jasnowidz Krzysztof Rybczyński

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » pn lip 23, 2012 11:46 am

kto ma zrozumieć to zrozumie a twojego pozwolenia nie potrzebuje i pisz sobie co chcesz i jak bedziesz wiedział co to znaczy kochac i szanowac daj mi znać
moja samotność gorsza niż więzienie

mateo1114
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 4:37 pm

Post autor: mateo1114 » pn lip 23, 2012 12:11 pm

A kto tu mówi o pozwoleniu?
Jeśli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to nie naginaj prawdy. I nie dorabiaj sobie z niczego dalekosiężnych wniosków.
I na co te wycieczki osobiste? Korzystam z twoich słów "nie znasz mnie to nie wiesz jaki jestem to nie pisz".
Kończę tą jałową "dyskusję".
"Bądź pozdrowiona" czy jakoś tak.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn lip 23, 2012 12:43 pm

Ehh..

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » pn lip 23, 2012 1:06 pm

takainna pisze:kto ma zrozumieć to zrozumie a twojego pozwolenia nie potrzebuje i pisz sobie co chcesz i jak bedziesz wiedział co to znaczy kochac i szanowac daj mi znać
a skad ty wiesz do czego sa inni zdolni?po tych postach ktore tu wypisuja??
strasznie glupiutka jestes :roll:

Remek 76
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 9:58 pm

Post autor: Remek 76 » pn lip 23, 2012 2:04 pm

Szeptu, do czego Ty jesteś zdolna, pokazałaś na dwóch forach. Pokaż teraz, że potrafisz unieść się ponad swoimi fobiami i ponad pogardą wobec ludzi.

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » pn lip 23, 2012 3:16 pm

mam w nosie co piszecie a że wy lubicie sie przepychac i pisac co piszecie piszcie bleee
moja samotność gorsza niż więzienie

kelly1980
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 9:11 pm

Post autor: kelly1980 » pn lip 23, 2012 7:36 pm

takainna...ludzie nie rozumieją twoich postów, bo nie używasz znaków przestankowych. Wstaw kropkę, przecinek, etc., bo wszystko zlewa się w jedną całość i trudno zrozumieć o co ci chodzi. Przecież nikt ci na złość nie robi. Nie zawracaj sobie głowy złośliwymi uwagami. Po co psuć sobie humor? Są tu użytkownicy, którzy lubią ranić innych i nie kierują się miłością czy też szacunkiem do drugiego człowieka. Po prostu lubią zaistnieć. Takimi się po prostu nie przejmuj. Życzę pogody ducha i duuuuużo miłości :)

evonis
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 24, 2015 4:38 pm

Post autor: evonis » pn paź 26, 2015 10:48 am

Nie korzystałam, najczęściej korzystam z konsultacji u jasnowidza http://dotykprzestrzeni.pl/jasnowidzenie/ i jestem bardzo zadowolona z pozytywnego i profesjonalnego podejścia.

Ewa Lajna
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 02, 2020 3:08 pm

Re: jasnowidz Krzysztof Rybczyński

Post autor: Ewa Lajna » pn mar 02, 2020 3:17 pm

Krzysztof Rybczyński udziela obszernych, wyczerpujących odpowiedzi. Jest świetnym doradcą duchowym, pomaga wielu ludziom. Serdecznie polecam kontakt z tym panem.

Ilonaka
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 10, 2021 2:06 pm

Re: jasnowidz Krzysztof Rybczyński

Post autor: Ilonaka » śr lut 10, 2021 2:23 pm

:? Ten Pan do mnie zadzwonił i czułam jakiś niepokój, - szczerze , mówienie źle o innych nie leży w gestii ludzi "duchowych" że tak powiem.
Potem zaprosil mnie do znajomych na fb , wszystko super, wstawił jakiś post na który się odniosłam( sprawy polityczne i odmienne zdanie) więc wyraziłam swija opinię,z pełną kulturą. Po czym ten Pan odpowiedział i zablokował moją możliwość wypowiedzi . Nie pasuje mi takie zachowanie do tego pokroju ludzi , uzdrowicieli...jakoś na maksa. Napisalam do Niego wiadomosc ,że dziwne , że odpowiada i blokuje , że tego nie rozumiem . I czemu? Odpowiedział obrazliwe słowa, zaczął mnie wyzywać od złych ludzi i zablokował. Również nie dając możliwości wypowiedzi. Strasznie dziwne ponieważ ja tylko wyraziłam odmienne zdanie nikogo nie obrażając. Dla mnie takie zachowanie jest jakoś mało dojrzałe i nie odpowiada komuś kto by chciał pomagać innym . Taka osoba sama jest niezrównoważona. Naprawde odradzam. Jest wokół tego Pana negatywna aura. Ja nie wiem kim ten Pan jest, ale wydaje mi się, że porobil różne strony, ponagrywał filmy i wyłudza pieniądze. Robi straszne błędy ortograficzne, zamiast już pisze jusz na przyklad . Dziwny czlowiek .

Ja1964
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 15, 2021 10:16 pm

Re: jasnowidz Krzysztof Rybczyński

Post autor: Ja1964 » czw lip 15, 2021 10:51 pm

Ten pan to jest chory Niezrowmowazony czlowiek. Mialam z nim kontakt odnosnie oczyszczania. 1000 zl za oczyszczanie
Potem przestal odbierac telefony
Kiedy zazadalam zwrotu pieniedzy, dostalam smsy z grozbami, zastraszanie, smsy przychodZily przez kilka godzin do 1 w nocy.
Z daleka od niego , to jest chory, niezrownowazony czlowiek

Ja1964
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 15, 2021 10:16 pm

Re: jasnowidz Krzysztof Rybczyński

Post autor: Ja1964 » czw lip 15, 2021 10:54 pm

Wspomne jeszcze, ze grozil mi sadem, policja, panem Bogiem I Bog tylko wie czym jeszcze .
To wygladalo jak smsowy belkot psychola .
Naprawde odradzam. Czlowiek ma powazny problem ze soba .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”