pytanko o sen

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
aga
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 15, 2011 1:03 pm

pytanko o sen

Post autor: aga » czw sie 15, 2013 6:35 pm

Witam
Mam do Was pytanie odnośnie snów.
Trzy lata temu zmarła moja ukochana Mama, podobno jest Jej tam dobrze i wszystko jest
ok.
Z Mamą byłam bardzo zżyta, byłyśmy dla siebie najważniejsze na świecie.
A po śmierci sny z Mamą są dziwne zawsze w nich się kłócimy, krzyczymy na siebie, w jednym prawie się pobiłyśmy, zawsze w nich walczymy ze sobą.
O co chodzi, dlaczego taka zmiana w uczuciach po śmierci Mamy?

Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » czw sie 15, 2013 10:52 pm

Proponowałbym Ci przeanalizowanie swojego aktualnego życia.
Czy wszystko co robisz - akceptujesz?
Bo wygląda mi na to, że jest w Twoim życiu coś co robisz, a na co wewnętrznie, czy podświadomie się nie zgadzasz.
Jeśli znajdziesz taki problem, to trzeba będzie go przenieść do świadomości i świadomie rozwiązać, korzystając z przyjętych przez siebie wzorców społecznych i moralnych. Może się okazać potrzebne przepracowanie tych wzorców i ich modyfikacja.

Z Mamą jest wszystko w porządku.
wszystko jest proste

aga
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 15, 2011 1:03 pm

Post autor: aga » pt sie 16, 2013 8:10 pm

Dziękuję za odpowiedź
Przemyślę na spokojnie, oco może chodzić.
Jesli coś robię to znaczy że jest taka potrzeba, czy to znaczy że mam tego
nie robić?

Gruby Jasiek
Posty: 82
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 9:15 pm

Post autor: Gruby Jasiek » pt sie 16, 2013 11:07 pm

Świadomie to może akceptujesz a podświadomie tego nie chcesz, albo odwrotnie, świadomie czegoś nie chcesz przyjąć albo zrobić, choć czujesz, że jest ci to potrzebne, a podświadomie tego pragniesz.

Jeśli znajdziesz ten problem to go na chłodno przeanalizuj i równie chłodno dokonaj jeszcze raz świadomego wyboru, najlepszego dla ciebie.
wszystko jest proste

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”