Sen-wielka niewiadoma.

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr maja 30, 2012 10:41 pm

hmmm, nie widziałam, żeby rocker miał puste...u mnie czarna czcionka
za to twoje ponoć znikają, to może masz z klawiszami i monitorem? a la virtu pismo sympatyczne
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr maja 30, 2012 10:49 pm

Teraz nazywasz mnie kłamcą? Po prostu podła jesteś i tyle.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr maja 30, 2012 10:53 pm

śpij dobrze mój drogi, śnij o czymś przyjemnym, to może jutro zobaczysz lepsze odbicie w lustrze ;)
ślę światło! pokój z tobą :)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr maja 30, 2012 11:10 pm

Tylko że ja mam dość jasno w pokoju. :)
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr maja 30, 2012 11:14 pm

może za mało, skoro tyle emocji ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr maja 30, 2012 11:31 pm

Kurcze znowu masz teorie... Jestem rozchwiany emocjonalnie z powodu braku światła w pokoju. Świetne! A najlepsze jest to że już roxanny posty zaczęły mnie bawić
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw maja 31, 2012 12:03 am

Wybaczcie że tutaj napiszę.
Przytoczę tutaj fragment użytkownika z innego forum.
"Ktos nie posiadajacy argumentow po prostu usuwa zagrożenie poznania swojej niewiedzy."
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » czw maja 31, 2012 10:10 am

przykro mi, ale nie interesuje mnie twoja wiedza, ani niewiedza.

trolling będzie usuwany na bieżąco.

a że zaczęły bawić super! i o to mi chodziło, może przestaniesz siać tym, czym do tej pory;)

miłego dnia :)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » czw maja 31, 2012 12:18 pm

@asiula2k Mam nadzieję,że przeszła na tamtą stronę. Nie pojawiają się u mnie od tej pory żadne sny i nie czuję jej obecności. Dochodzę do wniosku,że jednak weszła w światło.;)

Nie mam pojęcia jak wcześniej było na forum. Ostatnio zauważyłem (nie chcę generalizować),że mocno atakujecie się nawzajem. Żadnych konkretnych argumentów przeciwko tezie drugiej osoby. Zamiast tego wykonujecie wycieczki osobiste i lecą nierprzyjemne epitety. Trochę samodystansu.;)
Pozdrawiam,Mateusz.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » czw maja 31, 2012 12:43 pm

mateo1114, jak ja przedstawiam argumenty to są one kasowane i tak w kółko :D
Zobacz ja napisałem "usuwa zagrożenie poznania swojej niewiedzy" A ona napisała "przykro mi, ale nie interesuje mnie twoja wiedza, ani niewiedza. " Więc argumenty kogoś przerastają nawet i czytanie ze zrozumieniem :D
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » czw maja 31, 2012 12:59 pm

hrabio

to jest ostatni raz, kiedy odpisuje na twojego posta:

jesli do tej pory nie dotarlo do ciebie, ze wciskanie ludziom na tym forum, w komentarzach do ich refleksji, ze sa w bledzie a ty ich z niego wyprowadzisz, roszczenie sobie prawa do wiedzenia lepiej, osobiste wycieczki, epitety etc. sa zwyklym trollingiem?

argumenty a propos czego? ze ktos nie ma prawa myslec tak, a nie inaczej, bo wiesz lepiej?

jesli nie podoba ci sie czyjes zdanie, nie czytaj, albo naucz sie kultury wypowiedzi, dyskusji etc.

nie rozumiem po co sie tak wkrecasz (zaznaczylam, ze posty bede kasowac, a twoja tragikomiczna symulacja, jakobym usunela cos czego nie usunelam tylko utwierdzila mnie w tym, ze to jedyne wyjscie, skoro inaczej nie mozna uniknac straty czasu i energii) , i nie jest to moja sprawa, jakie masz uwarunkowania, moze skorzystaj z rady hahahela i zapisz sie na ta grupe wsparcia?

