DZIECI INDYGO-RATOWNICY ZIEMI.

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

DZIECI INDYGO-RATOWNICY ZIEMI.

Post autor: Wlodek » czw lut 02, 2012 11:16 am

Swego czasu było głośno o tzw dzieciach indygo.
Tak na prawdę one przychodzą na świat już o wiele wcześniej niż to było opisane.
Inną ich nazwa jest określenie - Ratownicy Ziemi.
Ponieważ czas transformacji Ziemi w początek czwartej gęstości zbliża się milowymi krokami więc i ratownicy Ziemi dostają za pomocą promieni miłość powiadomienia aby się budzili , uaktywniali.
Dzieje się to na różne sposoby : jak w czasie snu , poprzez intuicje - powiadomienie poprzez dusze i na inne sposoby.
Wychodzi na to ze upodobali sobie to forum.
Myślę że Ci którzy się tutaj pojawili wiedzą co robić, albo się szybko dowiedzą.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Ancik
Posty: 137
Rejestracja: czw kwie 28, 2011 10:58 pm

Post autor: Ancik » pt lut 03, 2012 12:36 am

Tym którzy już się tu pojawili posyłam dużo energii Bożej Miłości na powitanie. Tym którzy dotarli, ale jeszcze nie są świadomi tego, kim są ślę energię Bożej Miłości dla wsparcia. Tym, którzy nie dotarli tu jeszcze - energią Bożej Miłości chcę pomóc odnalezć drogę.
Cudnie, że jesteście. Poznajdujcie się i uśmiechnijcie się do nas cieplutko.
Czekamy :)

sq6gtq
Posty: 123
Rejestracja: wt gru 20, 2011 2:36 pm

Post autor: sq6gtq » pt lut 03, 2012 2:23 am

Jestem z Wami, serdeczności.

Shining Light

Post autor: Shining Light » pt lut 03, 2012 6:04 pm

Uśmiecham się do Was kochane dzieci, Dorotko i Tomku :D :D :D

Shining Light

Post autor: Shining Light » pt lut 03, 2012 7:43 pm

W naszym centrum zbierają się Dzieci Indygo, co zostało dostrzeżone natychmiast przez istoty z ciemnej strony, które postanowiły wprowadzić tu swoje energie. :diabel:

Z interwencją nadeszły dziś wielkie siły Światłości, takie jakich nie widziałem w takiej skali jeszcze nigdy. Oczyszcza się forum, jednak na tym nie pozostano. Oczyszcza się nasz kraj, Światłość w kolorze biało - złotym rozszerza się w kierunku wschodnim na Ukrainę, Rosję. Mam możliwość mieć wizję tych przemian. Cała Ziemia pewnie wnet zalśni złotym blaskiem. A my wpisujmy się w ten kierunek.
Kochajmy siebie wzajemnie, kochajmy Polskę, Ziemię i świat. :D
Piękny widok :D :D :D

Ancik
Posty: 137
Rejestracja: czw kwie 28, 2011 10:58 pm

Post autor: Ancik » sob lut 04, 2012 12:51 am

To bardzo dobrze, że trwa oczyszczanie naszego forum, naszego kraju, bo ma to wpływ na czystość naszej planety i wokół niej.
Myślę, że ludzie powinni generować jak najwięcej pozytywnych myśli i dołączać do medytacji. Wspólne działania są silniejsze, dają większy efekt, pomagają w większym osiągnięciu celu (szybszym, skuteczniejszym, ...) Dlatego warto dołączać do wspólnych medytacji, modlitw, po to, by otoczyć nasz świat miłością.
Wszystkim nerwuskom - dużo miłości posyłam :)

pijawka

Post autor: pijawka » sob lut 04, 2012 1:59 pm

Skoro tak,to można zapytać kto z Was ma być tym Dzieckiem Indygo ? Rozumiem,że jest Was wielu-tak wynika z piątego postu

