prosze sie nie śmiac

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
takainna
Posty: 128
Rejestracja: sob lut 18, 2012 4:20 pm

Post autor: takainna » czw lis 15, 2012 3:11 pm

ty hrabio czytaj ze zrozumieniem o włodku mówię o czyms innym kapujesz żadnej skruchy nie wale kapujesz jak ty tak odbierasz i dodajesz cos nie jest prawda ogarnij sie troche bo cały sie trzęsiesz kurde!!!!!!!!i nikt mnie już nie nawiedza masakra aaaaaaaaaaa
moja samotność gorsza niż więzienie

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw lis 15, 2012 3:34 pm

Niektórzy się ukrywają i piszą na pw tylko i wyłącznie z powodu osób wyśmiewających wszelakie prace niefizyczne i szukających jakiś cudów. A te dowody często wystarczą tylko dla działającego a nie dla zrzędów forumowych.

pijawa
Posty: 1058
Rejestracja: pt sie 24, 2012 5:46 am

Post autor: pijawa » czw lis 15, 2012 4:02 pm

jakie prace niefizyczne ? wyśmiewamy bzdury wciskane tu od lat przez niektórych przybyłych z pleyad (i choinka wie skąd jeszcze) ludziom w dołkach psychicznych

i nie zrzędom ile ludziom zdrowym pyschicznie kolego.Ja wiem,ze chciałbyś aby każdy wierzył Ci na słowo i wtedy najlepiej by sie działo,ale najpierw zweryfikuj swoje rewelacje i nie będziesz musiał nazywać kogoś zrzedą, :) A co powiesz jeśli pewnego dnia okaże się,że wszystko jest tylko tworem Twojego umysłu,bo to co widzisz niekoniecznie musi być prawdziwe,nie ? :) W sumie nikt nie zna prawdy i czym ta prawda jest,czy istnieje ...ja mogę się mylić,Ty również,nigdy nic nie wiadomo :)


zrzęda pijawa :D :lol:
cokolwiek dajemy, musimy wziąć,a cokolwiek bierzemy, musimy dać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”