Wpływ poprzednich cykli życia na nas.

To dział przeznaczony dla osób, które nie brały udziału w warsztatach z Brucem Moenem, lub z innych powodów nie mają pełnej wiedzy potrzebnej do dokonywania odzyskań i uzdrowień..
Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Wpływ poprzednich cykli życia na nas.

Post autor: Wlodek » czw sty 13, 2011 9:26 am

Ostatnie wydarzenia na forum nie są zbyt budujące.
Szukałem przyczyny która do tego doprowadziły i powiem że nie szło mi to zbyt dobrze.
Dzisiejszej nocy obudziłem się z dużym bólem stopy i zacząłem szukać powodu bo przecież nic nie wskazywało na jakąś chorobę , nie ma opuchlizny itd.
W końcu eureka , mam przyczynę.
To działa na mnie jeden z poprzednich żywotów.
Miałem tam problemy ze stawami i energia tych wydarzeń obecnie dotarła do mnie.
Przyczyna tego jest prozaicznie prosta , podnoszą się wibracje naszej planety, dociera coraz więcej wysoko wibracyjnej energii i nasze poprzednie żywoty się oczyszczają energetycznie i dają nam w różny sposób o tym znać abyśmy się nimi zajęli.
Do nas docierają echa tamtych wydarzeń i to często dosyć boleśnie jak można zauważyć również na tym forum.
To co bierzemy za wzajemną agresję , to po prostu zbiorowy krzyk rozpaczy i cierpienia naszych poprzednich żywotów który bezpośrednio na nas działa i skoro nie wiemy że to wypływa z nas samych to szukamy zewnętrznych wrogów, tam gdzie ich nie było i niema.
Zwracam się z serdeczną prośbą o zaprzestania osobistych wycieczek , choćby wbrew sobie ,na siłę, do czasu aż te nasze poprzednie żywoty zostaną odprowadzone do nieba.
To co braliśmy za wzajemną wrogość to przecież jest krzyk rozpaczy naszych poprzednich żywotów.
Do odprowadzania duszy potrzeba dużo energii miłości i jakiekolwiek niesnaski ją niszczą , spalają.
Na razie nie ma jej zbyt dużo na ziemi więc nie niszczmy tej co jest, a postarajmy się przywołać, wymodlić więcej .
(':diabel:' odstawmy na bok.
To też stworzenie Boże choć o tym nie wie może. Zastanawiam się gdzie znaleźć tyle energii miłości aby starczyło na odprowadzenie do światła takiej ilości duszyczek jakie już na to czekają, a z każdą chwilą przybywa i powstają zaległości .
Ja osobiście biorę się za odprowadzanie duszyczek na ile mi starczy energii.
Wstrzymajmy się z jakimikolwiek niesnaskami bo to w niczym nie pomaga.
Lepiej j się zastanówmy nad tym jak wymodlić najwięcej miłości dla naszych poprzednich żywotów.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » czw sty 13, 2011 9:50 am

Tłumacz sobie Włodku to czym chcesz. Według mnie nie jesteś nikim nadzwyczajnym, a wręcz po tym jak zaprzeczyłeś wszystkiemu, czego się dowiedziałam o tobie w naszych rozmowach skypowych, po tym jak nie poczuwasz się w obowiązku pomocy dla Namali, którą się wysługiwałeś, nie zastanowiłeś się dlaczego ludzie po udzieleniu przez ciebie pomocy zaczynają czuć się coraz gorzej - uważam, że:

jesteś słabym człowiekiem o wybujałym ego.

Najlepiej wycofaj się do pustelni.

Dziwię się, że jeszcze nie zostałeś zbanowany, ale wiem, że moderatora jeszcze nie było.
Najwyraźniej na "polanie" są wysoko wibracyjne osoby, które również się na tobie poznały. Dopiero, gdy stanie się jakaś tragedia może przejrzysz na oczy - w co nie wierzę, ale forum z całą pewnością nie przysporzy to pozytywnej reklamy.

