jak wyglada przeprowadzanie zmarlych?

To dział przeznaczony dla osób, które nie brały udziału w warsztatach z Brucem Moenem, lub z innych powodów nie mają pełnej wiedzy potrzebnej do dokonywania odzyskań i uzdrowień..
alladynka666
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 09, 2012 3:06 pm

jak wyglada przeprowadzanie zmarlych?

Post autor: alladynka666 » wt maja 15, 2012 5:20 pm

chcialabymw iedziec jak wyglada tekie przeprowadzanie, pomc zmarlym i jak sie wprowadzamyw trans itd , co czujecie, widzicie i co nalezy robic dziekuje

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » wt maja 15, 2012 5:38 pm

kazdy widzi co innego
w zaleznosci jak sie wyspi jaka pogoda i co przedtem wezmie

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt maja 15, 2012 5:53 pm

ewadev pisze:kazdy widzi co innego
w zaleznosci jak sie wyspi jaka pogoda i co przedtem wezmie
skoro masz takie doświadczenie to bardzo cię proszę napisz coś więcej na ten temat. Zwłaszcza jak osoba " co przedtem weźmie "



alladynko. Nie przeprowadzam duchów ( choć raz mi się śniło prze prowadzałam ducha a wszystko zaczęło się od mycia okien.... :) ) I wolałabym tego nie robić. Jak ktoś się na tym nie zna niech nie próbuje. Jeśli chce wiedzieć jak to się robi ? Najlepiej zapytać prawdziwego fachowca /przeczyć książkę. Bo to nie zabawa.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » wt maja 15, 2012 5:56 pm

nie, to nie zabawa
duchy maja gdzies takie zabawy

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt maja 15, 2012 6:03 pm

dla nas to nie zabawa a oni to rzeczywiście maja to gdzieś. I każda nie uwagę wykorzystują .... ale, skąd wierz ze Pan X coś przed tym weźmie?
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » wt maja 15, 2012 6:06 pm

pan X sam pisze ze cpa czesto i namietnie, poleca innym i wszystko jest cacy

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt maja 15, 2012 6:13 pm

wiec nie powinno się wypruwać Pana X który ćpa z panem który przeprowadza duchy :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » wt maja 15, 2012 6:17 pm

sorry ale nie wiem o co ci chodzilo

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt maja 15, 2012 7:01 pm

ewadev pisze:sorry ale nie wiem o co ci chodzilo
już ci odpisuje bo może coś juz pokręciłam :lol: :diabel: temet :jak wygląda przeprowadzanie zmarłych? ty odp.
ewadev pisze:kazdy widzi co innego
w zaleznosci jak sie wyspi jaka pogoda i co przedtem wezmie

asiula2k skoro masz takie doświadczenie to bardzo cię proszę napisz coś więcej na ten temat. Zwłaszcza jak osoba " co przedtem weźmie "
skąd wierz ze taka osoba coś wyżmie przedtem i czy się wysypia.
uważam ze nie wolno wrzucać osoby które biorą coś przed tym czy owamtym z osobami które przeprowadzają duchy. Pytanie raczej jest takie czy to jest osoba z powołania i wie na ten temat wszystko czy to oszust i będzie klepał trzy po trzy....
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » wt maja 15, 2012 7:33 pm

Ten pan poleca to w szczególności tej pani, bo nic innego jej już nie pomoże.
No chyba że stos pączków, chociaż nie, bo ta pani jest tak przewrazliwiona na punkcie jedzenia. :roll:
` śnij niemożliwy sen, a świat nie utonie w zamyśleniu.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt maja 15, 2012 7:39 pm

jedzenie to sama przyjemność zwłaszcza te pączki ;)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: jak wyglada przeprowadzanie zmarlych?

