małe światełko

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
pijawka

Post autor: pijawka » sob sty 07, 2012 7:11 am

:)
Ostatnio zmieniony sob sty 07, 2012 3:52 pm przez pijawka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » sob sty 07, 2012 8:58 am

Nie martw się Andrzej bo to są Orany prosto z nieba F-27 po to aby pomagać odprowadzać Oranów tych zagubionych z niższych poziomów i czekają że ich wreszcie zapędzisz do roboty i zaczniecie odprowadzanie.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » pt sty 20, 2012 6:09 pm

Chcąc sprawdzić kropkę jaka mi wyskoczyła pod szyją spojrzałem na dół maksymalnie kierując oczy w dół. Po chwili musiałem przestać bo takie patrzenie nie jest zbyt komfortowe. Gdy skierowałem je w górę zobaczyłem jak w powietrzu coś wyraźnie zabłysło ukazując małą/małe kulki światła ok. 0,5 cm. Znikły zaraz po tym "rozbłysku". Być może to tylko taki efekt, ale to coś widziałem b. wyraźnie i tylko raz udało mi się takie coś zobaczyć.

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » pt sty 20, 2012 10:12 pm

...
Ostatnio zmieniony wt kwie 02, 2013 8:06 pm przez Ajna, łącznie zmieniany 1 raz.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pt sty 20, 2012 10:55 pm

Ja widzę jak zamykam oczy wiec Twoje przemyślenia do mnie nie pasują .
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » pt sty 20, 2012 11:17 pm

Pewnie dlatego bo Ajna pisała o analizowaniu postrzegania okiem, które może się wydać,że postrzegamy coś niefizycznego co jest normalnym fizycznym zjawiskiem. To tak jak pomylić postrzeganie powidoku z aurą człowieka. Rozumiem to i być może to co napisałem o tych światełkach jest takim fizycznym objawem.

pijawka

Post autor: pijawka » sob sty 21, 2012 11:18 am

hahahel pisze:Chcąc sprawdzić kropkę jaka mi wyskoczyła pod szyją spojrzałem na dół maksymalnie kierując oczy w dół. Po chwili musiałem przestać bo takie patrzenie nie jest zbyt komfortowe. Gdy skierowałem je w górę zobaczyłem jak w powietrzu coś wyraźnie zabłysło ukazując małą/małe kulki światła ok. 0,5 cm. Znikły zaraz po tym "rozbłysku". Być może to tylko taki efekt, ale to coś widziałem b. wyraźnie i tylko raz udało mi się takie coś zobaczyć.
Mam to samo,często widzę takie kulki świetlne ( myślałam,że to zmęczenie oczu )

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » sob sty 21, 2012 11:25 am

To co opisujesz ze światełkami u mnie też występuje przy otwartych oczach ale one się jakby znikąd pojawiają i znikają .
Natomiast istnieje coś takiego jak atomy witalności i one wyglądają jak drobne srebrne kropeczki i jak się wpatrzymy w niebo to widać jakby chaotycznie nagle skręcają , zawracają , robią jakby nie pełne kręgi i to chyba każdy widzi ale ludzie biorą to za złudzenie, albo zakłócenia.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

pijawka

Post autor: pijawka » sob sty 21, 2012 11:54 am

Włodku,jak patrzę w niebo też widzę takie srebrne kropeczki,co to jest dokładnie i skąd się bierze-widzi je chyba każdy człowiek,ale kuliste światełka widuję w domu,tak jak to opisywałam wyżej ( pojawiają się znikąd)

Shining Light

Post autor: Shining Light » sob sty 21, 2012 3:45 pm

Reikowcy te srebrne świetliste kuleczki uważają często za kuleczki energii Reiki :)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » sob sty 21, 2012 4:26 pm

To się nazywa ORGON :)
Barbara ann Brennan o tym wspominała w książce Dłonie Pełne Światła. Jest to energia eteryczna.

pijawka

Post autor: pijawka » sob sty 21, 2012 4:30 pm

pięknie Wam dziękuję :)

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » sob sty 21, 2012 5:34 pm

Oho, ciekawy temat :) Zastanawia mnie pewna rzecz, jeśli chcemy ujrzeć kolor prany którą wysyłamy w pewien obszar ciała, czy używamy do tego widzenia bocznego jak przy widzeniu aury ? Czy może łatwiej jest ją zobaczyć przy zamkniętych oczach w stanie medytacyjnym ?

Bo po tygodniach treningu czuje że to nie na moje (fizyczne) oczy :P

pijawka

Post autor: pijawka » sob sty 21, 2012 7:30 pm

Nie widzę prany,ale pytałam innych ( znajomych). Powiedzieli,że widzeniem bocznym,nie w medytacji

tygodnie to za mało--------> ćwicz,trening czyni mistrza

ja teraz ćwiczę przenoszenie świadomości z głowy do gardła i potem do serca-to dopiero trudne

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » sob sty 21, 2012 8:46 pm

Jak się otworzy czakre serca i czuje się miłosć to bardzo łatwo przenieść tą świadomość :). Też to ćwicze.

pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 22, 2012 8:29 am

Na dzień dzisiejszy kiepsko mi idzie,wyobrazam sobie siebie jaką kulkę światła i wędruję od głowy przez gardło do serca. Na tym etapie głownie wizaulizuję,jeszcze nie czuję aby udało mi się przenieść tam swiadomość-:)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz sty 22, 2012 10:00 am

Jak się otworzysz na miłość to automatycznie świadomośc skierkuje ci się do czakry serca, efektem tego będzie odczucie miłości i ogromna empatia, tylko na kimś się skupisz i od razu będziesz wiedziała co ten ktoś czujeitd. Poprostu skanuje się wtedy innych na poziomie emocjonalnym, a większość informacji o danej duszy zawarte są w emocjach, odczuciach. Taką umiejętność można sobie odblokować jak otworzy się w pełni czakra serca. Niestety w moim wypadku nie da się jak na razie utrzymać tego przez dłuższy okres czasu(na maksymalnym poziomie). No ale nikt nie powiedział że będzie łatwo, od tego jest rozwój. Nie wszystko na raz, trzeba regularnie pracować :)
Życzę powodzenia :).

pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 22, 2012 10:06 am

Dzięki Rockerek -:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”