prosze sie nie śmiac

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » pn lis 12, 2012 2:47 pm

i nie widze juz nic na razie nie słysze
moja samotność gorsza niż więzienie

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » pn lis 12, 2012 3:23 pm

Jestem z Ciebie dumny takainna :) Zrobiłaś coś więcej niż zdajesz sobie z tego sprawę, zrobiłaś coś co wykracza po za schemat rzeczywistości bo przecież mogłaś przejść obojętnie ale tego nie zrobiłaś.
Muszę lecieć na próbę bo mam ważna sprawę, hej!
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » wt lis 13, 2012 2:52 pm

jestem wyczerpana -pomijając to że jestem nie wyspana dziś w noc coś mi nie dało w nocy spać czułam że coś jest w domu w pokoju ja zasnęłam to to po prostu mnie budziło czuje nawet jak łapie mnie to delikatnie za włosy druga rzecz moja córa ma 13 lat mówi mi że też w nocy spać nie mogła i mówi że tak było w plecy jej zimno pomimo że w pokoju naprawdę jest ciepło po pewnym czasie jednak poczuła ciepło schowała się pod kołdrę i poszła spać ja widziałam postać dziadka nie znanego mi stał na nad de mną i się patrzył i się uśmiechał no to ja się zerwałam i chciałam go dotkną a on myk i zniknął .co ja mam robić jak się modlić ?czy teraz dusze będą do mnie przychodzić o co to chodzi?
moja samotność gorsza niż więzienie

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » wt lis 13, 2012 6:10 pm

To już jest jakaś kpina! Co za ścierwo straszy małą dziewczynkę! Chyba Ci wierzę w to co piszesz. Z racji tego że mnie też duch obudził w nocy, oczywiście nie tak jak w filmach że coś spada z półki, tylko po prostu się obudziłem na tyle żeby nie wracać za moment z powrotem do snu. Jest kilka wyjść żadnego oczywiście nie jestem pewny... Jedno jest takie że po prostu ktoś chciał Ci podziękować za to że pomogłaś, oni chyba tego nie wiedzą że mogą człowieka mocno przestraszyć... Albo znalazło się więcej dusz których oczekuję Twojej pomocy bo wyczuli co zrobiłaś dla innych. Na Twoim miejscu bym poszedł spać wiedząc że już nikt Cię nie nawiedzi.
Hej!
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » wt lis 13, 2012 7:17 pm

Hrabio smutno mi że mi nie wierzyłeś oj bardzo jeżeli mi nie wierzyłeś to po co odpowiadałeś na moje posty nie kłamie bo nie mam powodów moj świat od paru dni jest inny zmienił sie ja zachowuje sie inaczej reaguje inaczej na pewne rzeczy na ludzi- widze- słysze-czuje jak by oni chodzili za mnął i mieszkali ze maną i dzięki temu że tu jedna miła osoba mnie rozumie która serdecznie pozdrawiam i życze samej dobroci jest dużo lżej bo było mi potrzebne wsparcie duuuże ja jestem zwykłym człowiekiem wrażliwym ja ich sie nie boje a ni moja córka to był lekki szok ale jest już ok jest tylko lekkie zmęczenie bo czuje sie widzi cały czas raz silnie czasem słabiej musze nauczyć sie to kontrolować córa sie tego nie boi tylko nie mogła spać rozmawiałam z nią i powiedziałam jej jak ma reagować Hrabio i ty przeciwko mnie jest mi przykro ja widze i słysze duchy i wcale o to nie prosiłam a ni tego nie pragnęłam.Kochani moi z serca dziękuje za wsparcie
moja samotność gorsza niż więzienie

