seks astralny?

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

seks astralny?

Post autor: ewa.fortuna1 » czw lis 16, 2006 9:09 pm

8)
Ostatnio zmieniony pt gru 30, 2011 10:18 am przez ewa.fortuna1, łącznie zmieniany 2 razy.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

To_masz_tu
Posty: 151
Rejestracja: czw lis 09, 2006 5:07 pm

Post autor: To_masz_tu » sob lis 18, 2006 12:33 pm

Ciekawe doświadczenia Ewo.
Jeżeli cie zadowala wyjasnienie jakie otrzymałas od egzorcystki to ok. Jezeli jednak chcesz to sprawdzic sama to daj znać.
Pozdrawiam

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob lis 18, 2006 1:18 pm

Witaj Tomku.
Jestem spokojna.Wiem,że ta pani ma ogromne doświadczenie.)
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony pt gru 30, 2011 10:18 am przez ewa.fortuna1, łącznie zmieniany 1 raz.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr lis 22, 2006 10:42 am

"Wystraszyłam sie,że miałam doczynienia z seksem astralnym."

Ale dlaczego? Seks niefizyczny to nie to samo co fizyczny. To niesamowita wymiana energii. Jeśli nie chcesz, to nie decydujesz się, jeśli chcesz, to dzieje się to, co w ogóle trudno przełożyć na doświadczenie ziemskie.

No ale czego tu się bać?
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Smok Szczęścia
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 20, 2006 10:22 pm

Post autor: Smok Szczęścia » śr lis 22, 2006 1:14 pm

Kiedyś miałam podobne doświadczenie.(z seksem astralnym)Było to stanie pomiedzy OBE a świadomym snem.Na początku się bałam,potem sytuacja sama jakby popłynęła...
W moim przypadku nie rozmawiałam z tym kimś,czułam go tylko i jego ciało zupełnie tak samo jak fizycznie.Widziałam cień na ścianie.Potem po prostu odszedł.
Z tego co wiem mozliwości jest kilka.W tym czasie kiedy to mi się przytrafiło byłam bardzo mocno związana z pewnym meżczyzną i była to osoba któe ma bardzo duże mozliwości w snieniu,mogło to być jego ciało astralne.Mógłbyć to też ktoś inny,w koncu duzo osób "szweda" się po astalu:)
Albo mogła to byc jakaś istota neorganiczna,której chodziło o wymiane energii.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr lis 22, 2006 3:58 pm

Hmmm - w moim przypadku było mało fizycznie, dlatego nie kojarzy mi się to z doświadczeniem fizycznym. Nasze ciała jakby łączyły się w jedno przy wytworzeniu ogromnej ilości energii. W pewnym momencie wycięło mi świadomość fizyczną, gdyż nie byłam w stanie przetworzyć fizycznie takich ilości energii. Odzyskałam ją dopiero po ponownym oddzieleniu.

Ciekawe, od czego to zależy... Może ja to zrobiłam z jakimś innym moim aspektem (pomocnikiem?). Wydaje mi się to możliwe, gdyż w doświadczeniu poprzedzającym pracowałam nad swoją integracją i pojawił się pomocnik.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Zbyszek
Posty: 84
Rejestracja: wt maja 22, 2007 3:45 pm

Post autor: Zbyszek » czw maja 24, 2007 7:32 pm

Naiczesciej w tym seksie spotykaja sie spiace ciala. Jerden przyciaga drugiego.Na ogol sa to nasi partnerzy albo jakis ona....... sie podlotek szybujacy w wyobrazni.Ach coz- panie potrafia to robic rownie wspaniale. Ciekawe jest to ,dlaczego czyjes sniace cialo potrafi nas wylowic i sie przytulic.A tak poza tym , to kto wie co to jest to spiace cialo i po co je stworzono ?. Ba i jak je stworzono??.

Halshker
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:11 am

Post autor: Halshker » sob maja 29, 2010 9:27 am

Mnie też się tego typu sytuacje przydarzały kilka razy, często przy tego typu zdarzeniach robi mi się ciemno w oczach, często widzę tylko ciemną przestrzeń z migocącymi gwiazdkami, świadomość mi się wyłącza i zupełnie przestaję się kontrolować, energia, którą wtedy czuję jest rzeczywiscie potężna. Raz pamiętam, to znalazłam się w jakimś pokoju z pięknymi malowidłami na ścianach i wadomo ci się działo :) ,jak było po wszystkim to mój parttner spytał się czy mi się podobało, a ja powiedziałam ,ze tak , ale te malowidła, oczywiscie konsternacja. Raz miało to miejsce w jaskinii, wyglądała jak jaskinia bielska na Słowacji, ciemność, nietoperze i odgłos spadającej wody, od osoby, z którą za chwilę miałam się połączyć mówiła, żebym się nie bała, potem jakoś mnie zamroczyło i pamiętam ,ze znaleźliśmy się w jednym z jaskiniowych jeziorek, gdzieś wpadało jakieś światło, coś niesamowitego!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”