Sen o zmianach genetycznych

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
Senkan
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 22, 2010 2:50 pm

Sen o zmianach genetycznych

Post autor: Senkan » pn mar 22, 2010 3:14 pm

Dzisiaj miałem dziwny sen, trochę nie wiem jak go zinterpretować. Prosiłbym i pomoc.
Sen był długi i bardzo wyraźny(co w ostatnim czasie było rzadkością) Ogólnie śniły mi się głupoty, ale zainteresowała mnie jedna rzecz.
Otóż widziałem swoje dwie nici DNA i jak obok powstaje trzecia, z tym ze jest szara i jest to taki jakby szkic, coś niedokończonego lub to miało być miejsce na nową nić(szczerze to nie wiem)
Do tego widziałem jak od górnej części kręgosłupa, tak od rdzenia kręgowego, przykleja mi się taka złota nić(miałem wrażenia jakby to była złota, metalowa żyłka) wzdłuż kręgosłupa.

Nie wiem co miał oznaczać ten sen. Czy to oznacza, że zachodzą we mnie już jakieś zmiany, czy to dopiero zwiastuje nadchodzące zmiany, czy to był po prostu nic nie znaczący sen?

Dodam jeszcze, ze dzisiaj nie czułem się jakoś inaczej. Może byłem mniej zmęczony, ale to nic specjalnego myślę.
Wczoraj przed snem pracowałem trochę z kryształem górskim.

Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc :)

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pn mar 22, 2010 3:40 pm

Nie jestem dobra jeśli chodzi o interpretacje snów (ostatnio Łakoma świetnie sobie z tym radzi na forum), ale jeśli masz pod ręką, zajrzyj do książek Barbary Marciniakowej o przesłaniach Plejadian. Sama czytałam już dość dawno, więc szczegółów nie pamiętam dobrze - na pewno jest tam mowa o reaktywacji i powrotu do pierwotnej, doskonałej formy naszego DNA.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

SamTen
Moderator
Posty: 97
Rejestracja: śr mar 14, 2007 12:23 pm

Post autor: SamTen » wt mar 23, 2010 10:36 am

Może ci to pomoże:
Ten sen to było przedstawienie w obrazowej formie tego co gdzieś przeczytałeś. Myślisz o tym, próbujesz to zintegrować ze swoim światopoglądem. Podświadomość przetwarza nowe informacje w formie obrazów - to jest właśnie ten sen.
A co i gdzie czytałeś - to Ty już wiesz :).
Samten :) ;) :D

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » wt mar 23, 2010 1:13 pm

A może się wybierasz na inicjacje reiki, wtedy nauczyciel delikatnie stopniowo otwiera czakry aby uczeń był w stanie przyjęć inicjacje i poszerza się złota nić w kanale kręgosłupa-szuszuma.
Tą złotą nicią między innymi płynie reiki.
Nieraz to obserwuje w czasie inicjacji.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Senkan
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 22, 2010 2:50 pm

Post autor: Senkan » wt mar 23, 2010 9:58 pm

Właśnie tak też myślałem SamTen ;)

Nie wybieram się jeszcze na reiki :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”