Nie widzę dalszego sensu dyskutowania, bo nie mam z kim ;)

Ps. czasem nie waż się w swoim obłędzie mieszać w mojej energii :!:

M2000

Post autor: M2000 » czw sty 13, 2011 10:06 am

Włodku każdy opisał swoje przeżycia i spostrzeżenia wiec kazda NORMALNA osoba o zdrowych zmysłach i myśląca sama pomyśli i wyciągnie wnioski
z opisanych historii i wląsnych osobistych przeżyć i tyle,

ja wiem tylko że jeśli komuś w życiu wyrządzamy krzywdę to prędzej czy pozniej wraca do jego nadawcy ze zdwojoną siłą taka samo jest z czynieniem dobra,

tak wiec każdy w swoim sercu ma prawo mieć swoje prywatne zdanie na kazdy temat, każdy sie wypowiedział o pewnych faktach a co osoby pomyślą o tym czytając te posty to jest ich indywidualna sprawa

ważne ze takie wątpliwości zostały ujawnione i upublicznione


tyle w temacie


każdy prędzej czy pozniej będzie musiał za wszystko co w swoim życiu robił złego czy dobrego zapłacić

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » czw sty 13, 2011 11:36 am

Włodek, uwazam, ze chyba dojrzales do tego, zeby poznac prawde...
Świata nie trzeba ratować, a duszyczek odprowadzać. Miło było jak się było super potrzebnym zbawicielem świata, czas juz przejrzeć na oczy.

pozdrawiam wssytkich, Magdalena.
jakiś podpis :)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw sty 13, 2011 3:52 pm

Hmm bez pomocy innych istot nas już by tu nie było, lub byłby na ziemi kompletny chaos.

A co do duszyczek to nie kazda duszyczka wie co ma robić, niektórzy kompletnie nie wierzyli w życie pozagrobowe i zrobili wielkie oO lub np. rodzina po śmierci przesyłała im negatywne energie(smutek, żal) i zostali przez to przyblokowani . A odprowadzając ją, przesyłając jej miłość daje się jej szansę dotarcia do nieba, do życia w astralu w szczęsciu :).

To jest moje zdanie na ten temat, jeśli się z czymś mylę to prosze mnie poprawić.

blindy
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 13, 2011 6:24 pm

Post autor: blindy » czw sty 13, 2011 8:21 pm

jakiś czas temu ktoś zaprosil mnie na forum,że podobno wiecej tu pozytywnej energi niz na tamtym co bylam.... i poczytuje sobie was od jakiegos miesiaca... i fajnie bylo ...

dzisiaj wchodze a tu jakis totalny klops ... ile emocji ... ile jadu ...
a zaledwie tydzien mnie nie bylo ...

i gdzie nie wejde to to samo ... to juz tak bedzie ze za każdym postem Wlodka bedziecie taki "ogonek milości" tworzyć ?

(zeby nie bylo wątpliwości "ogonek miłości" to sarkazm)
Ja jestem super, więc wszystko dookoła mnie też jest super :)

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pt sty 14, 2011 8:36 am

Blindy z przykrością muszę Ci przyznać rację że źle się dzieje .
Ale prawo wolnej woli nie zabrania ludziom integrować się z ciemną stroną niestety.
Mają wybór i często niezbyt rozsądnie z niego korzystają.
Tutaj też tak się dzieje, że wystarczyło iż dwie osoby dały się zmanipulować , to teraz przeciągają na swoją nowa stronę innych i to z powodzeniem.
Jak to się mówi że większość ma racje.
Wystarczy trochę rozsądku i zmysłu obserwacji aby zauważyć tak jak pisałeś kto tu i jakimi energiami się posługuje.
Zmanipulowana osoba wierzy że ma racje i stara się na siłę innych o tym przekonać.
W pierwszym tutaj poście prosiłem o zawieszenie broni ale z jakim skutkiem to widać.
Czy nie widzicie co tu się dzieje , że ludzie są pozbawiani pomocy przez nie rozsądne działanie kilku osób.
Przecież widać kto tu atakuje a kto się stara przywrócić spokój.
Parę osób to zauważyło napisało o tym.
Nikomu to nie do do myślenia.
Doszło do tego że ludzie już nie piszą postów o pomoc, tylko zwracają się do mnie bezpośrednio na PW aby uniknąć prania mózgu i agitowania na siłę, bo za tym idzie niestety nie miła energia.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

