Dziwne sny

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
Kesja
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 20, 2010 1:42 pm

Dziwne sny

Post autor: Kesja » śr paź 20, 2010 2:21 pm

Witam szukamy z rodziną pomocy w rozwiązaniu wydaje nam się jakiejś zagadki...
Mianowicie...Rok temu zmarła nasz babcia.Okazało się,ze ma nowotwór,ale zanim zaczął dawać jakiekolwiek objawy babcia zmarła nagle z dnia na dzień we śnie , nawet nie w swoim domu.
Od tego czasu babcia bardzo często śni się mi,mojej kuzynce(jesteśmy wnuczkami ) oraz mojej mamie,która jest jej córką. Na początku myśleliśmy ,ze to żal po stracie,ciągłe myślenie o bliskiej osobie ,która odeszła nieoczekiwanie powoduje takie sny.
Niestety minął już ponad rok a babcia śni się nadal.Nie pomagają ani modlitwy , ani msze ,które są za babcię odprawiane.
Sny są bardzo nietypowe i nie są przyjemne.Babcia zawsze była kochającą,opiekuńczą i ciepłą osobą ,która nie odmawiała pomocy tymczasem w snach jest chłodna,przerażająca,budząca lęk i strach.Żle też wygląda w tych snach,na chorą,cierpiącą,zmarnowaną,zmienioną.
Doszliśmy do wniosku ,ze babcia chce nam coś przekazać...ale nie rozumiemy co ,bo w żadnym z tych snów nie powiedziała ani słowa...w jednym ,moim dzisiejszym,ale słowa wydawały się bez znaczenia.Za każdym razem jest milcząca i straszna gdzieś prowadzi coś pokazuje.
Sądzimy,ze nosiła w sobie jakaś tajemnicę,może jakiś grzech....
rosimy o pomoc w interpretacji snów oraz jakiekolwek wskazówki jak pomóc babci?Pozdrawiamy

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr paź 20, 2010 5:19 pm

To dobrze ze modlicie się za babcie. I dalej tak róbcie. Myślę ze dobrze uważacie ze wasza babcia chce wam coś przekazać. I zdaje mi się ze będzie tak długo próbować do póki nie zrozumiecie.

Nie opisałaś dokładnie ( z detalami ) snu, ale jeśli twoja babcia źle wygląda we śnie. Jest w snach jest chłodna,przerażająca,budząca lęk i strach.Nie sądzisz ze taki opis pasuje do charakteru? Bo ja uważam ze wasza babcia w ten sposób opisuje czyjś charakter/kogoś kto jest nie miły dla was. To może być wspólny znajomy rodziny/ sąsiad którego znacie. Moze w ten sposób chce powiedzieć ze ktoś jest nie miły dla was i żebyś uważała.

Myślę ze trzeba na spokojnie usiąść i zastanowić się nad snem. Przypomnij sobie co ci babcia pokazała. I co ci to przypomina? bierz wszystko pod uwagę : mina, wygląd, gesty w jaki sposób się porusza, co pokazuje. Wszystko się liczy/wszystko jest ważne.

Jestem w takiej samej sytuacji jak ty. Moja babcia też się śni. Bardzo rzadko coś powie. woli pokazywać ..... Podam ci kilka przykładów co mi się śni i co się już wydarzyło. Moze moje przykłady coś ci pomogą i wyjaśnisz co ci babcia chce powiedzieć.

sen mój
Poszliśmy z cała rodziną na miasto Nagle Babcia uciekła /pobiegła do tramwaju. Potem wszyscy szukaliśmy babci. Nikt nie wiedział gdzie babcia jest.
Za parę dni
Wujek pokłócił się z H spakował się wsiadł w taxi i pociągiem przyjechał z Warszawy do Wrocławia. wujek prosił aby nikomu nie mówić ze jest u mnie, bo H wszystkich powiadomiła ze wujka nie ma ale ja i tak wszystkich po kryjomu powiedziałam, aby wszystkich uspokoić.

Mój sen
Leżałam razem z babcią w jednej sali szpitalnej. Coś babcia do mnie mówiła , ale ja ją nie słyszałam
Za parę dni
- Sąsiad mnie zalał a ja źle się bardzo poczułam....

mój sen
Babcia rzucała papiery w mieszkaniu zwłaszcza / najbardziej w 1 po pokoju.
Za parę dni
Raczej po miesiącu odbyła się rodzina rozprawa w sądzie......
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » śr paź 20, 2010 8:36 pm

Zastanawiałem się nad tymi snami ale tak , babcia jest w niebie nawet wyżej od podstawowego F-27 bo w 28 i nie sądzę żeby z tego poziomu miała jakieś grzeszne problemy.
Może chce wam pokazać drogę której nie zauważyliście a jest w Waszym zasięgu.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”