrażam jakąś mysl/chęć pomocy/ i to się dzieje niekoniecznie ja muszę wszystko widzieć ,ale odczucia są całkiem realne-pierwszy raz doznałem tak potęznych ataków energetycznych/ale już je opanowałem/-w dzisiejszym śnie znalazłem się na jakiejs ławeczce/może to była karuzela /z jakimś męzczyzną i kobietą cierpiącą na otyłość olbrzymią z wielkim przerośniętym brzuchem sięgającym prawie do kolan tak że nie było nawet dostępu do jej narządów płciowych/próbowałem je dostrzec/,a więc taka choroba to siedlisko bardzo negatywnych energii-nie wiem czy to ma jakikolwiek związek z tobą ale całkiem możliwe skoro prosisz o pomoc.
nikogo tak otylego niemam w rodzinie mam nadzieje ze bol juz minol jesli te energie sa w jakims stopniu od nas przykro mi bardzo pozdrawiam
kaska

kasiatasia
Posty: 160
Rejestracja: pn lip 13, 2009 2:15 pm

Post autor: kasiatasia » wt paź 13, 2009 12:00 pm

za_mgłą pisze:witam,
no kasiu nie przejmuj sie Milusinskimi - zostaw ich, niech Ciebie to nie dotyczy na dzisiaj i na jutro i dlasze jutro, zacznij dzialac.
a my sie zajmiemy, tylko napisz kiedy ruszylas.
rob ogrodek :)) ok poczynie starania zaczynam ok 13-30 dzis bede miala cisze w domu ok godzinki na poczatek chyba wystarczy wiec ZACZYNAM





pozdro
kaska

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt paź 13, 2009 12:05 pm

oki i nie spiesz sie

kasiatasia
Posty: 160
Rejestracja: pn lip 13, 2009 2:15 pm

Post autor: kasiatasia » wt paź 13, 2009 2:32 pm

jestem ponownie za mgla dziwna sprawa niewiedzialam co i jak polozylam corke ulozylam sie koloniej i zamknelam oczy chcialam pracowac w ogrodzie i dziwne jest to ze po zamknieciu oczu natychmiast ujrzal;am ogrod iglaki fontanne po srodku troche pozm ienialam przesowajac w myslach conieco i chyba to koniec bo chcac zalac woda wczesniej wysnione fale kola basenu obudzilam sie
kaska

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt paź 13, 2009 4:46 pm

i super


skup sie nad fontanna, zobacz ja i opisz ja sobie na kartce jak wyglada
najwazniejsze
- jaka ma podstawe czy kolo, a moze kwadrat, a moze trujkąt?
- czy wyglada jakby byla z kamienia, a moze z piasku?
- czy kolor w odbiorze jest czysty

napisz jak wyglada fontanna, pozniej wejdzie woda i cala reszta potem,




pozdrawiam
przeszly 4 Dusze od 13:45 do 16:00

przytulam

kasiatasia
Posty: 160
Rejestracja: pn lip 13, 2009 2:15 pm

Post autor: kasiatasia » śr paź 14, 2009 9:57 am

nie zapisuje na kartce gdyz zamykam oczy i ciagle to widze jest biala taki kamien jakby gips okragla na dole mniejsze kolo pozniej noga i gora kolo ale po brzegach zaokraglenia jakby calosc tworzyla kwiat piekna niezawysoka lacznie moze 50 cm gora 1 metr i co dziwne teraz przypomnialam, sobie nie widze wody ale ze srodka jakby tryska maly strumyczek do gory jakby krople deszczu za mgla przeszly dusze czy wiesz kto? czy to moja rodzina? wczesniej nie mogli byli uwiezieni wytlumacz prosze ja kompletnie sie na tym nieznam zastanawia mnie tez to ze przychodza wiadomosci posty i jest godz czasem siedze na kompie i niema nic a pozniej czytam ze godz ta i ta albo post pojawia sie z godz 4 ale o 23 jak to jest? dodam jeszcze ze moze to moj umysl moze uczucie ale od wczoraj jest inaczej w pokoju dzieci jest jakby jak to ujac LZEJ atmosfera jakby lzejsza inaczej sie oddycha mala nawet dzis pospala bez obudzenia do 2-30 w nocy od 21wieczor to super wczesniej w tych godzinach bylyby z 2 a nawet 3 pobudki
kaska

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » śr paź 14, 2009 10:14 am

Witam :)

nie wiem czy byl to ktos z Rodziny czy potrzebujace Dusze zawieruszone gdzies obok.

