Mam pytanie do aktywnych podróżników

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
Adam
Posty: 83
Rejestracja: wt lis 17, 2009 11:36 am

Mam pytanie do aktywnych podróżników

Post autor: Adam » wt lis 24, 2009 7:43 pm

Czy próbowaliście zweryfikować, informacje o starożytnych cywilizacjach np. Atlantyda ?
carpe diem

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt lis 24, 2009 10:53 pm

tak,
ale dopiero moge cos napisac po porodzie, oki?

pozdrawiam

ale zeby Ci sie nie nudzilo, napisz co tam u Ciebie bylo :)

Adam
Posty: 83
Rejestracja: wt lis 17, 2009 11:36 am

Post autor: Adam » wt lis 24, 2009 11:55 pm

życzę bezproblemowego porodu i zdrowego potomstwa, a co do mojego postu to bazuję jedynie na literaturze Platona, i "channelingach" Cayse'a
carpe diem

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » śr lis 25, 2009 1:33 pm

Ja też mgiełko życzę ci bezproblemowego porodu no i zdrowego potomstwa ;)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » śr lis 25, 2009 2:45 pm

Ja tez oparlam sie na tych dwoch zrodlach. Reszta jakos mi tak "odstaje"... :)
Bodajze u Cayce`a spotkalam sie z info. ze Platon piszac, iz te informacje uzyskal od kaplanow, przyslanial tym fakt, ze umial wchodzic w stan transu i wedrowac (podobnie jak Edgar Cayce).

Od jakiegos czasu niektorzy z nas zaczeli wybierac sie dalej.
Mielismy juz tez i pierwsza szersza akcje do Centrum Planowania ( ale i nie ostatnia przeciez, bo nasza ciekawosc zostala podbechtana tam mocno :) ).

Budowa wspolnej przestrzeni wypadowej dla forumowiczow na Polanie Bialego Niedzwiedzia, ma w moich marzeniach przyszlosciowym, sluzyc nie tylko wspolnym imprezom, ale tez ulatwic w najblizszej przyszlosci Nowym i dochodzacym do forum w osiaganiu podobnych umiejetnosci (przy korzystaniu z skumulowanej na polanie energii grupy), do czego starala sie bede namawiac po akcji Zbyszka, gdyz nie mozna wszystkiego naraz.
Zanim samemu droga indywidualnej pracy osiagnie sie te umiejetnosci w wydaniu solo.

Przekonalam sie o tym, gdy korzystajac z sugestii Moena, zgadalam sie z Wlodkiem do wypraw pt. "prowadzi slepy kulawego" (bo kazdy ma troche inne umiejetnosci, a wtedy sie one sumuja i jeszcze jakby wzmacniaja).

Do kontaktow z obcymi cywilizacjami (poczatkowo z ich przekazami spisanymi), Mgiela otworzyla juz nowy temat. Sa tam juz zalozone wprowadzenia...
Zaniedlugo, moga byc i spotkania z nimi...Mgiele juz kusi jeden konkretny kierunek...:)

Zbyszka, ktory tak ponarzekal sobie dzisiaj, ze u nas te zagadnienia leza (nie zauwazyl ile sie dzieje, bo nie lubi czytac wszystkich postow, gdyz artystycznie wpada glownie w swoich sprawach), tez kusza te kierunki i dolaczamy sie do Jego incjatywy 13.12.
Teraz obgadujemy jeszcze JAK to zrobic...

Wlodek z inna grupa przyjaciol tez otrzymal jakies uzupelniajace informacje o Atlantydach (zblizone do Cayce`owskich), wspomnial o tym na forum i w rozmowach.

Mam nadzieje, ze taka krotka zbiorowka zadowoli Cie Adamie.
A jeszcze mam cicha nadzieje, ze padnie na nia oko Zbyszka i tez Go jakos zadowoli ;) .

Pozdrawiam cieplutko :)

Adam
Posty: 83
Rejestracja: wt lis 17, 2009 11:36 am

Post autor: Adam » śr lis 25, 2009 10:17 pm

O tak, i myślę że nie tylko mnie, choć przyznam, jest mi jakoś tak, gdy pomyślę że nie mogę brać w tym udziału. Ale gdy tylko pokonam barierę niemożności, to mam kilka celów o podobnym charakterze. Pozdrawiam serdecznie.
carpe diem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”