Post autor: Conchita » śr maja 23, 2012 11:57 am

alladynka666 pisze:chcialabymw iedziec jak wyglada tekie przeprowadzanie, pomc zmarlym i jak sie wprowadzamyw trans itd , co czujecie, widzicie i co nalezy robic dziekuje
Co do pierwszej części pytania - o wprowadzenie - polecam temat:
http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... php?t=2155

Proces odzyskania dobrze przybliża podręcznik Bruce'a Moena "Świadome podróże w niefizyczne światy" część IV "Eksploracje oparte na odzyskiwaniach".
Pomocny jest temat: http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... php?t=2043
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » śr maja 23, 2012 4:20 pm

nalezy dodac ze jest taka mozliwosc ze to wszystko jest jedna wielka iluzja
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr maja 23, 2012 9:00 pm

To raczej pewne :). Niemniej mając świadomość, że to wszystko jest iluzją jednak chodzimy do pracy i wykonujemy tysiące przeróżnych czynności, które mają znaczenie dla naszego tu i teraz mimo, że podobne jest to do snu i jest to jedna wielka iluzja. :). Tak samo w podróżach mentalnych - wykonywane są pewne działania, które doraźnie pomagają jakiejś świadomości poradzić sobie z czymś, jednak wiemy, że to iluzja (a już szczególnie "wygląd" zmarłego czy cała okolica - wszystko wytwór świadomości, jedna wielka ściema). Ale ktoś ją postrzega dzięki czemu my też możemy ją postrzegać dostrajając się :). To fantastyczna tajemnica, że możemy wyprojektować się w jakieś formy i wchodzić w relacje, interakcje... Wydaje mi się, że na ziemi jest podobnie, ale forma jest bardziej trwała... :)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

hahahel
Posty: 215
Rejestracja: wt sty 03, 2012 11:25 pm

Post autor: hahahel » śr maja 23, 2012 9:50 pm

Tak samo jak jest określenie, że życie jest snem. Kiedy spróbujemy przypomnieć sobie jakieś stare wydarzenia, okaże się, że stają się podobne do snu - już niewyraźne, tak samo zresztą jak podróże poza ciało, im starsze tym zaczynają one przypominać sen. I tylko emocje pozwolą utrwalić mocniej dane wydarzenia sprawiając, że będzie można do nich powrócić niczym w maszynie czasu. :)

Filip Traum
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 09, 2012 5:17 pm

Post autor: Filip Traum » pn lip 09, 2012 5:35 pm

Ciekawe jest to,że doświadczenia z podróży mentalnych uciekają baardzo szybko z pamięci . Nieraz dosłownie dzień później pamiętałem niewiele, a patrząc w zapiski wracało wspomnienie .Zdecydowanie nasze ingerencyjne działanie-ingrowanie w inny plan powoduje jakieś nieokreślone zmiany ,które nie miały mieć miejsca ,przeciwnie do działań w świecie fizycznym ,gdzie realizujemy z góry zaplanowane (przez nas przed poczęciem) działania.
Zwykły nieświadomy sen wwierca się niekiedy dużo mocniej w naszą świadomość, niż LD w którym tworzymy ,kietujemy przebiegiem .Nie mówię może o początkowych wrażeniach,ale z biegiem czasu...

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » wt lip 10, 2012 8:55 am

Rzeczywiście wspomnienia z podróży uciekają dość szybko. Za to doświadczenia oobe dość mocno się zapisują w pamięci, być może dlatego, że są związane z wieloma zmysłami, świadomość jest czystsza, w przeciwieństwie do podróży mentalnych.

Skąd wiesz, że działanie w planie mentalnym "nie miało mieć miejsca" a na "ziemi" wszystko wcześniej zaplanowane? My zawsze jesteśmy i działamy w wielu planach jednocześnie... :)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Filip Traum
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 09, 2012 5:17 pm

Post autor: Filip Traum » wt lip 10, 2012 10:59 am

Generalnie od dłuższego czasu mam wrażenie ,że działania poza planem fizycznym są tymi,których nie planowaliśmy przed naszym poczęciem .
W rzeczywistości fizycznej wszystko mam...jak by to rzec "opanowane" i w większości domyślam się zakończeń .Poza CF dzieją się rzeczy zgoła nieprzewidywalne dla mnie ,poza tym wydaje mi się ,że wpływanie na rzeczywistość z pułapu mentalnego/astralnego daje większą szansę na realizację .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. odzyskiwania i uzdrowień”