M2000

Post autor: M2000 » pt sty 14, 2011 9:22 am

Włodku akurat wpisy sa pokierowane dobrem i miłością i szkoda że tego nie widzisz szczególnie po tym jak i na innych forach okazuje się ludzie mają takie same wobec Ciebie podejrzenia i kierują się tylko dobrem duchowym innych uczestników forum

bardzo mi przykro że niby osoba o wysokich wibracjach uważa się za nieomylnego ale w sumie takie Twoje prawo jako jednostki,

ludzie tak samo prosza Cię nadal o pomoc i mają do tego jak najbardziej prawo nikt tego nie neguje, pomagasz jak pomagaleś i To są Twoje i indywidualne prawa,

tak jak napisałam wyzej przykre jest to że dobro i troskę bo takie są zmaierzenia dbierasz tak jak chcesz odbierać jako złe negatywne energie

tylko wytłumacz nam wszystkim od kiedy pomaganie ludziom jest złe,
jeśli ktos zauważa że zle sie dzieje sygnalizuje to może warto się zastanowić podchodząc z pokorą do podanych przykładów


swoją drogą widze że na polanie dbają o dobro ludzii, pomagaja i mają kontakt prawdziwy z duchami oraz obee sam zresztą swego czasu jeszcze jesienią powiedziałes komuś na forum że tam dziewczyny pracuja z energiami - to sa Twoje słowa i że kontaktują sie bezpośrednio z duszami...

to tyle w temacie bo widzę że jesteś taką osobą ktora widzi tylko jedną prawdę swoją prawe i masz od tego prawo i ja to szanuję

tylko prosze ni okłamuj ludzi że skoro ta cała zawierucha podyktowana jest dobrymi intencjami - TY obracasz to i oklamujesz ludzi że to ciemna niska energia

bo jesli drugiemu czlowiekowi dzieje się krzywda
jeśli na forum polana dziewczyny posłały Cię na urlop za gmeranie w cudzej energio bez wiedzy człowieka, to nawet nie skłoniło się do refleksji
o to w tym wszystkim chodzi i tyle

A dobro drugiego czlowieka jest najważniejsze. Czy ty to rozumiesz wogóle bo jak to czytam to wątpie,

pozdrawiami życze Ci duzo miłości w życiu, oraz zdjecia tych okularów, które zniekształcają Ci prawdziwy pogląd sprawy

jeszcze raz życzę Ci dużo miłosci i światła

i ja kończe swoje wpisy w temacie Włodka
bo widzę ze jest on człowiekiem uważającym tylko swoją jedną prawę,

szkoda mojej neergii, co miałam powiedzieć już w temacie powiedziałam,

pozdrawiam wszystkich ciepło :) buziaki

ps dziwi mnie jedno czemu z tego forum uciekli ludzie potrafiący się kontaktować z duszami ludzi po tamtej stronie ,
w histori postów widać gdzie jest ewa fortuna, gdzie jest Conchita, i wiele wiele innych osób ????

\ale niech każdy odpowie na to pytanie sam sobie :)