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » wt lis 13, 2012 8:27 pm

takainna, ale duchy nie mają prawa z Tobą mieszkać lub w jakiś sposób żyć, jest możliwość że ktoś bliski pomaga jakiejś osobie coś w formie przewodnika(tak uważam) ale go się nie odczuwa, bo wtedy wywołuje jakby nie patrząc dyskomfort i zbyt bardzo skupia się człowiek na nich, a powinien tego nie robić tylko żyć. Wybacz moje obawy i "ostrożność" Ale bym tutaj taki miał nick meduz skończył w wariatkowie, rocker go zna bo to ta sama banda. Mówił że rozmawia z jakimiś stworami z plejad a bo to rocker pisał już nie pamiętam. Ale wiem że sporo jest tu osób którzy wiedzą dużo, rozmawiają, słuchają, ale niestety to wszystko opiera się na ich nieprawidłowości pracy umysłu.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt lis 13, 2012 8:32 pm

Co? Meduz w wariatkowie? :o Co ty za głupoty wygadujesz... i on to niby ta sama banda? Ehh..
Od plejad był Shining(czy jak mu tam było)

Mirek1
Posty: 706
Rejestracja: wt lut 08, 2011 12:43 pm

Post autor: Mirek1 » wt lis 13, 2012 8:43 pm

Hrabio nic nie mowiłeś, że jesteś psychiatrą i ekspertem w dziedzinie pracy mózgu.
Najpierw wiara, później dowód.

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » wt lis 13, 2012 8:59 pm

Na 2-tygodniowej obserwacji w szpitalu psychiatrycznym, ale nie wiem czy tam został. Ja pamiętam Rocker jakie Ty rzeczy pisałeś :D Że bogowie się z Tobą zgadzają to jeszcze pryszcz :) Z tym to przepraszam z tymi plejadami to faktycznie mógł być shining, ale kto by to pamiętał jak cały gang na forum grasował i trzeba było się go pozbyć.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » wt lis 13, 2012 9:23 pm

przynajmniej sie cos działo :diabel:
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » śr lis 14, 2012 4:09 pm

Hrabio życze Ci takie przebudzenie że przez tydzień będziesz dusił w tym świecie po prostu dusił ech....
moja samotność gorsza niż więzienie

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » śr lis 14, 2012 4:10 pm

strasznie pokrętna osoba z Ciebie.
moja samotność gorsza niż więzienie

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » śr lis 14, 2012 4:37 pm

No taki to już jest nasz Hrabia, dostarcza forumowiczom i tym aktywnym i ukrytym dużą porcję humoru oraz nie małą rozrywkę swoimi "inteligentnymi wojażami" ;).

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » śr lis 14, 2012 4:43 pm

Rocker pisze:No taki to już jest nasz Hrabia, dostarcza forumowiczom i tym aktywnym i ukrytym dużą porcję humoru oraz nie małą rozrywkę swoimi "inteligentnymi wojażami" ;).
gubi sie w tym co pisze i chaotyk taki i oszuscik że szok
moja samotność gorsza niż więzienie

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » śr lis 14, 2012 5:08 pm

takainna nie bluźnij! Nie bluźnij na hrabiego! Dobrze Ci radze... Że on jest chaotyczny, owszem. Ale żeby oszust!? Jak śmiesz tak pisać!?
Myślisz że mój nick i podpis skąd jestem to dla tego żeby fajnie wyglądało? Nie jestem ani dobry ani zły. Chcę być dobry ale jestem spaczony przez zło którego nie znacie! Nie mam do ciebie ani do rockera pretensji że mnie atakujecie. Tak po prostu jest łatwiej, łatwiej atakować coś czego nie rozumiemy. Ale że życzysz mi tego żeby się dusił? Ciekawe... Dobrze więc, nich tak się stanie. Życzę Ci dzisiaj spokojnego snu, może będzie Ci potrzebny
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » śr lis 14, 2012 5:28 pm

ale mnie rozmieszyłeś
moja samotność gorsza niż więzienie

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » śr lis 14, 2012 5:32 pm

To dobrze,że są tu tacy ludzie jak Hrabia,bo inaczej wszyscy by już dawno zwariowali,a zdrowego rozsądku nigdy za wiele ;) Trzeba szanować zarówno normalnych jak i tych z urojeniami :P

( idę pogadać ze swoim kciukiem :lol: )

nara
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr lis 14, 2012 7:48 pm

ładnie, ładnie, nie ma co ;) widać, że 21 grudnia coraz bliżej ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”