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » sob lut 04, 2012 3:04 pm

A może się zastanów nad swoja kandydaturą.
Jesteś często zaczepiana przez ciemna stronę tak jakby ktoś nie chciał abyś uwierzyła w siebie i podsyłał Ci wiele wątpliwości które często widać w Twoich postach.
Skąd wiesz że gdy się obudzisz następnego ranka to nie przypomnisz sobie na przykład snu w którym będą wszystkie informacje na ten temat.
Wielu tak ma ale o tym nie piszą i jeśli Cię to hipotetycznie spotka to też nie pisz i tak Cie obudzeni znajdą i pomogą , a może już dawno pomagają i czekają aż się ockniesz.
To może dotyczyć wielu na tym forum.
Dzieci indygo mają ciężkie życie bo są na celowniku ciemnych ponieważ ich po prostu przerażają tym co zrobią jak się obudzą i odzyskają pełnie swoich możliwość.
Cześć już działa na pełnych obrotach i siły ciemności ponoszą wielkie klęski a co będzie jak się wszyscy indygo obudzą , a budzą się w ekspresowym tempie i nikt tego już nie powstrzyma.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » wt lut 14, 2012 8:06 pm

Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » wt lut 14, 2012 9:00 pm

"Skoro tak,to można zapytać kto z Was ma być tym Dzieckiem Indygo ? Rozumiem,że jest Was wielu-tak wynika z piątego postu"

-to kto ? prosta jasna odpowiedż,tak?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt lut 14, 2012 9:39 pm

Czemu my ludzie wszystko komplikujemy? Czasem wydaje mi się że jakby nie było niczego to człowiek byłby najbardziej zadowolony bo nie miał by się do czego przyczepić. Bo do czego by sie miał przyczepić jakby nie było niczego? haha :P.
Dzieci indygo hmm moim zdaniem ten termin tak samo jak Kryształowe Dzieci obrósł w wielką legende i ziarno prawdy w tym jest.
Myśle że Dzieckiem Indygo lub Kryształowym Dzieckiem jest każda dusza która przyszła na ziemie w celu pomocy naszej planecie.
Takim dzieckiem może być każda dusza która jest w danym stopniu przebudzona i dąży do Oświecenia oraz pomaga kochanej ziemi w pobudce :P.
No ale to tylko moje zdanie :).

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » śr lut 15, 2012 9:13 am

Wiesz Rocker,młody z Ciebie chłopak ale wydaje mi się,że wiele w Tobie pychy i zaprzeczeń w tym co piszesz....!
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

pijawka

Post autor: pijawka » śr lut 15, 2012 9:24 am

Jakby to wszystko było takie proste jak opisujesz Rocker już dawno byłbyś pewnie wniebowstąpionym mistrzem :D Niestety,nie ma tak łatwo kolego i chyba Meduz miał rację pisząc żebyś się wziął do lekcji :D

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr lut 15, 2012 10:02 am

Co się czepiacie chłopaka, ma swoje zdanie.

Nie wiem kto jest, kto nie. Ja nie :). Nie mieści się to w moim światopoglądzie - formy, określenia mogą zamykać w ego (ego jako mentalne etykietki na żywej świadomości), więc staram się unikać tego.

Z drugiej strony jak komuś ma to w czymś pomóc to popieram!

Wszyscy bądźmy kryształowymi (może nie dziećmi ;) ).
Ostatnio zmieniony śr lut 15, 2012 11:06 am przez Conchita, łącznie zmieniany 1 raz.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

pijawka

Post autor: pijawka » śr lut 15, 2012 10:10 am

Jak to ma w czymś pomóc,czemu nie .

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

odp.

Post autor: ORAN » śr lut 15, 2012 12:20 pm

:placze:

pijawka

Post autor: pijawka » śr lut 15, 2012 12:22 pm

Oran,Ty mi tu nie płacz tylko idź do lustra i zobacz czy nie masz skrzydeł w kolorze indygo :D ( język też się zalicza,jak będzie niebieski jest cool )

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » śr lut 15, 2012 2:57 pm

Wiesz co Oran jest pycha ? Dobry świadomy sen przy wsparciu mtj, który zapewni fajną przygodę :D. Czy Rocker jest pyszny ? Nie wiem, nie jem ludzi :P A o Indygo się nie wypowiem, nie znam się - ja tu tylko sprzątam ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”