Mój nagle zmarły ojciec odwiedza mnie w snach

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
szaj
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 15, 2012 11:22 am

Mój nagle zmarły ojciec odwiedza mnie w snach

Post autor: szaj » ndz sty 15, 2012 11:29 am

Witam, mój nagle zmarły ojciec odwiedza mnie w snach.

W każdym śnie jest podobny motyw w którym to chodzi sam, w jednym z nich (BARDZO REALNYM) po działkach i poszukuje drogi, ja zapraszam go gdyż jest zmęczony i przemarznięty i niebywale smutny. On jednak mówi iż nie ma czasu na to, że poszukuje drogi i musi iść dalej. Proszę go by został on mówi mi że musi iść dalej. Co to może oznaczać ?
Zaznaczę że symbolika działki może być symboliką labiryntu gdyż działkę mam z domkiem w rejonie gdzie jest masa krętych dróg, lasów, masa domków że ktoś naprawdę może się tam zgubić.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pt maja 11, 2012 10:13 am

Tak czytałam twój post i mi się przypomniał mój sen ze ś.p. Babcią śniło mi się
Poszliśmy z cała rodziną na miasto Nagle Babcia uciekła /pobiegła do tramwaju. Potem wszyscy szukaliśmy babci. Nikt nie wiedział gdzie babcia jest.

Za parę dni
Wujek pokłócił się z narzeczoną spakował się wsiadł w taxi i pociągiem przyjechał z Warszawy do Wrocławia. wujek prosił aby nikomu nie mówić ze jest u mnie, ale ja i tak wszystkich po kryjomu powiedziałam, aby wszystkich uspokoić. bo narzeczona zaczęła do nas wydzwaniać ..... Przyznał się dopiero na drugi dzień wszystkim ze jest u mnie.

To samo może być z twoim snem. Nie koniecznie chodzi tu o twojego tatę. Moze twój tato chce powiedzieć w ten sposób ze ktoś z waszej rodzi będzie błądził/szukał drogi/ jakiegoś rozwiązania. Pamiętaj oni nie powiedzą nam w prost ze np. jutro spotka cie to i tam to. Im tego nie wolno. Mogą pokazać lub podać jakaś wskazówkę.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”