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pt sty 14, 2011 5:13 pm

Z tamtego forum sam odszedłem , przestałem się tak logować wcześniej.
Te pani które odeszły z tego forum zostały w większości zbanowane bo postępowały nie etycznie i chciały sobie bodajże przywłaszczyć prawa do tego portalu.
Przyznam że miały dosyć pokrętny plan i jak się słusznie zresztą właścicielka na to nie zgodziła to ją podobnie oczerniały, jak kilka osób mnie tutaj, bo reszta dała się zbałamucić.
Skoro tu zostałem i pomagałem to stałem się nie wygodny.
Na innych forach też od dłuższego czasu jet w stosunku do mnie prowadzona polityka dezinformacji, na początku podstępnie , od kuchni a jak nazbierały zwolenników to otwarcie.
W starszych postach można prześledzić jak i co było.
I jak się bierzesz za zarzuty to się zapoznaj z całym materiałem o którym piszesz bo możesz się kiedyś poczuć niezbyt komfortowo.
Po prostu troszkę neutralnego podejścia by się przydało a nie naginania i przeinaczania faktów.
Tak samo właścicielka forum była bezpardonowo atakowana i, zarzucano jej działanie ciemną energią a prawda jest taka że to do niej taka była wysyłana.
Jak to zauważyłem , to wiele mi się wyjaśniło.
Naucz się jakoś rozpoznawać energie jakimi ktoś prowadzi działania to Ci łuski z ocząt spadną i nie będziesz się dawała wpuszczać w maliny.
Jak obserwuje ile osób sobie zaciemnia aurę , biorąc za swoje , czyjeś manipulacje , to mi szkoda tych ludzi.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

M2000

Post autor: M2000 » pt sty 14, 2011 6:29 pm

Jak napisałam powyzej, nie wypowiadam się juz, na ten temat i nie mam najmniejszego zamiaru komentować nic więcej, bo to nie jest dialog, tym bardziej trudno prowadzić dialog z kimś kto mylnie - pomimo wyjaśnień - odczytuje intencje drugiego człowieka

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » sob sty 15, 2011 9:05 pm

Z powodu dopływu na Ziemię coraz jaśniejszej energii ,wcielenia jakby automatycznie są wstępnie oczyszczane , budzone ,bo dotychczas były w czymś jak letarg i nie mogły do nas wysyłać sygnałów a jeśli wysyłały to pochłaniała je warstwa ciemnej ,czarnej energii ,w jakiej dotychczas egzystowały.
Czyli po prostu do nas wysyłają WOŁANIE o pomoc.
W zależności od naszych osobistych zdolności odbierania bodźców, czucia, możemy mieć o tym sny, jakieś przeczucia, myśli , dziwne zdarzenia naprowadzające nas na sytuacje , czy ludzi którzy mogli by pomóc.
To takie łagodne symptomy , ale występują również bardziej dotkliwe,takie jak : nagłe niczym nie uzasadnione bóle , schorzenia , jakieś stany przygnębienia, strachu, myśli , przypominanie jakiś dziwnych zdarzeń i wiele innych.
Mnie jedno z poprzednich wcieleń dosyć skutecznie wyłączyło ze swobodnego poruszania się pieszą przez tydzień, kostka spuchła i nieznośnie bolało.
Byłem tam piekarzem który został siła wcielony do armii Napoleona i w czasie jakiejś bitwy granat urwał mi pietę.
Dopiero gdy zostało odprowadzone , po jakimś czasie wyzdrowiałem.
Zanim się nauczyłem odprowadzania duszyczek , wiele razy mi się oberwało.
Niestety to się dzieje na masową skalę a totalny brak wiedzy na ten temat nie polepsza sytuacji.
W środkach masowego przekazu słyszy się coraz częściej o niepokojach. strzelaninach, jakimś nie racjonalnym zachowaniu ludzi.
To się będzie raczej nasilało bo nie ma zbyt wielu ludzi którzy mogli by pomagać.
Energia działa na ludzi ,ale również na pogodę ,co też można zaobserwować.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

blindy
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 13, 2011 6:24 pm

Post autor: blindy » wt sty 18, 2011 12:35 pm

hmmm...

tytuł wątku to :"Wpływ poprzednich cykli życia na nas."...
w sumie to wiecej piszesz o negatywnym wpływie...
czy mógłbyś napisać o jakiejs pozytywnej ingerencji, która na nas oddziałuje bez naszego udziału ?
czy tylko negatywne oddziałują?
Ja jestem super, więc wszystko dookoła mnie też jest super :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. odzyskiwania i uzdrowień”