Sen-wielka niewiadoma.

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Sen-wielka niewiadoma.

Post autor: mateo1114 » pt maja 25, 2012 4:20 pm

Ostatnim razem doświadczyłem dwa sny powiązane ze sobą. Pierwszy sen "opowiadał o rodzinie zamieszkałej w miejscowym bloku,zwykła rutyna dnia. Widziałem to jako naoczny świadek(choć nie miałem świadomości kim jestem w tym śnie). Szybko sen zmienił się drastycznie: pokazało mi się okno bloku(widok na zewnątrz) przyjmuję,że to było 3 piętro,następnie stare czarno białe zdjęcie dziewczynki z misiem (czułem jakby ją molestowano, taka wewnętrzna zimna wibracja), Wybudziłem się ze snu(miałem świadomość,ze śnie chciałem się wcześniej wybudzić ale czułem,że nie mogę poruszyć ciałem w moim pokoju). Kolejny sen doświadczyłem kilka dni później, nie mogę sobie przypomnieć początku,ale widziałem znów tę zdjęcie dziewczynki(później moje "ja" w śnie zażądało dowiedzieć się więcej)-później pokazał mi się slajd czarno-białych zdjęć dotyczących miejscowości,których nie znam: przedstawiały zgromadzenia ludzi i sądzę,ze to były masowe nieszczęśliwe wypadki-katastrofy. Przez ten slajd czułem znów tą negatywną energię. Muszę zaznaczyć,. że podczas drugiego snu chciałem poruszyć chociaż palcem w świecie rzeczywistym ale odczuwałem tylko,że ręka mi się trzęsie zamiast ruchu palca.
Żaden blok z mojego snu nie odpowiada bloku mieszkalnego w moim mieście. Zdjęcia były wykonane na oko przed 1950 r. a bloki mieszkalne w moim mieście wybudowano dopiero po 1968. Cały się zastanawiam czy ten sen nie pochodził od ducha tej dziewczynki, (Wcześniej starałem się posiąść umiejętność aktywnego widzenia i słyszenia earthbound spirits ale starania spęłzy na niczym).
Za każdą pomoc z waszej strony, która przybliży mnie do rozgryzienia genezy tych snów i przyczyny będę wdzięczny.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pt maja 25, 2012 4:44 pm

Być może to twoje poprzednie wcielenie które nie jest odprowadzone lub poprostu dusza tej dziewczynki potrzebuje pomocy, bo nie umi odejśc z tego świata.
To tylko kilka z wielu opcji..

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » pt maja 25, 2012 5:04 pm

Chętnie pomógłbym tej dziewczynce przejść na tamtą stronę. Niestety nie jestem w stanie się z nią komunikować aktywnie, a sny nie dadzą mi odpowiedzi. Moim zdaniem powinienem zaczekać aż będę widział i słyszał duchy i wtedy jej pomogę rozwiązać niedokończone sprawy na ziemi aby mogła ruszyć z miejsca.

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » pt maja 25, 2012 10:40 pm

Może ktoś z Was ma inne zdanie na ten temat? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob maja 26, 2012 9:30 am

Jeśli Wcześniej starałeś się posiąść umiejętność aktywnego widzenia i słyszenia to może ci się udało w jakiś tam %. Być może ze to jest duch dziewczynki. ( Może gdy byłeś na mieście byłeś wściekły, zrozpaczony, smutny i w ten sposób dziewczynka przyszła do ciebie we śnie - wszystko może się zdarzyć i nic nie dzieje się bez przyczyny ) Spróbuj zrobić coś takiego : kup malutką świeczkę i ją zapal w jej intencji oczywiście odpowiednio zabezpiecz. ( ja kupuje w biedronce i takie same są w Rossmannie i stawiam na mały talerzyk ) Mozę też tak być ze ona jest powiązana z tobą jakaś daleka rodzinna o której nie wierz ani rodzina. ( czasem tak bywa ze kontakt się urywa bo ..... ) I w ten sposób cie ostrzega tak jak potrafi. Moja rodzina gdy przychodzi we śnie nie powie prosto z mostu będziesz miała mieszkanie zalane, mąż będzie miał wypadek, wujek ucieknie z domu, czy mama da się oszukać. Im tego nie wolno robić wiec dają wskazówki lub zgadywanki -ja na to mówię musisz obserwować swoje i rodzinne otoczenie czy czasem nie macie jakiś problemów czy wszystko wam się udaje to może być drobnostka np. kupno telewizora, telefonu mebli, debet na koncie sąsiad zacznie rozrabiać itd itp
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » sob maja 26, 2012 10:22 am