i to na tyle
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » śr cze 06, 2012 2:56 pm

Byłem dziś odwiedzić Babcię na cmentarzu co jakiś czas to robię. Powspominam dobre czasy, "porozmawiam z nią". Od kilku dni już mnie coś przyciągało na ten cmentarz. Dzisiaj niegrzecznie rozejrzałem się po cmentarzu,spotkałem na swojej drodze mały pomnik. Na sam widok chciało mi się płakać. Dziewczynka zmarła jak miała 9 latek (urodziła 73r.) i o dziwo rodzina umieściła zdjęcie tej dziewczynki. Teraz się zastanawiam czy by przypadkiem ona nie odwiedziła mnie w śnie. Zdjęcie jest strasznie podobne-ten sam mundurek- ale do końca nie pamiętam jak wyglądało zdjęcie w moim śnie. Może to ona? Sam nie wiem. Może sobie dorabiam fakty.

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » śr cze 06, 2012 8:28 pm

Za dużo niewiadomych.
To było o wiele łatwiejsze,gdybym ją aktywnie słyszał i widział...
Mam nadzieję,że kiedyś tak będzie;)

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr cze 06, 2012 8:42 pm

mateo ja sobie mówię ze: Wszystko jest możliwe i wszystko może się zdarzyć.

wierz trzeba być zawsze przygotowanym ..... bo nic nie dzieje się bez przyczyny....
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » wt cze 19, 2012 10:41 pm

Wczoraj z kolei chciałem jakoś pomóc zaginionej osobie i jego rodzinie. Poprosiłem jego aby mi przekazała wizje albo sen jeśli czuję się na siłach. Sen był mieszanką moich wspomnień z czyimś,bardzo chaotyczny i zastanawiam się bo pojawił się w niej obleśny mężczyzna po 50-tce. Z banalnym koszykiem pluszaków (tandetnie mi się to wydawało). Szukałem po podwórku mojego psa, z takim fałszywym miłym głosem zapytał mnie coś(miałem mu w czymś pomóc). Choć nie miałem żadnych pobudek cofnęłam się od niego jak najdalej i zagroziłem,że zaraz zadzwonię na policję... Miałem wrażenie,że to pedofil nie wiem dlaczego tak mi mówiła w tym śnie intuicja. I teraz zastanawiam się czy to sen związany wciąż z tą dziewczynką czy z tym zaginionym 18-latkiem. Na jawie pokazał mi chyba miejsce,gdzie jest i odnoszę wrażenie po tym śnie,że ktoś go zaczepił na ulicy (zaginął w sylwestra) prosząc o pomoc a jak on się odwrócił napastnik go zaatakował. Jak myślicie powinienem sprawdzić te miejsce? Boję się z drugiej strony,że mogę tam coś znaleźć.... Choć jutro mam w planach sprawdzić tą miejsce... Wciąż mam nadzieję,że było to inaczej i on wciąż żyje..

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » wt cze 19, 2012 10:46 pm

Sprawdź, bo inaczej nie dowiesz się ile było w tym prawdy a ile iluzji sennej...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » pt cze 22, 2012 9:22 pm

Sprawdziłem to miejsce. Nic nie znalazłem. Zawiodłem się z tego powodu. Przez ten czas na prawdę sądziłem,że jednak choć w jakimś procencie potrafię komunikować się ze zmarłymi. Cóż...nie każdy ma co chce...

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » pt cze 22, 2012 11:01 pm

Niekoniecznie Twoje niepowodzenie musi świadczyć o braku kontaktu ze zmarłymi. Być może zobaczyłeś jedną z wersji, która w tej linii zdarzeń się nie wydarzyła. Jasnowidzenie nie jest prostą sprawą a tym bardziej wizje senne które mogą być przeinaczone przez różne rzeczy, lub mogą pokazywać wersje wydarzeń, która ostatecznie się nie wydarzyły. (O linii zdarzeń z transerfingu rzeczywistości ;))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”