co to za dwoswiadczenia?

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
alladynka666
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 09, 2012 3:06 pm

co to za dwoswiadczenia?

Post autor: alladynka666 » wt maja 15, 2012 5:27 pm

raz gdy medytowalam (a to mohe poczatki w medytacji)lezalam i wizualizowalam ze leze na lace i odpoczywam raptem, cos pstrykl i znalazlam sie na wysokim budynku a naokolo wszedzie powalone bloki, ludzie chodzacy po zgliszczach a ja w myslach ,,, co ja tu robie przeciez ja mayslalam o lace i sloncu, i w tej chwili mnie przenioslo spowrotem i wyszlam z transu, drugie zas bylo podobnie łąka ,slonce itd i przychodzi osoba ktora zaczela do mnie mowic ale stracilam polaczenie, inym razem bylo ze zobaczylam dziwna postac podobna do ufo aler ealine i nie do konca jak na obrazkach..... raz przyszly do mnie podczas transu 3 byty i poprosilam ich o pomoc przy wjsciu z ciala, ale oni pokiwali przeczoco i powiedzieli ,,ty sama musisz dosc do tego, my ci nie pomozemy ,, co o tym wszystkim myslicie? byl tez polaczenia telepatyczne, potrafie usmierzac bol odkad pierwszy raz posmakowalam pol wyjscia w oobe

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr maja 16, 2012 8:02 am

Półświadome podróże mentalne. Hipnagogi (czy hipnagogie) czyli zwidy z granicy snu. Ze środka wypływają uwolnione emocje i przekładają się na obrazy. Wspomnienia. Mieszanka - nie wkładaj do wspólnego worka.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » śr maja 16, 2012 8:41 am

A możesz opisać w jaki sposób potrafisz uśmierzać ten ból?
Może faktycznie uaktywniła Ci się ta zdolnośc podczas transu..
` śnij niemożliwy sen, a świat nie utonie w zamyśleniu.

alladynka666
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 09, 2012 3:06 pm

Post autor: alladynka666 » czw maja 31, 2012 7:00 am

poprzez wspolczucie, pbieranie energi i przesylanie jej danej osobie w dane miejsce...... inaczej tego nie umiem wytlumaczyc, robie to bardzo emocjonalnie nie tak przesylam i juz poszlo... przedewszystkim wyciszam sie i wchodze w stan nicosci jakby , pote m skupiam sie na danej osobie i jej bolesciach, chorobie itd

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”