pytanie

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
M2000

Post autor: M2000 » pt wrz 17, 2010 3:33 pm

poczytaj posty Włodka, jest info o świetlistych tunelach...itd sami to możemy robić

ja rownież najpierw prosiłam, a pozniej dowiedziałam się z forum jak można samemu sobie pomóc

M2000

Post autor: M2000 » pn paź 04, 2010 10:09 pm

czytam informacje na forum i zauważyłam jak wiele w naszym życiu i nawet po zyciu, zależy od PRZEKONAŃ,

zdałam sobie sprawę, że sama stawiam sobie ograniczenia,

niby to takie proste unosić się ponad tym całym systemem wpajanym nam przez rodzinę, otoczenie, począwszy od narzucania dzieciom religii, przekonań, lęków.

obecnie pracuję nad swoim systemem przekonań :) staram się to wszystko prostować,

M2000

Post autor: M2000 » wt paź 26, 2010 3:41 pm

Witajcie,

w dniu dzisiejszym byłam z mamą na identyfikacji zwłok Tadeusza, był w pracy i nocował obok budowy
usnął normalnie, we śnie dostał krwotoku wewnetrznego, może wrzody, może cos innego...cóż alkoholik,

mam nadzieje że odejdzie, bo to jest człowiek o niskich wibracjach więc aby się do kogos na ziemi "nie podczepił"

kiedy można to sprawdzić?

poprosiłam swojego opiekuna aby skontaktował się z jego opiekunem i odprowadził go do światła,
ale wiecie...ja sie na tym za bardzo nie znam ;(

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » wt paź 26, 2010 7:05 pm

Raczej się nie podczepi do nikogo bo zawędrował do 22 fokusa.
Widać jego dusza się wzmocniła w ostatnim czasie i miał energię by tak wysoko zajść.
Myślę że medytacją 2 serc można go zaprowadzić do nieba-F-27.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

M2000

Post autor: M2000 » wt paź 26, 2010 7:17 pm

dziekuje za informacje ale szkoda ze jego zona jest w tak niskim fokusie, choc nie zyje 10 lat może jej bardziej potrzebna jest pomoc juz ja Wlodku sprawdzałeś to Anna Walewska,

mysle ze Tadeuszowi pomogly tunele czyszczace oraz to ze odprowadziles ta paskude z jego aury,

jeszcze raz dziekuje
a ja czuje ulge bo nie bedzie gnebil juz babci i dzieci

M2000

Post autor: M2000 » wt paź 26, 2010 7:26 pm

myslę ze ciocię Anie zatrzymał ogromny żal dzieci i babci.....najmłodsza córciA miała niewiele ponad 2 latka,

coś w czwartek chowamy ciało,

w ich domu zapewne przydało y się oczyszczenie, może z szałwi, czy też oczyszczać dekretem fioletowego płomienia?

M2000

Post autor: M2000 » pt lut 04, 2011 10:01 am

Tadeusz musiał być odprowadzony ponieważ zamieszkał w moim mieszkaniu,
na szczęście już jest w porządku,
wiec nie mógł być w fokusie 22
;(((

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”