jasnowidz Krzysztof Rybczyński

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » pt lip 20, 2012 8:16 pm

jak by ktos pobudził mnie do refleksji do myslenia
moja samotność gorsza niż więzienie

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pt lip 20, 2012 10:36 pm

takainna pisze:z tego co patrze co Włodek tu pisze dobrze z tego co wywnioskowałam i poskładałam do kupy że tak powiem pozdrawiam wszystkich
albo jestes samym Wlodkiem
albo jeszcze nie zajarzylas/przeczytalas co on soba reprezentuje
oszust i tyle na temat

mam dowody, napisz na priv

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » sob lip 21, 2012 7:30 am

szeptu ja sie dziwie że cię jeszcze nikt z tąd nie usunął ale tu są ludzie mądrzy i tolerancyjni i dlatego jeszcze piszesz tu te swoje kalumnie
moja samotność gorsza niż więzienie

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » sob lip 21, 2012 8:21 am

wez przestan bredzic
ja mam osobiste doswiadczenia z Wlodkiem dlatego twierdze ze oszust
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » sob lip 21, 2012 9:53 am

ty nie masz żadnych doścwiadczen tylko pełno nienawiści w sobie i żalu bo ktoś kiedyś cos i teraz piszesz brednie i juz z Tobą nie dyskutuje
moja samotność gorsza niż więzienie

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » sob lip 21, 2012 10:49 am

szeptu czy Ty jesteś może na 3 stopniu świadomości {od 7 w dół to przedstawiciele strefy mroku} ??
Czy przyszłaś tutaj aby szkalować i siać destrukcję???
Czy nie masz zamiaru się poprawić????
Czy szkodzisz forumowiczom bo to lubisz?????
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Remek 76
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 9:58 pm

Post autor: Remek 76 » sob lip 21, 2012 12:33 pm

Mam osobiste doświadczenia z Włodkiem i wiem, że to przyzwoity, porządny człowiek. Stara się on pomagać potrzebującym na tym forum tak, jak umie.

Natomiast szeptu słynie na tym i na innym forum z tego, że sieje wszędzie chaos i destrukcję. Szczyci się tym, że nie kieruje się zasadami moralnymi. Między innymi z tego powodu, a także z powodu wulgarnego słownictwa i pogardliwego odnoszenia się do innych użytkowników wyrzucono ją z tamtego forum jak i z niniejszego. Tu ją przywrócono pod jej kolejnym nickiem, bo obiecała, że się poprawi. Czekamy na poprawę.

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » sob lip 21, 2012 1:58 pm

nikomu juz niewierze sory wybaczcie wszyscy mysla ze sa cwani a nie tedy droga musiała bym byc pustą kukło zeby wierzyc nie wierze juz ludziom
moja samotność gorsza niż więzienie

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » sob lip 21, 2012 1:59 pm

wmowia cos czlowiekowi i mysla ze mągo nim rzadzic że maja wladze niee tak nie da rady
moja samotność gorsza niż więzienie

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » sob lip 21, 2012 2:01 pm

i nie jestem zadnym demonem bo zaraz mi tu bedeą gadac nikogo nie oskarżam nie szkaluje ale nie dam sobo rządzi wysłucham ale ja to ja i tyle zrozumiano
moja samotność gorsza niż więzienie

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » sob lip 21, 2012 6:37 pm

Takainna a kto Ci wmawiał że jesteś demonem?
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » sob lip 21, 2012 8:21 pm

ja nikomu niczego nie obiecywalam napewno a juz nie poprawy jakies smieszne
co ja dziecko jestem?
jak w ogole mozna takie bzdety pisac
po prostu mnie smiesza te wszystkie wasze ludowe wierzenia i teorie z palca wyssane na czele z Wlodkowymi
co wy macie w baniakach?
o Boziu...
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » sob lip 21, 2012 8:21 pm

i widzisz jak przekresasz nie rozumiesz moich wypowiedzi
moja samotność gorsza niż więzienie

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » sob lip 21, 2012 8:23 pm

Remek 76 pisze:Mam osobiste doświadczenia z Włodkiem i wiem, że to przyzwoity, porządny człowiek. Stara się on pomagać potrzebującym na tym forum tak, jak umie.

Natomiast szeptu słynie na tym i na innym forum z tego, że sieje wszędzie chaos i destrukcję. Szczyci się tym, że nie kieruje się zasadami moralnymi. Między innymi z tego powodu, a także z powodu wulgarnego słownictwa i pogardliwego odnoszenia się do innych użytkowników wyrzucono ją z tamtego forum jak i z niniejszego. Tu ją przywrócono pod jej kolejnym nickiem, bo obiecała, że się poprawi. Czekamy na poprawę.
gdzie napisalam ze nie mam norm moralnych?
pogardliwie odnosze sie tylko do glupoty

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » sob lip 21, 2012 8:25 pm

takainna pisze:i widzisz jak przekresasz nie rozumiesz moich wypowiedzi
a co tu jest do rozumienia? fizyke wykladasz?
fantazji nie trzeba rozumiec :diabel:

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » sob lip 21, 2012 8:42 pm

Radzę wszystkim przestać z tymi wycieczkami osobistymi. Nawzajem się nakręcacie, co wątek to kłótnia na tle osobistym. Dobrym posunięciem byłoby, wypowiadania się stricto na temat pomijając intymne fanaberie. Od dojrzałych ludzi chyba nie trzeba moralizować oraz pouczać. Coraz bardziej te forum mnie przerasta, mało konkretów, więcej gadek szmatek na miarę off topic.
Takaina z szczerymi chęciami ale nie jestem w stanie zrozumieć całości twojej wypowiedzi. Proszę postaraj się przy pisaniu, unikaj chaotycznych wyrwanych z szyku zdań. To ułatwi nam komunikacji i zapobiega dalszym nieporozumieniom ;)

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » pn lip 23, 2012 8:13 am

wiesz mateusz jak nic nie rozumiesz i nie rozumiesz kim jest szeptu to nie trac czasu zeby tu cos pisac i nie znasz mnie nie wiesz jaka jestem to nawet nie pisz mi co mam robic jak pisac rozumiesz
moja samotność gorsza niż więzienie

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » pn lip 23, 2012 10:42 am

Widzę,że całe forum jest przesączone hipokryzją. Rzekomo kierujecie się zasadą przekazywania miłości, spokoju, wyrozumiałości a sami atakujecie się nawzajem. Kołtuństwo i jezuityzm w czystej postaci.
Takaina jeśli nadal chcesz męczyć i utrudniać wszystkim swoimi chaotycznymi postami masz wolna ręka. Tylko się później nie dziw,że niektóre osoby nie będą w stanie zrozumieć co masz do przekazania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”