samo spełniające sie sny

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
amik83
Posty: 11
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:50 pm

samo spełniające sie sny

Post autor: amik83 » wt sie 24, 2010 8:11 pm

Witam, nie wiem czy dobry dział, ale zainspirowany wiedzą/ postami szczególnie Włodka postanowiłem zarejestrować sie / napisac posta,.


Od dzieciństwa mam sny/wizje, które wyprzedzają znacznie przyszłość.

Mam sen jestem na egzaminie mgr widze jak jestem ubrany, szczegóły sali gdzie zdaje osoby, które tam są, słyszę pytania jakie padają. Stawiam na jadna karte ucze sie tego co "słyszałem/pamiętam ze snu " , nadchodzi dzień egzaminu w rzeczywistości, a ja nie mam koszuli tej co w śnie. Szybkie prasowanie ubieram sie we właściwa koszulę ide na sale , otrzymuje pytania dokładnie te co "wysniłem".

Sytuacja nr 2 - samochód pół roku wcześniej sniło min sie jaki samochód mam kupić i jakie będzie miał tablice rej. Szukałem tego samochodu 1,5 miesiąca wkońcu znalazłem...

Przykładów moge wymieniac wiele, jak to wytłumaczyć??

Jjak cos mi sie "śni" pilnuje aby być tak samo zawsze ubrany itd jak we śnie,ktos potrafi mi to wytłumaczyć ?

amik83
Posty: 11
Rejestracja: wt sie 24, 2010 1:50 pm

Post autor: amik83 » wt sie 24, 2010 8:17 pm

dodam, że czasem nie widząc fizycznie osoby wiem jak ona jest ubrana/gdzie sie znajduje mniej więcej...

Czy ktos mógłby mi wytłumaczyć te zjawiska?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”