Droga ku światłu.

Tutaj opisujemy inne niefizyczne przeżycia, które mogą być naszym udziałem (np. eksperymenty z Wahunką, Sny i inne trudne do zaklasyfikowania doświadczenia). To miejsce właśnie dla nich...
Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » czw lis 26, 2009 9:53 am

Rozmowy z "tamtą stroną" mają dwojaki charakter. Pierwszym sposobem są rozmowy bezpośrednie prowadzone w świecie astralnym, z wszystkimi aspektami spotkania z innym bytem. Czyli mówimy tu o spotkaniu bezpośrednim z widzeniem danego bytu, słyszeniem go, odczuwaniem jego energii, intencji itd. Wtedy rozmawia się w ten sam sposób, co z żywymi osobami na ulicy.
Drugim sposobem jest rozmowa z wszystkimi aspektami tego pierwszego rodzaju, za wyłączeniem obrazu. Po prostu coś jak rozmowa przez astralny telefon. Czasami trudno przenieść się świadomością do astralu w miejscach, gdzie stale trzeba mieć otwarte oczy. Dodatkowo wyraźne widzenie jest mocno energochłonne, dlatego czasami pojawia się forma słyszalna i odczuwalna, bez kolorowego filmu. Za każdym jednak razem wiem, kiedy rozmawiam z istotami wyższymi, lub z WJ. To zupełnie inne odczucie ( inny poziom wibracji ) niż rozmowa z bytami nie będącymi w bezpośrednim związku z moją osobą. Zbyszku, niektóre odczucia trudno po prostu przełożyć na słowa, zresztą sam na pewno to doskonale wiesz. To tak, jakby musieć za pomocą 5-ciu przymiotników i 20 innych słów opisać symfonię wysłuchaną właśnie w Filharmonii Wiedeńskiej. :)

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » śr gru 09, 2009 4:49 pm

Za mną warsztaty bioenergoterapii I stopnia oraz kolejne warsztaty inżynierii duchowej.
To bardzo ważny okres rozwoju, wymagający wzmożonej uwagi i zaangażowania, dlatego może być mnie nieco mniej widać na forum. Wiele się dzieje i trudno przecenić ten specyficzny czas. Jest to też po prostu ciężka, codzienna praca z energią, z własnymi słabościami, poznawaniem nowych terytoriów wiedzy.
Idę dalej...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne niefizyczne doświadczenia”