Ostatnio jestem w miarę szczęśliwy,więc nie rozsyłałem negatywnych emocji aby mogła się do mnie "przyczepić". Możliwe,ze to jest rodzina. Znam tylko najbliższą rodzinę, a po stronie ojca w ogóle nie miałem przyjemności ich poznać. Dzisiaj śnił mi się,że obdarowałem mamę bukietem róż(zwykły bukiet ale miał do niego przyczepioną wiązankę)-dziwnie to wyglądało. W rodzinie zawsze były problemy: jak nie znalezieniem pracy to czeka nas remont mieszkania(na którego nas nie stać). Wcześniej odczuwałem obecność ducha:jego smutek i zagubienie podczas imprezy szkolnej oraz koncertu. Odczuwałem negatywną energię i wielki smutek,nie daję mi to spokoju.
Proszę Was o wskazówkę bo chciałbym jej i im pomóc a nie,że się boję(trudno mnie wystraszyć).
Dzięki Rocker i Asiula2k.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob maja 26, 2012 12:04 pm

Powiem ci jak ja to robię Zapalam świeczkę w ich intencji i odmawiam zdrowaśkę. Wierz to dla nich jak chleb i woda. to samo trzeba być pogodnym / wesołym itp bo wtedy nie mogą żywić się naszą energią. trzeba być miłym dla nich , mówić stanowczo a czasem nawet subtelnie.
spróbuj najpierw ze świeczką i zdrowaśką. Jak to się nie uda to wtedy będziemy się dalej zastawiać. Możesz powiedzieć aby ci powiedziała ta dziewczynka po przez sen czego chce?
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » pn maja 28, 2012 9:55 am

Niestety nie zakupiłem świeczki i nie odmówiłem zdrowaśki,jednak poprosiłem ją przed snem,żeby postarała mi wyjaśnić co ją trzyma na ziemi poprzez mój sen i jak światło się pojawi,żeby go się nie obawiała bo to kolejny etap w życiu i nic jej się nie stanie,gdyż po tamtej stronie rodzina i znajomi nie pozwolą na to aby ją ktoś lub coś skrzywdziło. Od dwóch dni miewam zwykłe przeciętne sny. Nie wiem czy ona już przeszła na tamtą stronę czy ją przypadkiem nie wystraszyłem.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pn maja 28, 2012 11:13 am

a jakie jest twoje samopoczucie w związku ze zmianą?
Bo jeśli dostałeś zapewnienie, że się nią zaopiekuję i nadal nachodzą cie wątpliwości, to może po prostu typowa gra umysłu, a wszystko podziało się jak najlepiej :)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » pn maja 28, 2012 11:24 am

Nie dostałem zapewnienia. Tylko chciałem ją przekonać przed zaśnięciem,że nie ma czego się obawiać,że śmierć nie jest końcem tylko nowym początkiem. Kolejnego snu z nią nie miałem i obawiam się,że mogłem ją wystraszyć albo doszła do wniosku,że ze mnie to marna pomoc i zaczęła szukać u kogoś innego wybawienia.

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » śr maja 30, 2012 6:47 pm

Ktoś inny doszedł do jakiś wniosków?;)
Zauważyłem ostatnio,że na forum coraz mniej osób się wypowiada. Forum pomalutku poumiera...Przykre.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » śr maja 30, 2012 7:04 pm

zbyt wiele banow, to zniecheca
cenzura nie poplaca na forach
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr maja 30, 2012 7:08 pm

Mateo a jeśli sama chęć i rozmowa a raczej twoja wypowiedzi aby ci wytłumaczyła co ją trzyma na ziemi i jak zobaczy światło to żeby go się nie obawiała ..... pomogła jej !?
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr maja 30, 2012 7:36 pm

Pewnie to forum umiera strasznie... Większość ludzi tutaj piszących piszę nie na temat bez żadnych konkretów, makaron na uszy nawijają i w kółko piszą i miłości i o jakimś świetle... A Ci co pisali na temat, chcieli wyjaśnić jak wygląda sprawa z ich strony to są banowani... przez administracje za to że mają inne. Zresztą wszystko widać :D Jedynie co trzyma to forum przy życiu to to że w google w wyszukiwarce się pojawia... Ale większość ludzi ma problem, opiszę go otrzyma pomoc lub nie i znika... A Ci co tutaj trochę pisali odeszli... z wiadomych przyczyn.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » śr maja 30, 2012 8:19 pm

zakupy w biedronce tez robi wiekszosc i to trzyma przy zyciu
na elite nie ma co liczyc ;)
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » śr maja 30, 2012 9:51 pm

Hrabio twoje słowa to jedna wielka ironia, tzn ja to tak odbieram :).

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » śr maja 30, 2012 9:57 pm

rocker, i co z tego? trzeba sie spowiadac z ironii?;)
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr maja 30, 2012 10:09 pm

rocker lepsza ironia niż twoje puste za każdym razem posty
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”