WYKLIKNIECIE

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

WYKLIKNIECIE

Post autor: ewa.fortuna1 » pt maja 18, 2007 1:40 pm

Wyjaśnijcie mi proszę co to jest WYKILKNIĘCIE? :? Bruce tłumaczył to na zajęciach,ale nie za bardzo rozumie.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Wieralee
Posty: 37
Rejestracja: wt sty 30, 2007 9:12 pm

Post autor: Wieralee » pt maja 18, 2007 3:50 pm

Cytat z Bruca:

"Uwaga: Tu i w innych miejscach używam słowa KLIK, aby wyrazić zmianę tak nagłą, tak niespodziewaną, że nawet nie dającą czasu na odczucie wrażenia ruchu. W jednej sekundzie jestem w jednym miejscu, a w następnej, w innym. Jakby ktoś nacisnął guzik pilota, a ja natychmiast znajduję się w innym programie telewizyjnym. Wszystko zmienia się w mgnieniu oka, a zachodzi to tak szybko, że obraz miejsca, w którym przebywam nie zdąży całkowicie zblednąć i rozpłynąć się w powietrzu. Po prostu KLIK i jestem gdzie indziej."

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » pt maja 18, 2007 7:14 pm

Hmm,czyli jest to przeskok z nieświadomości w świadomość?
No bo jak można być w jednym miejscu, a za sekundę w innym? Było by to dla mnie zrozumiałe gdy bym robiła medytacje,OBE...jestem TAM i nagle wracam do TU I TERAZ.
Znajomy czyta teraz Moena i nie mogę mu tego WYKLIKNIĘCIA wytłumaczyć,ponieważ sama tego nie rozumie.Dalej nie rozumie ale wielkie dzięki
Wieralee.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Wieralee
Posty: 37
Rejestracja: wt sty 30, 2007 9:12 pm

Post autor: Wieralee » pt maja 18, 2007 10:12 pm

Co dokładnie ma na myśli Moen, to nie wiem.

Ale ja to odebrałam tak, że on ma te przeskoki, gdy jest TAM.

Trener pokazuje mu jakąś sytuację w wielu aspektach - i nie przechodzi płynnie od jednej do drugiej, tylko tak skokami - klik, klik, klik...

Albo każe mu powtarzać w nieskończoność tę samą sytuację, aż w końcu się Moen zachowa tak, jak chciał trener. I wtedy ciągle wraca do tej samej chwili - klik, klik, klik...

Nie powiem, ta ostatnia opcja jest dla mnie najbardziej ciekawa :-)

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob maja 19, 2007 8:16 am

:) Dzięki,może i tak faktycznie jest.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » sob maja 19, 2007 3:26 pm

Nie, Klik klikiem, ale wykliknięcie jest to coś innego. Przy ćwiczeniu zdarza się, że tracimy pamięć wydarzenia, np. wchodzimy z Przewodnikiem do Dysku i .... nagle słyszymy komendę, żeby wyjść itd. Wiemy, że coś się wydarzyło, upłynął fizycznie czas, ale totalnie nie mamy pojęcia co się działo. Wykliknęło nas!!!!! Czasami po latach dostajemy wspomnienie tego, co się wydarzyło, czasami wcześniej, czasami nigdy.

W przypadku kolegi Bruce'a było to chyba ze 2 lata - nagle miał deja vu, pamiętał, co się zaraz zdarzy, i pamiętał, że przeżył to właśnie w czasie wykliknięcia podczas poprzednich warsztatów.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob maja 19, 2007 5:47 pm

TAK JEST CONCHTA!!!! To jest właśnie to! Ogromne dzięki.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

yylenayy
Posty: 15
Rejestracja: wt sie 17, 2010 4:07 pm

Post autor: yylenayy » wt sie 17, 2010 4:15 pm

Witajcie !

Ostatnio korzystałam z płyt do ćwiczeń Moena. W pewnym momencie ktoś mnie obudził, nie byłam jednak jeszcze do końca "świadoma" a ze słuchawek, które wciąż miałam na uszach usłyszałam męski głos posługujący się moim ojczystym językiem - a płyty do ćwiczeń mam w wersji angielskiej !!! - który powiedział do Mnie - "Wykliknęło Cię, wrócisz później" ... było to niesamowite wręcz dla mnie, ponieważ nie mogłam uwierzyć w to co się stało. Przesłuchałam płytę wieczorem by się upewnić , że nie jest to jakiś element nagrania, ale okazało się , że nie ... Oczywiście tego co się działo po drugiej stronie nie pamiętam, ale jestem pewna że tam byłam i, że ktoś był tam ze mną.

Nigdy nie brałam udziału w żadnych warsztatach Moena, czy Instytutu Monroe, ale jestem ciekawa czy ktokolwiek z Was miał może podobne doświadczenie .

Pozdrawiam

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr sie 18, 2010 8:06 am

Hehe Fajne!!! Mnie tylko przy oobe czasami wyklikało. W mentalkach jakoś nie.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

yylenayy
Posty: 15
Rejestracja: wt sie 17, 2010 4:07 pm

Post autor: yylenayy » śr sie 18, 2010 10:40 am

:) mam wrażenie, że mnie wyklikuje non stop hehe ale to był pierwszy raz kiedy byłam pewna, że to nie moja "wyobraźnia", tylko rzeczywiście ktoś do mnie mówił stamtąd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”