sen

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

sen

Post autor: takainna » sob lip 14, 2012 5:09 pm

mojemu przyjacielowi śnił sen że skóra mu płatami od ciała odchodzi co to oznacza proszę o pomoc szukałam w senniku nie wiem może zle szukam . :roll:

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob lip 14, 2012 8:08 pm

ciężko jest wytłumaczyć sen. U każdego oznacza co innego. Mi skóra kojarzy się ze zdrowiem / samopoczuciem może nawet i humorem.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » ndz lip 15, 2012 11:45 am

Skóra, hmm mi kojarzy się z Ego, z maską, z tym co nas ogranicza,ale i chroni.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » ndz lip 15, 2012 3:47 pm

A mi kojarzy się z jakąś emocją z podświadomości. Może wcześniej widział u kogoś łuszczycę albo komuś trochę schodziła skóra od nadmiernego opalania się... A może oglądał jakiś film/ horror o trędowatych itp. Niech poszuka w swojej pamięci i skojarzeniach. Kluczowe są powiązania obrazu z emocją :).
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » ndz lip 15, 2012 3:57 pm

Conchita chcesz powiedzieć ze najczęściej śni nam się to co widzieliśmy przed zaśnięciem?
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » ndz lip 15, 2012 4:17 pm

Dlaczego przed zaśnięciem? To mogą być naprawdę stare doświadczenia, obrazy, emocje które są przechowywane w podświadomości z jakiegoś powodu i uaktywniają się w sprzyjających okolicznościach...
Czasami śnią się rzeczy przekazywane telepatycznie przez inną osobę, która o nas myśli... :)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » ndz lip 15, 2012 5:01 pm

w senniku pisze że taki sen oznacza jakieś straty w życiu to udało mi się wyczytać i to mnie martwi dziękuje wszystkim za odpowiedzi :(

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pn lip 16, 2012 1:56 am

nie martw się takainna :)

w sennikach jest tylko to, co się komuś wydawało, że znaczą sny, a nie żaden wyrok...tylko, jeśli ktoś uwierzy, że tak faktycznie jest, rezultaty mogą być opłakane, proponuję więc nie wierzyć w zabobony ;)

równie dobrze może to oznaczać transformację, odrodzenie...jak gubienie skóry przez węża i już wcale nie tak negatywnie, prawda? założe się, że w innym senniku byś znalazła cos podobnego ;)

dobrą metodą jest powrót do takiego snu, już na jawie i praca z nim. Możesz poprowadzić przyjaciela i zadawać mu pytania, może porozmawiać z ta skórą i zapytać jej dlaczego tak się zachowuje, potem zapytać jej czego potrzebuje, żeby nie odchodzić i przyjaciel może sobie wyobrazić, że to robi, ale musi też obiecać jej, że faktycznie to zrobi i tego dotrzymać.

to jest praca ze śnieniem, a odpowiedzi będą prawdziwie, bo pochodzące z jego jestestwa, a nie tego, co ktoś powypisywał w sennikach ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn lip 16, 2012 8:29 am

Conchita przekazywanie telepatycznie ok zgodzę się , ale żeby śniło się nam to co widzieliśmy np. w ciągu dnia czy tydzień temu ? hmm ... ? 30 % zgodzę się w 70 % nie zgadzam się. bo może tak być ze ktoś przekazuje telepatycznie lub jakaś duszyczka chce coś nam przekazać lub rzeczywiście sni nam się to co widzieliśmy w ciągu dnia czy kiedyś tam

takainna Ja w senniki nie wierze ufam swoim doświadczeniu, to co zycie mnie na uczyło i co przeżyłam w ciągu dnia. Gdy coś mi się śni myślę najpierw co widziałam w ciągu dnia potem jakie mam problemy i dopiero na sam koniec czy czasem jakaś duszyczka z rodziny chce coś nam przekazać.

każdy sen zapisuje lub zapamiętuje i wiem ze np. tramwaj to pociąg , krzyk/uwaga ze coś zapomniałam zrobić, rura to woda , łózko to rozchoruje się , wiadra to owoce , papiery to kłopoty biurowe,,,,,, , niezadowolenie/zdenerwowanie ktoś z biura czy przychodni źle się zachowa i przykrość nam zrobi , jeśli ktoś ..... nierozumnie to coś się psuje w domu lub atmosfera domowa itp itd.

Dlatego dla każdego sen może coś innego oznaczać.

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » pn lip 16, 2012 12:40 pm

z tym to racja że czasem śnią się wydarzenia związane z dniem na przykład ja wczoraj byłam na rybach i pól nocy śniły mi się ryby w tak czystej wodzie że widziałam rybki

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » pn lip 16, 2012 12:43 pm

a mój przyjaciel to jest najlepszy człowiek jaki stanął mi an drodze i martwię się ty co mi powie jego snami wszystkim dlatego to pytanie dziękuje ślicznie
moja samotność gorsza niż więzienie

Kamulek
Posty: 91
Rejestracja: pn lip 16, 2012 8:08 am

Post autor: Kamulek » czw lip 19, 2012 7:54 pm

A moze to metafora zmiany, taka wylinka jak u węża- i nawet jeśli nawet temu towarzyszyły niefajne emocje- to po prostu lęk przed zmianą...
Ula

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”