A teraz tak.
jak tak ladnie widzisz fontanne, to na kolana moja droga i szmata czysta w dlon i szorujesz cala fontanne, wode do oczyszczenia szmaty bierzesz ze zrodelka ktore wyplywa. w oczyszczeniu zrodla - fontanny posilkuj sie znowu swoja wyobraznia, jezeli szmata nie pomoze przy sciaganiu syfu :) to wprowadz odkurzacz.
nie bede pisac tobie wiecej, chociaz kopie mnie az po tylku :) z braku cierpliwosci, ale szoruj ja szoruj. zeby ci sie nie nudzilo to mozesz sobie spiewac, zadawac pytania do fontanny.

piszesz ze kolo i jasny kamien - no to milego szorowania zycze. :)


buzka

kasiatasia
Posty: 160
Rejestracja: pn lip 13, 2009 2:15 pm

Post autor: kasiatasia » śr paź 14, 2009 10:22 am

o dziekuje bardzo czyli szorowanko a jesli kopie cie po tylku hihi to napisz mi na PW a cotam a wlasciwie to dlaczego mam szorowac jest ladna jasna
kaska

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » śr paź 14, 2009 10:25 am

nie napisze - bo nie moge bo mi stoi taki pan i palcem macha.


a szorowac trzeba ja tez szoruje od czasu do czasu, a chalupa stoi juz od paru dobrych lat.

nic wiecej nie napisze
pozdro

kasiatasia
Posty: 160
Rejestracja: pn lip 13, 2009 2:15 pm

Post autor: kasiatasia » śr paź 14, 2009 12:36 pm

WIEC TAK PRUBOWALAMpare razy zamykalam oczy i widzialam moja fontanne i gdy chcialam ja myc szorowac obraz znikal i tak pare razy i co teraz? dlaczego macha ze cos zle? no teraz to mnie meczy choc nadmien o co chodzi i co za pan? jak wyglada
kaska

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » czw paź 15, 2009 7:29 am

nie pisne nawet sylaba


to jak obraz fontanny ucieka, to przemieszcvzaj sie dalej, zataczaj ( nie pijana :) ) kolo od fontanny i adresuj, ze ma byc dla Dusz, dla odpoczynku, dla zrozumienia, dla Milosci, dla Wszystkich.

pozdrawiam :)

zołza

kasiatasia
Posty: 160
Rejestracja: pn lip 13, 2009 2:15 pm

Post autor: kasiatasia » czw paź 15, 2009 11:13 am

ok bede probowac choc jest mi smutno /sylaby/
kaska

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » czw paź 15, 2009 11:48 am

to dobrze, ze jest Ci smutno. :)
nie to, ze Ciebie nie lubie, nie, nie.

Dusze te zagubione szukajace maja wysoko rozwinieta energie smutku i samotnosci.
a to co odczuwasz nazywa sie Empatia.

Poczytaj sobie o empatii.


pozdrawiam
i buziole i przytulam cieplo
Ewka

kasiatasia
Posty: 160
Rejestracja: pn lip 13, 2009 2:15 pm

Post autor: kasiatasia » czw paź 15, 2009 1:41 pm

dobrze dobrze najpierw szorowanko teraz czytanko ale mnie szkolisz mgielko dzis ok 15 zaczaje sie na fontanne moze sie uda ja poszorowac pozdrawiam
kaska

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » czw paź 15, 2009 2:29 pm

Brawo Tasiu !

Ale sie dzieki Wam obsmialam :D :lol:

kasiatasia
Posty: 160
Rejestracja: pn lip 13, 2009 2:15 pm

Post autor: kasiatasia » czw paź 15, 2009 10:13 pm

to super JOLU smiej sie tyle masz zemna urwania glowy to chociaz posmiej sie a wracajac do fontanny chyba nic z tego oczy zamknelam i widzialam niewidzialam jej ale wiedzialam ze tam gdzies jest staralam sie patrzec na nia i mowilam ze kto potrzebuje niech korzysta przechodzi do swiatla,oczyszcza sie ze jest dla wszystkich potrzebujacych dla tych ktorzy juz chca przejsc i dla tych co wczesniej nie mogli nie umieli powiedzcie czy dobrze?MGIELKO a teraz cos powiesz o tym gosciu? :? :?: ;[ mgielko bede szorowac i fontanne i chalupe tylko uczknij tajemnicy :idea:
kaska

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”